FOX Yeni Sezon Tanıtım Filmi | 2019 - 2020 Sezonu!

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Sarışınlığını boşver güzelliği ve yeteneği yeter. :A
IMG_20190920_223117.jpg

• Harika
Reactions: Özgür

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Bu nasıl bir kalitedir yarabbim. :A Türkiye bu kanalı hak edecek ne yaptı. :A
Tolga Sarıtaş'ı aradı gözüm...
Yine kalite yine FOX :Z

Mucize Doktor ekibinin enerjisine bayıldım (Özellikle Reha Özcan ve Taner Ölmez’in neşeli dansları) :bhr:

Furkan ve Aybüke dansı ateş ediyor :Z

Kurşun ekibi harika görünüyor... ?

Gözlerim Ferhat ile Şirin ekibini, Hümeyra’yı ve Zuhal’i aradı...
Beğendim ben de tanıtımı, sonunda güzel bir tanıtım izleyebildik şükürler olsun. Kaliteli, emek verilmiş bir iş olmuş. Zuhal Topal, Fatih ve İsmail neden yok? Tolga Sarıtaş ve Leyla Tanlar'ı da aradı gözüm. :D
Konuma daha fazla müdahale olursa yakarım konuyu :A @ozgur2113
O kadar kaliteli ki izleyemiyoruz :A
Ne varsa Araplarda var birileri FOX'tan önce yüklemiş çok şükür. :A Konu düzenlendi.

• Güldürdün
Reactions: xBUGRAx

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Sonunda yüklendiğine göre kısa bir yorum yapayım. Şarkı yine güzel olmuş. Mucize Doktor ekibi, Bir Aile Hikayesi ekibi (8 oyuncuyla en kalabalık ekip olmuş) ve Burçin Terzioğlu ışıl ışıl parlıyor. :bhr: Tabii 14 reyting alan diziyi biraz daha uzun gösterseler daha iyi olurdu ama neyse. Kanal D'nin Beyaz'lı tanıtımları gibi FOX da İlker üstüne kurmuş tanıtımı. :A

FOX Haber ve Zuhal'in olmaması kötü olmuş. İlgilendiğimden değil de ATV'nin tanıtımında da eksikler vardı bence hoş görünmüyor. Ama Kadın'ın yok denecek kadar az gösterilmesine bayıldım. :A @xBUGRAx @ozgur2113

FOX'u (özellikle sosyal medya admininin lakayıtlığından dolayı) pek sevmesem de tanıtım işlerini harika yapıyorlar. Bu sene de beklememize değmiş emeklere sağlık. :bhr:

• İlginç
  • Sinir Bozucu
Reactions: xBUGRAx and Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
YouTube’a tüm dizi ve program fragmanları yeni grafiklerle yeniden yüklenmiş:A Sondaki kısım güzel ama FOX müziği olmamış sanki ya :A @xBUGRAx

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Sonunda yüklendiğine göre kısa bir yorum yapayım. Şarkı yine güzel olmuş. Mucize Doktor ekibi, Bir Aile Hikayesi ekibi (8 oyuncuyla en kalabalık ekip) ve Burçin Terzioğlu ışıl ışıl parlıyor. :bhr: Tabii 14 reyting alan diziyi biraz daha uzun gösterseler daha iyi olurdu ama neyse. Kanal D'nin Beyaz'lı tanıtımları gibi FOX da İlker üstüne kurmuş tanıtımı. :A

FOX Haber ve Zuhal'in olmaması kötü olmuş. İlgilendiğimden değil de ATV'nin tanıtımında da eksikler vardı bence hoş görünmüyor. Ama Kadın'ın yok denecek kadar az gösterilmesine bayıldım. :A @xBUGRAx @ozgur2113

FOX'u (özellikle sosyal medya admininin lakayıtlığından dolayı) pek sevmesem de tanıtım işlerini harika yapıyorlar. Bu sene de beklememize değmiş emeklere sağlık. :bhr:
Kadın’da sayı az o yüzden az gösterilmiş baksana :A Feyyaz Duman, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar sezon finalinde kaza geçirdi ya sürpriz için hiçbir yerde görünmüyorlar. :A

Ay ne istiyorsun sen FOX sosyal medya yönetiminden :T: Bence sosyal medyayı en iyi kullanan, gençlerin dilinden anlayan çok aktif bir yönetim. :Z

• İlginç
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Altta gün ve saatlerin yazdığı kısımlar çok kötü ve gereksiz küçük. :( Kim böyle saçma değişikliklere onay vermiş. :A
Evet ya yazı aşırı küçük. Eskisi çok iyiydi. 3 sezondur o kullanılıyordu...

Yazı kısmı küçük falan ama alışılır. Asıl sıkıntı fragman sonlarında. Mesela fragmanda duygusal müzik var anında FOX müziğine geçiş yapıyor. :A

• Güldürdün
Reactions: Aserat

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Mucize Doktor çok güzel görünüyor. Rekorluk dizi olacağını oyuncular hissetmiş. Işıl Işıl parlıyrolar:bhr:
Fatih, İsmail, Zuhal ve Ferhat ile Şirin ekibini aradı gözler.:(

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,792
Puanı
1,061
Kadın’da sayı az o yüzden az gösterilmiş baksana :A Feyyaz Duman, Caner Cindoruk ve Bennu Yıldırımlar sezon finalinde kaza geçirdi ya sürpriz için hiçbir yerde görünmüyorlar. :A

Ay ne istiyorsun sen FOX sosyal medya yönetiminden :T: Bence sosyal medyayı en iyi kullanan, gençlerin dilinden anlayan çok aktif bir yönetim. :Z
Kurşun, Savaşçı ve Her Yerde Sen'de de az kişi var ama Kadın'dan daha fazla gösterilmişler. Yıl sonunda final haberi doğru demek. :A

Kanal hesabı dediğin azıcık resmi olur gençlere hitap etmek için saçma sapan şeyler paylaşmalarına gerek yok. :A

• İlginç

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Dizileri kendi yazılarıyla yazması falan hoş olmuş beğendim ben de. :A Müzik çok yavaş hareketlensin biraz. :A
Evet o kısım güzel ama eskisine çok alışmışım belli ki. :A

Müzik kaldırılsın bence Kadın’ın müziğine odaklanmıştım bi baktım FOX müziği girdi :A

Ben bir ara şu grafiklere bayılıyordum. Filmlerde mavi falan oluyordu. :A

71807

• Güldürdün

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kurşun, Savaşçı ve Her Yerde Sen'de de az kişi var ama Kadın'dan daha fazla gösterilmişler. Yıl sonunda final haberi doğru demek. :A

Kanal hesabı dediğin azıcık resmi olur gençlere hitap etmek için saçma sapan şeyler paylaşmalarına gerek yok. :A
Devir sosyal medya devri. Ben hiç sevmem öyle ciddi sayfaları. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Evet o kısım güzel ama eskisine çok alışmışım belli ki. :A

Müzik kaldırılsın bence Kadın’ın müziğine odaklanmıştım bi baktım FOX müziği girdi :A

Ben bir ara şu grafiklere bayılıyordum. Filmlerde mavi falan oluyordu. :A

Ekli dosyayı görüntüle 71807

Gündüz kuşağı da turuncuydu sanırım. :A Amerikan FOX gibi sadeleşiyoruz zaar. :A

• Güldürdün