Klasik Friends - Dizi Yorumları

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Bir kere izle, ondan sonra izlemesen de olur, hatta onuncu sezonu bile izlemesen olur. :A
En yoğun duyguyu ve boşluğa düşme hissini ilk kez izledikten sonra alırsın zaten. :A Geçen sene diziye en baştan tekrar başlamıştım, şu an 9.sezondayım. Bu sefer finali izlerim muhtemelen. Zaten diziyi o kadar çok izledim ki artık finalinden sonra yaşanan o hüzünü ve boşluğa düşme hissini yoğun bir şekilde yaşayacağımı düşünmüyorum. :A

• Üzücü
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
En yoğun duyguyu ve boşluğa düşme hissini ilk kez izledikten sonra alırsın zaten. :A Geçen sene diziye en baştan tekrar başlamıştım, şu an 9.sezondayım. Bu sefer finali izlerim muhtemelen. Zaten diziyi o kadar çok izledim ki artık finalinden sonra yaşanan o hüzünü ve boşluğa düşme hissini yoğun bir şekilde yaşayacağımı düşünmüyorum. :A
O reunion bölümünde zaten gördün yaşanacakları aslında ama ekibin mükemmel bir şekilde işin sonunu tepkilere göre belirlemesi çok iyi. Seyircinin reaksiyonuna göre şekil almaları çok iyi. Diğer türlü hayal kırıklığına uğratabilirdi aslında, yani normalde tamamen farklı şekilde bitebilirdi. Neyse ki o topa girmemeyi tercih etmişler. :D

• Beğendim
Reactions: phoebebuffay

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Friends'in reunion bölümünü izlemek bile görmeye yetiyor, özellikle erkek oyuncular acayip çökmüş. Hani David Schwimmer yine bir tık daha iyi duruyor da, Matt LeBlanc göbeği salmış ve Matthew Perry de öyle. Tabii belki iş ya da işsizlikten dolayı salmış olabilirler kendilerini de, 50'li yaşlarda oldukları için böyle olamazlar. Mesela Paul Rudd fit durumda, onlardan yaşça büyük olan Brad Pitt fit durumda ya da Bryan Cranston var en iyi örnek, 60'lı yaşlarında ama fit duruyor. Keşke bu kadar salmasaymışlar ama kadınlar daha iyi duruyor, özellikle Jennifer Aniston. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi