Forumdan İsteğe Bağlı Uzaklaşma Hakkı Olsun

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Bu öneri konusunu tamamen @DarkLegenD 'in ricasıyla açmış bulunmaktayım.

Foruma girmemek her ne kadar isteğe bağlı olsa da bağımlılık etkisinden dolayı bazen bunu engellemek güç olabiliyor. Bu yüzden isteyen kişiler 30 günü aşmayacak ölçüde forumdan uzaklaşma ( kendilerini banlama ) hakkı tanınsın.

Bu seçenek hemen hemen bütün forum veyahut sosyal medya sitelerinde olmakta. Bu da profil ayarları kısmından tıpkı nick değiştirme talebi seçeneği gibi bir seçenekle, tıpkı aşağıdaki görseldeki gibi olabilir:

ss.png

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Arada her ne kadar uzaklaşmak istesem bile alışkanlık, girmeden yapamıyorum. :A Bu yüzden bu tarz bir özellik gelmeli ama konudaki süreler çeşitlendirilmeli, mesela isteyen 1 gün de gidebilse yeter. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
@DarkLegenD taktik şu: Forumdan çıkış yapıyorsun, foruma sonra adımını bile atmıyorsun. Banlanmaya gerek yok. Ben kaç yıldır yapıyorum bunu, hiç sıkıntı yaşamadım. Yine yaparım muhtemelen, istikrarımızı korumak gerekir. :A
Sen foruma girmeden forumdaki film yorum konularına yorum yapmayı başarmış bir adamsın, çok uç bir örneksin. :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hiç rastlamadım böyle bir özelliğe. İlk araştırmalarımda bulamadım da. :A
Kodlama programını açıp klavyeye seri dokunuşlarla bir takım tuşlara basarak istediğin özelliği yaratma olayı olmuyor mu sitelerde böyle hokus pokus misali :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kodlama programını açıp klavyeye seri dokunuşlarla bir takım tuşlara basarak istediğin özelliği yaratma olayı olmuyor mu sitelerde böyle hokus pokus misali :A
Zorlu bir iş. Sistemin kodlama yapısını öğrenmek için ciddi uğraş lazım. Harcanan zaman/elde edilen çıktı olarak bakınca hiç mantıklı durmuyor.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
"Bu öneri konusunu tamamen @DarkLegenD 'in ricasıyla açmış bulunmaktayım"

Karizmaya bak. :A Olumlu oylarınızı bekliyorum arkadaşlar. :bhr:
Benim için hiç önemli değil ama senin için olumlu oy vereceğim :A
------

Zorlu bir iş. Sistemin kodlama yapısını öğrenmek için ciddi uğraş lazım. Harcanan zaman/elde edilen çıktı olarak bakınca hiç mantıklı durmuyor.
Direkt banlasan olmuyor mu?

• Harika
Reactions: DarkLegenD