Forumdan İsteğe Bağlı Uzaklaşma Hakkı Olsun

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu öneri konusunu tamamen @DarkLegenD 'in ricasıyla açmış bulunmaktayım.

Foruma girmemek her ne kadar isteğe bağlı olsa da bağımlılık etkisinden dolayı bazen bunu engellemek güç olabiliyor. Bu yüzden isteyen kişiler 30 günü aşmayacak ölçüde forumdan uzaklaşma ( kendilerini banlama ) hakkı tanınsın.

Bu seçenek hemen hemen bütün forum veyahut sosyal medya sitelerinde olmakta. Bu da profil ayarları kısmından tıpkı nick değiştirme talebi seçeneği gibi bir seçenekle, tıpkı aşağıdaki görseldeki gibi olabilir:

ss.png

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Zorlu bir iş. Sistemin kodlama yapısını öğrenmek için ciddi uğraş lazım. Harcanan zaman/elde edilen çıktı olarak bakınca hiç mantıklı durmuyor.
Bunun bir yolu eğer kişi gerçekten böyle birşey talep ediyorsa profilinde kendisini rapor etme varsa rapor etsin veya bir mesajını raporlayıp orda talep etsin. Bizde ona göre banlarız süre koyarak?

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Bence hiç forum eklentisi ile uğraşmayın. Kişi uzaklaşmak istiyorsa @Dosi 'nin yazdığı gibi kendini rapor edip ban süresini belirtsin, en az 30 gün olmak kaydıyla. :D
Bunun bir yolu eğer kişi gerçekten böyle birşey talep ediyorsa profilinde kendisini rapor etme varsa rapor etsin veya bir mesajını raporlayıp orda talep etsin. Bizde ona göre banlarız süre koyarak?

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,383
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bana pek mantıklı gelmedi kusura bakmayın. İstemeyen çıkış yapıp istediği zamana kadar girmez yani ne gerek var.
Benim hedefim Shamrock Rovers olacak hemen Başkan adayı olabilirsin taraftar seçiyor Fenerbahçe’dede yüzde 50 si Fenerbahçe’nin olacak %50 taraftarın 5 üye sportif faliyetlerile ilgilenicek taraftar seçimle belirliyor Shamrock Roversta genel kuruluda divan kurulu hepsi taraftar tarafından belirleniyor

• Güldürdün
Reactions: xdragxx

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yoksa millet zirt pirt 10 gün icin yönetimi mesgul eder, o yüzden iyice düsünüp öyle karar verilmesi gerek. Millet biraz mantik calistirsin, ona göre karar versin.
Millet zırt pırt niye banlanmak istesin ki? Benden başka banlanmak isteyen var mı? Milletin zırt pırtloğından dolayı ben niye 30 gün banlanayım 15 gün varken?

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Görsledeki "uzaklaşılacak forum" derken nasıl yani? forum içindeki kategori/sayfa mı yoksa donanım haber technopat filan mı:F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Foruma üye olduğum günden beri her gün giren biri olarak katılıyorum. :A Banlamaktan daha kibar ve havalı bir yöntem bence. :A