Forumdan İsteğe Bağlı Uzaklaşma Hakkı Olsun

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu öneri konusunu tamamen @DarkLegenD 'in ricasıyla açmış bulunmaktayım.

Foruma girmemek her ne kadar isteğe bağlı olsa da bağımlılık etkisinden dolayı bazen bunu engellemek güç olabiliyor. Bu yüzden isteyen kişiler 30 günü aşmayacak ölçüde forumdan uzaklaşma ( kendilerini banlama ) hakkı tanınsın.

Bu seçenek hemen hemen bütün forum veyahut sosyal medya sitelerinde olmakta. Bu da profil ayarları kısmından tıpkı nick değiştirme talebi seçeneği gibi bir seçenekle, tıpkı aşağıdaki görseldeki gibi olabilir:

ss.png

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
Bu arada foruma olan bagliligimi cidden azaltti onceden mesaj yoksa bile anasayfada takiliyordum bi amaci yoktu. Cok iyi oldu simdi forum beni digill ben forumu yonetiyorum herkes ayagini denk alsin :oley:@Dosi @Yakamoz-Asi @Emre Ozansoy Sifremi de random yaptim degistirdim eski okudugum bir kitabin arasina koydum, kafama ne zaman eserse oyle gelirim. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Bu arada foruma olan bagliligimi cidden azaltti onceden mesaj yoksa bile anasayfada takiliyordum bi amaci yoktu. Cok iyi oldu simdi forum beni digill ben forumu yonetiyorum herkes ayagini denk alsin :oley:@Dosi @Yakamoz-Asi @Emre Ozansoy Sifremi de random yaptim degistirdim eski okudugum bir kitabin arasina koydum, kafama ne zaman eserse oyle gelirim. :A
E hadi hayırlı olsun :A 2 hafta yaramış sana, baksana beni etiket etmeyi başaramamışsın, unutmuşsun bile :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061

Yoruma bak hele sen :A @Dosi bu @EmreCan degil miydi banlandiktan sonra yine girmeye calisan foruma :A :A
------

bende süresiz uzaklaştırma talep ediyorum

Sende bir gidemedin geldiginden beri gitmek icin cabaliyorsun. Gitmek istiyorsan girmezsin olur biter. Illa banlatmaya ne gerek var bilemedim. Moda oldu artik banlatmak da.

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Yoruma bak hele sen :A @Dosi bu @EmreCan degil miydi banlandiktan sonra yine girmeye calisan foruma :A :A
------

Sende bir gidemedin geldiginden beri gitmek icin cabaliyorsun. Gitmek istiyorsan girmezsin olur biter. Illa banlatmaya ne gerek var bilemedim. Moda oldu artik banlatmak da.
Belki otomatik şifreden dolayı girmiştir, 7 kasımdan beri girmemişti hakkını yemeyelim şimdi :A @Emre Ozansoy
bende emrecan kardeşim gibi uzaklaştırma istedim merak ediyorum ne var ne yok bakıyorum bende
şöyle ki ben bir yere üye olduysam garip bir şekilde sadakatli olmak gibi kötü huyum var ondan uzaklaştırma istedim herkesin istediği normal olurken benim ki neden anormal görünüyor onu anlamadım
çünkü sen daha “yeni” üye olmuşsun, çünkü Emrecanın çok geçerli bir sebebi vardı ve bu durumun bir geçmişi var. Çünkü sen Süresizi diyorsun o ise geçici istedi. Bu sadece şov oluyor bu durumda. Hem banlat deyip sonra hiç öyle dememiş gibi sağda solda yorumlarına devam ediyorsun.
Şifreni random ederek değiştir bir yere ekleme çıkış yap çözümün olur. Sana attığım konudan ilham al kardeşim ;)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061
bende emrecan kardeşim gibi uzaklaştırma istedim merak ediyorum ne var ne yok bakıyorum bende
şöyle ki ben bir yere üye olduysam garip bir şekilde sadakatli olmak gibi kötü huyum var ondan uzaklaştırma istedim herkesin istediği normal olurken benim ki neden anormal görünüyor onu anlamadım

Iyide daha geleli sen birkac hafta oldu, ne ara bu kadar baglandin da sadakatli olmaya calisiyorsun. Üstelik EmreCan gecici bir ban istedi, beni süresiz banlayin yazmissin. Gecenlerde bunu profilinde de yazdin. 2 veya 3 oldu bu istegin. Yani maden gitmek icin cabaliyorsun ne diye üye oldun buraya? Amac ne yani? Anormal görünüyor cünkü o kadar yenisin ki davranis seklin sanki yillardir buradasin ama burasi seni o kadar baymis ki gitmeye cabaliyor, kopamiyor gibisin. Ilgi cekmeye mi calisiyorsun nedir durum?

