Forumdan Resimler

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,685
Puanı
1,061
ay ne oldu :( Ms galiba?
diğer konu tatlıya bağlandı umarım
Aynen o tatlıya bağlandı sıkıntı yok :) Evet MS ama elensem de elenmesem de yarışmayacağım artık sıkıldım iyice. Hak edilmeyen puanlar veriyor herkes Ebru Yaşar'a. Haftanın en kötü iki Şarkısı dururken benim ve Selda Bağcan'ın elenme potasında olduğu yarışmada elenmesem de yarışma Şevkim kırıldı.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,319
Puanı
1,060
Aynen o tatlıya bağlandı sıkıntı yok :) Evet MS ama elensem de elenmesem de yarışmayacağım artık sıkıldım iyice. Hak edilmeyen puanlar veriyor herkes Ebru Yaşar'a. Haftanın en kötü iki Şarkısı dururken benim ve Selda Bağcan'ın elenme potasında olduğu yarışmada elenmesem de yarışma Şevkim kırıldı.
Ay hemen fevri hareketler yapma. Sana söylediğim şeyi unutma, önce kafanı topla sonra kararlar ver ;)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,319
Puanı
1,060
Dediğim gibi hemen karar verip kestirip atma. Bekle bakalım sonuçları ve elenmesende elensende yinede sakin ol kafanı topla sonra yorumunu yaparsın.
senin ani çıkışlarını ve sonra durulmanı iyi bilirim :D bir anlık öfkenin kurbanı olma :A
Yok gerçek karar aslında bu hafta elenmem öbür hafta elenirim bir insan düşün yarışma başladığından beri 1 veren öyle saçma insanlar oy veriyor :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,685
Puanı
1,061
Dediğim gibi hemen karar verip kestirip atma. Bekle bakalım sonuçları ve elenmesende elensende yinede sakin ol kafanı topla sonra yorumunu yaparsın.
senin ani çıkışlarını ve sonra durulmanı iyi bilirim :D bir anlık öfkenin kurbanı olma :A
Ebru Yaşar'ın en klas parçalarından birini paylaştım ama elenince insan çıldırıyor ister istemez Sia gibi saçma şarkıcılar dinliyor bizim forum :A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,466
Puanı
1,061
Özlemişiz.

d.png