Gündüz Kuşağı Programları & Günlük Diziler - Yorum Konusu

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Orada hep aynı kavga gürültü burada action hep farklı isimlerden devam ediyor.:A
Zuhal'in ilerleyişini bende anlamıyorum bir gün bir bakıyorum hiç görmediğim bir adama talip gelmiş nerde gördün de talip oldun birde kavga ediyon. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Aynen Hanife'ye ne oldu acaba ayrıldılar mıydı en son. (b)

Benim bir arkadaş Amir'i görmüş sarışın kadınlardan hoşlanıyorum demiş. Ankara'daymış geçen hafta. :F

Bugün yok Serkan ile yarın çıkarlar.:F Çok para alıyor olabilirler o yüzden arada masraftan kısıyorlar.:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Tarkan hayranı adam nasıl bir rezillik yaşıyor.:(
Esra'daki Nevruz'un çakmasını getirmiş Zuhal. :A @Forumdash

@Ahmad ben şuna sinir oluyorum Azerbaycanlılar yorumlarda sürekli Türk kızları şöyle bizim kızlarımız daha iyi, erkeklerimiz daha yakışıklı, Türkiye'de evlenen Azeri kızları olmaz vs. hep aynı kötüleyici tarzda yorumlar acaba yazarken Türklerin okuduğunu bilmiyorlar mı. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

@Ahmad ben şuna sinir oluyorum Azerbaycanlılar yorumlarda sürekli Türk kızları şöyle bizim kızlarımız daha iyi, erkeklerimiz daha yakışıklı, Türkiye'de evlenen Azeri kızları olmaz vs. hep aynı kötüleyici tarzda yorumlar acaba yazarken Türklerin okuduğunu bilmiyorlar mı. :A

Saçmalıyor resmen. İşe gömüldüm o esnada midem bulandı.:(

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,760
Puanı
860
Bu tatil bana hiç yaramadı. Oturdum izdivaç programı izliyorum ya:ozur:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060

Haksız da değiller bence. :F
Ama tabiiki burda oturub ora ile ilgili bu tarz yorumlar etik değil. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,826
Puanı
1,061
Dilek Fuliş Kazanoma'yı söyledi, işte Petek Dinçöz söylemişti çok güzeldi falan dedi 10 dk sonra Zuhal Topal durup dururken şarkının yazarı Can Tanrıyar'dır, çok değerli abime sevgiler dedi. :A @yatutarsa @sokak sanati

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,030
Puanı
1,060
Bugün Solmaz'a gelen talip tam komedi idi, maske ile çıkmışdı sonra çekti gitdi bıktım deyip . :F