Yönetimi bosuna mesgul etmeye gerek yok, girmek istemiyorsan, girmezsin olur biter.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Şifreni random ederek değiştir bir yere ekleme çıkış yap çözümün olur. bu nasıl yapılıyor ? söyler misin öğle yapıp çıkış yapayım
Ya yeter trollemeyi bırak artık sjsjjs
@Yakamoz-Asi bu kardeşimiz yorumlarımı okuyup cevap vermeye çekinme huyu var.
Dur ben yinede kendimi yorup anlatayım.

Şu anki mevcut şifresini misal sjjehshryhshb böyle yaparak değiş. Sonra forumdan çıkış yap.

O mesajı anlamamış açıklama istiyor way arkadaş bak sen şu işe

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061
Şifreni random ederek değiştir bir yere ekleme çıkış yap çözümün olur. bu nasıl yapılıyor ? söyler misin öğle yapıp çıkış yapayım

Öyle sifreni degistirmene bile gerek yok. Iradeni koru ve forumu unut madem gitmek istiyorsun. Sifreni degistirmen de pek bir yarari olmaz. Sonucta "sifremi unuttum" diyip yeni sifre yapabilirsin. O yüzden forumu unutup gitmen gerek. Banlatman da yarari olmaz cünkü yeni üyelik de yapabilirsin sonucta.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Öyle sifreni degistirmene bile gerek yok. Iradeni koru ve forumu unut madem gitmek istiyorsun. Sifreni degistirmen de pek bir yarari olmaz. Sonucta "sifremi unuttum" diyip yeni sifre yapabilirsin. O yüzden forumu unutup gitmen gerek. Banlatman da yarari olmaz cünkü yeni üyelik de yapabilirsin sonucta.
Mesajlarını siliyor. Seni beni boşuna yordu :A vazgeçti kardeşimiz. Artık yorumsuz bırakır. Senden bunu beklemiyordu kesin :A

Gider konu açar sağda solda mesajlar yazmaya devam eder biz yorulduğumuz ile kaldık :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061
Mesajlarını siliyor. Seni beni boşuna yordu :A vazgeçti kardeşimiz. Artık yorumsuz bırakır. Senden bunu beklemiyordu kesin :A

Gider konu açar sağda solda mesajlar yazmaya devam eder biz yorulduğumuz ile kaldık :A

Cok ayip @☪️HolyDemon666 mesaj silmeyi biliyorsun da sifreyi degistirmeyi mi bilmiyorsun diye sorarlar adama pardon kadina. Elif'ti sanirim isim. Yani yüklenmek istemiyorum herkesin kendi hakki da mesaj silmek nedir anlam veremedim yani. Yine ilgi cekme cabalari sanirim. Profilinide kapatmissin zaten.

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Cok ayip @☪️HolyDemon666 mesaj silmeyi biliyorsun da sifreyi degistirmeyi mi bilmiyorsun diye sorarlar adama pardon kadina. Elif'ti sanirim isim. Yani yüklenmek istemiyorum herkesin kendi hakki da mesaj silmek nedir anlam veremedim yani. Yine ilgi cekme cabalari sanirim. Profilinide kapatmissin zaten.
Oooo profilini başkalarına kapatmayı biliyor, gelir gelmez konular açmayı biliyor ama şifre değiştirmeyi bilmiyor? :A ben yönetici olduğum için kapattığını farketmiyorum. Bize işlemiyor hiç bir ayar :A
Neyse artık bizi yormaz umarım. Söyleyeceklerimi söylemiştim, haklı olduğumu ispatladı geçen.

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,968
Puanı
710
E hadi hayırlı olsun :A 2 hafta yaramış sana, baksana beni etiket etmeyi başaramamışsın, unutmuşsun bile :A
Elhamdulillah unutturana. :A Baya yaradı bunla beraber İnstagram ve Whatsapp'ı da kontrol edebiliyorum çok iyi oldu. Boş vaktim ders çalışarak geçiyor insan idealleri için boş şeylerden vazgeçmeli... :Z
Konu açıldığında olumsuz oy vermişim şimdi fikrim yine aynı, çok saçma bir öneri. :A
Ya benim forum Chrome'da 1+ sekmede açıktı. :A Emre'nin gözünden kaçmamış. :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,164
Puanı
1,061
Elhamdulillah unutturana. :A Baya yaradı bunla beraber İnstagram ve Whatsapp'ı da kontrol edebiliyorum çok iyi oldu. Boş vaktim ders çalışarak geçiyor insan idealleri için boş şeylerden vazgeçmeli... :Z

Ya benim forum Chrome'da 1+ sekmede açıktı. :A Emre'nin gözünden kaçmamış. :A

Bilerek yapmıṣsındır sen o kesin. :D

• Güldürdün
Reactions: EmreCan