Klasik Friends - Dizi Yorumları

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
18420307.jpg

Bu dizide konuk olduğu detayı aklımdan uçmuş :A @xdragxx

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and xdragxx

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
joey_tv_series.jpg

Dizinin final yapmasının ardından iki sezon boyunca ekranalrda yer alan Joey'i izlediniz mi? İki sezon boyunca tamamen Joey'i izlemek ister misiniz? :A

IMDb puanı çok düşük ama doğal olarak düşük olacak, Friends'in hemen ardından yayına girdi ve bölüm puanları da genelde 7-8 puan. :D Arada kaynayıp giden bir dizi oldu aslında genel olarak. :D

@Dosi, @bazinga, @Tolstoyevski, @xdragxx, @phoebebuffay ve diğer Friends izleyicileri.

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
joey_tv_series.jpg

Dizinin final yapmasının ardından iki sezon boyunca ekranalrda yer alan Joey'i izlediniz mi? İki sezon boyunca tamamen Joey'i izlemek ister misiniz? :A

IMDb puanı çok düşük ama doğal olarak düşük olacak, Friends'in hemen ardından yayına girdi ve bölüm puanları da genelde 7-8 puan. :D Arada kaynayıp giden bir dizi oldu aslında genel olarak. :D

@Dosi, @bazinga, @Tolstoyevski, @xdragxx, @phoebebuffay ve diğer Friends izleyicileri.
Yok izlemedim. İşin ilginci hiçbir platformda da yok dizi. Yapımcıları bile unutmak istemiş herhalde. :A

• Güldürdün
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok izlemedim. İşin ilginci hiçbir platformda da yok dizi. Yapımcıları bile unutmak istemiş herhalde. :A
Kötü olduğunu düşünmüyorum ama tabii Friends üzerinden düşünüldüğü için tepki görmüştür hayranları tarafından. Chandler yok bir kere ya da Ross yok, Rachel, Monica, Phoebe yok. Hani yan dizi olacağı için bu karakterlerden birini görmeyi istemiştir hayranları. Joey'i de Joey yapan bu beş karakter şimdi, bunlar olmayınca tamamen absürd bir karakter oluyor Joey. Muhtemelen absürd yönü burada iyice artmıştır, eskilerden de kimse olmayınca arada kaynayıp gitmiştir. New York'tan Los Angeles'a taşınıyor bu dizide düşün, tamamen farklı. Dizide de olmayan şey, gördüğüm kadarıyla da burada oluyor. :D

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
joey_tv_series.jpg

Yok izlemedim. Friends evreninden kopmuş, hayatında yepyeni karakterler olan bir Joey izlemek istemem. :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
joey_tv_series.jpg

İzledim. Bizim kanallarda Joey'de yayınlandı :A yakın zamanda da yeniden izledim ama tamamlayamadım :A

• Güldürdün

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Bir kere izle bence, tekrar tekrar izlediğin zamanlar es geçersin. Yalnız final bölümünde sağlam boşluğa düşüyor insan. :A
Bir gün elbette izleyeceğim ama şu ana kadar son 4-5 bölümü izlemeden başa döndüm hep. Sebebi de o dediğin boşluğa düşecek olmam ve kötü hissedecek olmam. Son bölümleri izlemeden başa dönünce o his olmuyor. :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Bir gün elbette izleyeceğim ama şu ana kadar son 4-5 bölümü izlemeden başa döndüm hep. Sebebi de o dediğin boşluğa düşecek olmam ve kötü hissedecek olmam. Son bölümleri izlemeden başa dönünce o his olmuyor. :A
Ama karakterlerin o muazzam sonunu görmek çok iyi oluyor. :A Belki de Phoebe Buffay şu anda çocukları olmuş, Mike ile mutlu mesut yaşıyordur şu anda ya da Chandler, Monica ile güzel günleri kovalıyordur iki çocuğuyla. Çocukları uzaklaşıp gitmiştir. Ross, Rachel ile belki de bir çocuk daha yapmıştır, ikisi de aynı zamanda kariyerindedir. Ross hatta belki de üniversitede çok yüksek mevkilere gelmiştir. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,773
Puanı
559
Ama karakterlerin o muazzam sonunu görmek çok iyi oluyor. :A Belki de Phoebe Buffay şu anda çocukları olmuş, Mike ile mutlu mesut yaşıyordur şu anda ya da Chandler, Monica ile güzel günleri kovalıyordur iki çocuğuyla. Çocukları uzaklaşıp gitmiştir. Ross, Rachel ile belki de bir çocuk daha yapmıştır, ikisi de aynı zamanda kariyerindedir. Ross hatta belki de üniversitede çok yüksek mevkilere gelmiştir. :A
Finali izlemesem de dizinin yani karakterlerin sonunu biliyorum. :A Ben Friends'e 6.5 sene önce başlamıştım, 6.5 yıl boyunca diziyi spoiler yemeden takip etmek pek mümkün değil maalesef. :A

• Güldürdün