Gündüz Kuşağı Programları & Günlük Diziler - Yorum Konusu

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Didem Arslan'a sahte gelin mağduru olarak çıkan adam şimdi de Fulya'da bir kaybın baş şüphelisi oldu. Bu olayda sona doğru gelindi gibi gözüküyor...

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fulya ile Umudun Olsun da rayından çıktı, şov programına dönme aşamasında. 1 aydır işledikleri kayıp kız olayında, kayıp kızın çeyiz sandığını stüdyoya getirdiler. Anne, baba, abla stüdyoda ağlıyor çeyizin içine bakarak. Böyle bir şeye gerek yok cidden, üstelik FOX'ta. :(

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
Fulya ile Umudun Olsun da rayından çıktı, şov programına dönme aşamasında. 1 aydır işledikleri kayıp kız olayında, kayıp kızın çeyiz sandığını stüdyoya getirdiler. Anne, baba, abla stüdyoda ağlıyor çeyizin içine bakarak. Böyle bir şeye gerek yok cidden, üstelik FOX'ta. :(
Eskiden trt de çeyiz show vardı..En iyisi haber öncesı kuşak Seksenler .Diğerlerıde akasya duragı tekrarları.

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Fulya ile Umudun Olsun'da Kebriye hanımı artık göstermeye başladılar. Keşke göstermeselerdi. Gözükmeye başlayınca garip geldi, sesi yetiyordu. :A

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
O zaman Fulya hakedıyo reytınglerı öyle bir haber okudum @Alos @Emre Ozansoy Cinayet mugede izlendi Fulyada nasıl izlenmıyor bu haber..Bu iş Esra Erol Zuhal topala dondu Zuhaltopal çalardı gene Esra çook izlenilirdi

• Beğendim
Reactions: Carpe Diem

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bu hafta Yemekteyiz'de gastronomi mezunuyum diyen adam yemek yapamadı. Online eğitim böyle bir şey. :A

• Güldürdün
Reactions: Gizmen

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Esra Erol'un, Müge Anlı'nın share oranları dizilerin iki katı resmen... :eek: @Forumdash merak ediyordun galiba bir ara share oranlarını. :A
Esra Erol 6-7 alırken 28-30'ları görüyordu. Müge o zamanlar 40 filan görüyordur heralde:A Zaten Geçen sezon Müge 50 share görmüştü:A

Share bana göre daha heycanlı reyting:X Çünkü sTevizyonda seyircinin neyi tercih ettiğini gösteren liste:X İzlenme oranları sıralama oluşturmak için uydurulmuş liste:A

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
56,754
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Alişan'ın programına Evrim Akın gelmiş, keşke dizilerde oynasa yada bir ÇAH gibi bir program sunsa tekrar. Özledik ekranlarda görmeyi. :bhr:

Çocuktan Al Haberi'nden Ebrar ve Efe'nin gelmesi güzel olmuş. :bhr: Programın tatlı isimlerindendiler.