Gündüz Kuşağı Programları & Günlük Diziler - Yorum Konusu

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Artık programın kurgu oldugu ortaya çıktı. Evlenmek üzere olanları evereceklermiş:F

Yazııığğğğkkkk:F biz kurgumuza devam edelim siz gelin evlenin diyorlar demek. Burda evlenenlere hediye de dağıtırlar başvuru olmazsa:F
Bu benim aklıma gelmişti aslında madem evlendiremiyor hazıra konsun. :F

Esra'nın 300+'lı reklamlarını kıskandılar zaar. :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Bu benim aklıma gelmişti aslında madem evlendiremiyor hazıra konsun. :F

Esra'nın 300+'lı reklamlarını kıskandılar zaar. :A
Hayır bişey olsa sonra diyecekler bize onlar başvurdu bizde tanışmadılar:F Esra yeni sezonda yeni konseptinde böyle yapar + yardım filan ayrılanları kavuşturma filan derken 400'ü görür:A

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,508
Puanı
1,060
Esra Erol liseseyken Mustafa Sandal'a aşıktım bütün kızlar ona hastaydık dedi. :A @Çiğdem- @xemrexxx
AKP'ye yakın gazetecilerden Fatih Tezcan, evlilik programlarının kaldırılabilmesi için ATV'nin sahibi Turkuvaz Medya'nın ikna edilmesi gerektiğini iddia etti.
AKP'ye yakın gazetecilerden Fatih Tezcan'dan evlilik programlarıyla ilgili önemli iddialar geldi.
Tezcan söz konusu programların kaldırılmasının "ATV başta" demem lazım. Neden mi? Çünkü ATV'deki program kaldırılırsa Kanal D, Show Tv, Star Tv ve Fox Tv'deki anında kaldırılır'' ifadelerini kullandı.
ATV'yi satın alan Kalyoncu Holding'in devletten ihale aldığını hatırlatan Tezcan, ''Cumhurbaşkanımız Kalyoncuları ikna edebilir ama o da bu gruba müdahaleyi hiç tasvib etmez. İşlerin kendi tabii seyrinde cereyanını ister'' dedi.
Tezcan'ın konuyla ilgili attığı tweetler'den bazıları şöyle:
ekran-resmi-2017-05-03-12.00.10.png

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
AKP'ye yakın gazetecilerden Fatih Tezcan, evlilik programlarının kaldırılabilmesi için ATV'nin sahibi Turkuvaz Medya'nın ikna edilmesi gerektiğini iddia etti.
AKP'ye yakın gazetecilerden Fatih Tezcan'dan evlilik programlarıyla ilgili önemli iddialar geldi.
Tezcan söz konusu programların kaldırılmasının "ATV başta" demem lazım. Neden mi? Çünkü ATV'deki program kaldırılırsa Kanal D, Show Tv, Star Tv ve Fox Tv'deki anında kaldırılır'' ifadelerini kullandı.
ATV'yi satın alan Kalyoncu Holding'in devletten ihale aldığını hatırlatan Tezcan, ''Cumhurbaşkanımız Kalyoncuları ikna edebilir ama o da bu gruba müdahaleyi hiç tasvib etmez. İşlerin kendi tabii seyrinde cereyanını ister'' dedi.
Tezcan'ın konuyla ilgili attığı tweetler'den bazıları şöyle:
ekran-resmi-2017-05-03-12.00.10.png
Bunu ben de düşünmüştüm, kilit nokta ATV zaten o kaldırırsa hepsi kaldırır. :)