AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Bir insana iftira atmak karalamak ne kolay bu kasabalı Tanergili de kaç kez harcadı bunlar hala o halk için çabalıyor sırf zamanında onlar için gitmedi oradan Taner Dilek i yarı yolda bıraktı insan oğlu gerçekten çok nankör
Bu yaseminin suratından şer akıyor galiba yasemin nişandan sonra kasabaya yerleşti ya hep orada ah Halime ah yaktın oğlanın başını

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,313
Puanı
280
Sezon Finalinin 100. Bölüm ile birlikte yapılacağını düşünüyorum.
Bu bölüm ile alakalı bir iki düşüncem var.
1) Halime Ana diziye bence sezon finali ile veda edecek. (Ölecek).
2) Halime Ana'nın yerini diziye yeni giren kadın alacak. (94. Bölümde eve giriş de yaptı.)
3) Muhterem veya Göğe kuş salan adamdan birisine sezon finalinde başına bir şey gelecek.
4) Taner ile Selma sezon finalinde evlenecek.
5) Kenan veya Veysel'in başına bir olay gelecek. Sonunda ya Kenan ya da yeni gelen kardeşi ölecek.
6) Zaman atlaması ile Ali'nin büyümüş halini göreceğiz..
Bakalım kaçını tutturabileceğim...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,165
Puanı
1,060
Sezon Finalinin 100. Bölüm ile birlikte yapılacağını düşünüyorum.
Bu bölüm ile alakalı bir iki düşüncem var.
1) Halime Ana diziye bence sezon finali ile veda edecek. (Ölecek).
2) Halime Ana'nın yerini diziye yeni giren kadın alacak. (94. Bölümde eve giriş de yaptı.)
3) Muhterem veya Göğe kuş salan adamdan birisine sezon finalinde başına bir şey gelecek.
4) Taner ile Selma sezon finalinde evlenecek.
5) Kenan veya Veysel'in başına bir olay gelecek. Sonunda ya Kenan ya da yeni gelen kardeşi ölecek.
6) Zaman atlaması ile Ali'nin büyümüş halini göreceğiz..
Bakalım kaçını tutturabileceğim...

100 de sezon finali olmuyor selma taner evlenemiyor barış engel olmaya çalışıyor kenan ın başına değil elifin başına geldi elif hasta maalesef

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,313
Puanı
280
100 de sezon finali olmuyor selma taner evlenemiyor barış engel olmaya çalışıyor kenan ın başına değil elifin başına geldi elif hasta maalesef
100 de sezon finali olmaması işime geldi. (İzleme açısından)
Taner ve Selma şuanlık evlenemiyor ama 3 bölüm daha var. Belli olmaz ne olacağı. (Barış karekterini inşallah Serdar gibi değiştirip Selma ile çift yapma olayına girişmezler. Onca bölüm ilmek ilmek işlenen hikayelerine yazık olur.
Elifin başına olay gelmesi dolaylı olarak Kenan'ın başına olay geldiğini gösteriyor etkilenen o olacak. 1,4 ve 6 da hala iddialıyım. :)
------

Taner ve Selma şuanlık evlenemiyor ama 3 bölüm daha var. Belli olmaz ne olacağı. (Barış karekterini inşallah Serdar gibi değiştirip Selma ile çift yapma olayına girişmezler. Onca bölüm ilmek ilmek işlenen hikayelerine yazık olur.
Elifin başına olay gelmesi dolaylı olarak Kenan'ın başına olay geldiğini gösteriyor etkilenen o olacak. 1,4 ve 6 da hala iddialıyım. :)
100. Bölüm iddiamda şuna binayendi. İlk sezon 30 ikinci sezon 35 ve bittiği tarihe baktığım zaman 35 de sezon finali olur diyordum ama benim için daha iyi oldu :)

• Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,165
Puanı
1,060
------

100. Bölüm iddiamda şuna binayendi. İlk sezon 30 ikinci sezon 35 ve bittiği tarihe baktığım zaman 35 de sezon finali olur diyordum ama benim için daha iyi oldu :)

Selma ile Barış çift olmazlar bence Tanerle olacaktır Barış olayı uzun sürmez bence

• Beğendim
  • Aynen
Reactions: Hobbit and 12.Adam

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,313
Puanı
280
101. Bölümü genel anlamıyla ilk defa kesin olarak beğenemedim. Genellikle sıkıcı olan kısımlar her bölümde yer yer oluyordu. Ama 101. Bölüm benim için ilk defa Gönül Dağı adına 150 dakikalık sıkıcılık olarak tarihime geçti. Acayip sıkıldım öyle böyle değil. Elif mevzusunu niye bu kadar uzattılar anlamak mümkün değil. Meryem yine köstebek gibi bir yerlerden çıka geldi. Sebebi yakın arkadaşının düğünü dendi ama çok saçma yani ne gibi bir hikayesi kaldı ki. Annesinin kafasını karıştırmaya çalıştığı çok belli. Fezai neden unutuldu bu kadar anlamıyorum. Ayrıca donör olayının açık bir şekilde Barış özelinde biteceği belliydi. Elif'in ölmeyeceği de belliydi. Bu bölüme gelene kadar en az 3 bölüm işlendi niye anlamıyorum. Bence çok gereksiz uzatılan bir konuydu. Bölümde anlam veremedigim bir eksiklik vardı. Hiç içine alamadı beni bu bölüm özelinde.. Barış hala bana gereksiz bir karakter gibi geliyor. Neyse bu bölüm özelinde uzar gider bu yazı. Herkese iyi seyirler...

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,165
Puanı
1,060
101. Bölümü genel anlamıyla ilk defa kesin olarak beğenemedim. Genellikle sıkıcı olan kısımlar her bölümde yer yer oluyordu. Ama 101. Bölüm benim için ilk defa Gönül Dağı adına 150 dakikalık sıkıcılık olarak tarihime geçti. Acayip sıkıldım öyle böyle değil. Elif mevzusunu niye bu kadar uzattılar anlamak mümkün değil. Meryem yine köstebek gibi bir yerlerden çıka geldi. Sebebi yakın arkadaşının düğünü dendi ama çok saçma yani ne gibi bir hikayesi kaldı ki. Annesinin kafasını karıştırmaya çalıştığı çok belli. Fezai neden unutuldu bu kadar anlamıyorum. Ayrıca donör olayının açık bir şekilde Barış özelinde biteceği belliydi. Elif'in ölmeyeceği de belliydi. Bu bölüme gelene kadar en az 3 bölüm işlendi niye anlamıyorum. Bence çok gereksiz uzatılan bir konuydu. Bölümde anlam veremedigim bir eksiklik vardı. Hiç içine alamadı beni bu bölüm özelinde.. Barış hala bana gereksiz bir karakter gibi geliyor. Neyse bu bölüm özelinde uzar gider bu yazı. Herkese iyi seyirler...

Bir kere sıkılacak bir bölüm değildi bence önce onu diyim
Meryemin niye geldiğini anlamak çok basit Mihribanla Rıfatın bebekleri olmuyor Hacer Rıfat a Mihribanı bırak Meryemi al diyecek Fezai unutulmadı ama sevdiği kız gitti konusunu kapandı Kerimanların yanında devam ediyor niye unutulsun daha Elifin ölmeyeceğini hepimiz biliyorduk böbrek konusunu bağlamak için yazıldı çokta iyi oldu hem Barışı bağladılar karakterleri bağlayarak gidiyorlar buda çok güzel Barış kötüydü artık iyi bir adam olacak oraya bağladılar nesi sıkıcı geldi anlamadım ayrıc Elif konusu niye işlenmesin Kenanla çok sevildiler onlarada hikaye yazılmaya devam ediyorlar işte