AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Halime Gülsüm öğretmenden daha çok ilgileniyor nedense Ali ile aslında Ali'ye o da bakabilir evlendirme derdine düştü hemen bulduğu gelin de Öğretmen cıkacak sanırım;)
Sezon başları kötü olsa da verilen tepkilere göz yummayıp toparladı dizi izlediğim tek dizi onu izlerken dünyayı unutuyorum diyebilirim;)

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Halime Gülsüm öğretmenden daha çok ilgileniyor nedense Ali ile aslında Ali'ye o da bakabilir evlendirme derdine düştü hemen bulduğu gelin de Öğretmen cıkacak sanırım;)
Sezon başları kötü olsa da verilen tepkilere göz yummayıp toparladı dizi izlediğim tek dizi onu izlerken dünyayı unutuyorum diyebilirim;)
Dünkü bölümde doktordan hasta olduğunu öğrendi.

• Beğendim
Reactions: AteşBöceği

emreemreu

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,284
Puanı
1,060
Öğretmen ile daha yeni tanıştı. Hemen Taner'i öğretmen ile evlendirmek isteyeceğini sanmıyorum. Onun bulduğu başka biri bence. :)

Taner'e Selma öğretmeni, Gülsüm öğretmen yaklaştıracak bence. :)

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Dünkü bölümde doktordan hasta olduğunu öğrendi.
Biliyorum bende onu diyorum kendisi olmasa bile Gülsüm Öğretmen var o bakabilir torununa nedense yük hep Halime de
------

Öğretmen ile daha yeni tanıştı. Hemen Taner'i öğretmen ile evlendirmek isteyeceğini sanmıyorum. Onun bulduğu başka biri bence. :)

Taner'e Selma öğretmeni, Gülsüm öğretmen yaklaştıracak bence. :)
Olabilir evet

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Illaki evlendirecekler Taner i ya sanki başka bir kadın çocuğuna daha iyi mi analık yapacaklar hepsi buna takmış durumsa

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Başlarda bende aynı fikirdeyim. Sence ne yapabilirdi ?
Süt annesi var çocuğun sonuçta paraya da ihtiyacı var kadının hem çocuğu yok o gayet iyi bakabilir Gülsüm öğretmenin başka işlerle uğraştığını unutmusum ama yine de torunu kızının emaneti o da bakabilir evlenmek çözüm değil ki ya

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Süt annesi var çocuğun sonuçta paraya da ihtiyacı var kadının hem çocuğu yok o gayet iyi bakabilir Gülsüm öğretmenin başka işlerle uğraştığını unutmusum ama yine de torunu kızının emaneti o da bakabilir evlenmek çözüm değil ki ya
Listeye gore Rukiye karakteri diziden ayrılmamiş başta kocası yüzünden anlaş mazliklar çıkmıştı, gerçek ortaya çıkınca barış sağlandı mi bilmiyorum.Bu karakterden neden devam edilmedi?

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Listeye gore Rukiye karakteri diziden ayrılmamiş başta kocası yüzünden anlaş mazliklar çıkmıştı, gerçek ortaya çıkınca barış sağlandı mi bilmiyorum.Bu karakterden neden devam edilmedi?
Hiç bilmiyirum ya bir de Selma Öğretmen var Taner le ikisi olacak izlenimi var ama seyirci istiyor ki Taner kimseyle olmasın ama dağ gibi adamın yapayalnız kalmasi da olmuyor Ya herkes cift Dilek bu senaryodan hic çıkmamalıydı bana göre kimse Dilek'in yerinde başkasi olsun istemiyor

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Onlar da olmasa cekilmicek dimi Gunisil o da ıyiydi ya ;)
Erkan'in masumlugunu anca zaten Selma Öğretmen ispatlar çocukta bir yerde barınamadı.gittigi yerde de.birakmadilar döndü yine alay konusu oldu ya
Günşıl karakteri dizinin renkli yan karakterlerinden biriydi, Hüseyin'ı iyi kötü kontrol ediyordu. @Yakamoz-Asi

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Taner resmen kurbanlık koyun gibiydi istemediği bir hayatı yaşamak zorunda bırakıyorlar adamı ya istemeye istemeye evlenecek ama bana nedense vazgeçecek gibi geliyor