TRT 1 Gönül Dağı - Dizi Yorumları

Özellikle gıdı gıdı Behçet’in geri dönmesini bende istiyorum. :Z @Yakamoz-Asi seninde geri gelmesini istediğin bir karakter var mı?
Gıdı gıdı Behçet'in hem dizinin komedi unsuru için istiyorum hemde şimdiki Filiz,Erkan ve Yeşim arasında ki meselenin bir benzerini Asya, Behçet, Seyfettin ve Yörük Kızı arasında yapabilirler o da bana güzel ve ilgi çekici gelebilir gibi geliyor :)

• Okudum
Reactions: 12.Adam
Gıdı gıdı Behçet'in hem dizinin komedi unsuru için istiyorum hemde şimdiki Filiz,Erkan ve Yeşim arasında ki meselenin bir benzerini Asya, Behçet, Seyfettin ve Yörük Kızı arasında yapabilirler o da bana güzel ve ilgi çekici gelebilir gibi geliyor :)
O geri geleceğine abisi geri geldi.

“Bu dünya, bir yarım kalmışlıklar dünyası. Bu dünya, ana vatan değil ve ne ben, ne de bir başkası buraya ait değiliz.”

:(

Ali Düşenkalkar'a kocaman sevgi ile. Büyük üstad'a herşey için teşekkürler. 🌟🌟 Haftaya Hüseyin, Döndü ve Ciritçi Abdullah'ın oscarlık oyuncu performanslarını bekliyor olacağım. Özellikle Hüseyin'in. #HüsMer partnerliği için kendi adıma ikisinede teşekkürü bir borç bilirim. Bozkırda bir Anadolu Hikayesi kalın sağlıcakla..

İzlemem diyordum ama dayanamadım, açtım. Açmaz olaydım. Daha Muammer ölmeden gözüm dolmaya başladı. Paramparça olan ciğerimi Feyza Işık daha da paramparça etti.

Divane, Güneş Toplayan Adam ve Ciritçi Abdullah. Mesaj bu kadar.

Bu arada şöyle de bir dip not düşeyim kendi adıma;
Gönül Dağı eğer bu hızda herhangi bir bölüm yayınlamama engeli olmadığı takdirde 140/145 arası bir yerde sezon finali veya final yapacak gibi duruyor. Bu hızda devam ederse 145. Bölüm sezon finali/Final gibi duruyor.
Allah senariste kolaylık versin. Önünde en az 30 bölüm daha var. Bakalım neler olacak.
Bir sezon için 42 bölüm biraz fazla gibi.

Bu arada şöyle de bir dip not düşeyim kendi adıma;
Gönül Dağı eğer bu hızda herhangi bir bölüm yayınlamama engeli olmadığı takdirde 140/145 arası bir yerde sezon finali veya final yapacak gibi duruyor. Bu hızda devam ederse 145. Bölüm sezon finali/Final gibi duruyor.
Allah senariste kolaylık versin. Önünde en az 30 bölüm daha var. Bakalım neler olacak.
Bir sezon için 42 bölüm biraz fazla gibi.
Haziranın ilk veya ikinci haftasına ara verir ya da bitirirler. :)

Senarist eski oyuncuları getirmeye devam ediyor. Stres çarkını yeniden getirmiş. 1-2 bölüme yine eski bir oyuncu daha geliyor, sürpriz olsun. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
Haziranın ilk veya ikinci haftasına ara verir ya da bitirirler. :)

Senarist eski oyuncuları getirmeye devam ediyor. Stres çarkını yeniden getirmiş. 1-2 bölüme yine eski bir oyuncu daha geliyor, sürpriz olsun. :A
Zahide kesin. Yeni dizi öncesi tamamıyla çıkarmak için 2 bölümlüğüne kesin geliyor