Forumdaki 7. Yılım! | Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tekrardan 7. Yılın kutlu olsun @Yiğitt , özellikle son 2 senedir ortak diziler ve müzik olarak sık sık iletişim halindeyiz. Müzik zevkimin en yakın olduğu üyesin. Arabesk ruhu olarakta tek ikimiz kaldık forumda :A
Forumda daha nice eğlenceli güzel sohbetlere :bhr:

Şarkı olarakta bir kaç şarkı hediye etmek istiyorum:

ilk başta ikimizinde çok sevdiği ve son 1 aydır günlük dinlediğim şarkı

bu da geçtiğimiz haftalarda keşfedip, konusunu açtığım ve bu ara beğenerek dinlediğim bir şarkı:.

Ve farklılık olsun, İsveç'te bir Türk şarkıcı. İsveççe ve Türkçe'den oluşan sözler. Belki tarzın değil ama İsveççe olarak imzam olsun :A
Şarkıları anca dinlediğim için geç yazdım biraz. Çok çok teşekkür ederim, hep beraber nice güzel, sağlıklı, huzurlu senelerimiz olsun inşallah. Forumun renkli isimleri olarak renk katmaya devam edeceğiz. :Z

İlk hediyeme zaten bayılıyorum, günlük dinliyorum ben de. İkinci şarkının sözlerini pek beğenmedim ama müziği çok hoş. Son şarkını da bonus sayıyorum, arabada dinlenebilir belki. :A

Konuşma tarzından yöneticilik yaptığın forumda çabaladığın belki oluyor. Benim üyelik dönemimde biraz daha az aktifsin sanki nice yeni yıllar daha forumda kalmam dileğiyle zevklerin neler tam bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla bu hediyeleri veriyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 96119
Çok teşekkür ederim hediyelerin için. Evet eskiden çok aktiftik, şu an fazla vakit bulamamakla beraber eski havası da yok maalesef forumun. Yine burada olmak güzel, sohbetlerde yer almak güzel. O nedenle var olmaya devam etmek güzel. Hep beraber nice güzel, sağlıklı, mutlu yıllara inşallah. :bhr:

Kanal D fanı olduğum doğru, hediyeler tam isabet. :Z

@Maskeli Fedai aşkonu kutlar mısın, pasta keser misin lütfen...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: EmreCan and Doğan
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Ahahaha konu kilitleme olayı da oradan bağlantılıydı işte, hatırladım canım zaten. Çok güzel günlerdi dediğin gibi, rekabetin gibi eğlenceli olduğu günlerdi. Nice yıllarımıza dileyelim. :bhr:

Kaç yıllık yerimiz, nasıl unutursun? Yaz bir yere de aç muhakkak konusunu. :A
İnşallah açacağım bu sefer :D

• Harika
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ooooo benim bebüşümün 7.yılı demek :A Seni tanıdığıma kendi adıma çok mutlu oldum kanka iyiki bizimlesin.. Hep beraber nice mesajlara :A :Z @Yiğitt
2021'de nice Survivor izlemeli mesajlar dileyelim o halde? :bhr:

Canım benim duygularımız karşılıklı. Beraber nice sağlıklı, huzurlu, mutlu yıllara inşallah. :Z

• Harika
Reactions: Maskeli Fedai

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,895
Puanı
1,060
Çok didiştik, çok rekabet ettik, yeri geldi birbirimizin canını bile bile acıttık ama sonrasında senin kin tutmayışın bizi birbirimize bağladı ve birbirimizi artık çok seviyoruz. :bhr: Nice yılların olsun canım mutlu, huzurlu, sağlıklı... İyi ki varsın. :bhr:

firdevs-yoreoglu-nun-iz-birakan-sozleri_1798336_m.jpg
5e69d5455cf3b005b045769f.jpg

EaVASFYWsAA-CvD.jpg

70696097_143711183554857_3439128210993567163_n.jpg

• Harika

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok didiştik, çok rekabet ettik, yeri geldi birbirimizin canını bile bile acıttık ama sonrasında senin kin tutmayışın bizi birbirimize bağladı ve birbirimizi artık çok seviyoruz. :bhr: Nice yılların olsun canım mutlu, huzurlu, sağlıklı... İyi ki varsın. :bhr:

Ekli dosyayı görüntüle 96148Ekli dosyayı görüntüle 96149
Ekli dosyayı görüntüle 96150
Ekli dosyayı görüntüle 96151
Canım benim çok teşekkür ederim. Bizimki tatlı bir rekabetti, her zaman da öyle kaldı. En büyük aşklar kavgayla başlar lafına inanıyorum ben, çaktırma yani. Hediyelerim de çok güzel. :bhr:

Hep birlikte nice güzel, sağlıklı, huzurlu yıllara...

• Harika
Reactions: serhatt

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,627
Puanı
1,060
Şüphesiz ki bu foruma en çok emek veren, yorumlarınla, kaliteli mesajlarınla bu platforma en çok renk katan üyelerden biri oldun. Dile kolay 7 yılını buraya verdin. Bazen sivri dilinle, bazen Kanal D aşkınla, bazen minnoş mesajlarınla az gülümsetmedin bizi. :D

Gel gelelim bize. Gerçekten insana değen veren, saygı duyan, merhametli, sohbeti güzel çok iyi bir sırdaşsın. Bu forumun bana kattıkları arasındaki en önemli kişilerdensin. Bunu sende biliyorsun zaten. :A Hatta o kadar çok arkadaşımız oldu ki şuan yine sadece ikimiz burdayız. Umarım nice senelerini kutlayacağın yılların daha çok olur, zira senin gibi kaliteli bir üyeden yoksun olmak istemeyiz. 7. yılın kutlu olsun tekrardan. :bhr:

Rachel'in profil fotoğrafı hala. :A

D90CFrFWsAAz4bB.jpg

Sıla mı desem, Eyşan mı desem, Zeynep Öğretmen mi desem, yoksa Asya mı? Sen karar ver. :bhr:

sadakatsiz-fragman_16_9_1600887465.jpg

Buda gecenin şarkısı olsun. Hala çok severek dinliyorum.

Beğenmişsindir umarım. :Z @Yiğitt

• Harika

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,268
Puanı
1,060
Forumdaki 7. yılını tebrik ederim.

Zaman zaman yollarımız keşisiyor olsada keşistiğinde kaliteli yorumlar buluyorum.

Klavyene kuvvet, nice 7lerin olsun.

Tebrikler @Yiğitt

• Harika

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Şüphesiz ki bu foruma en çok emek veren, yorumlarınla, kaliteli mesajlarınla bu platforma en çok renk katan üyelerden biri oldun. Dile kolay 7 yılını buraya verdin. Bazen sivri dilinle, bazen Kanal D aşkınla, bazen minnoş mesajlarınla az gülümsetmedin bizi. :D

Gel gelelim bize. Gerçekten insana değen veren, saygı duyan, merhametli, sohbeti güzel çok iyi bir sırdaşsın. Bu forumun bana kattıkları arasındaki en önemli kişilerdensin. Bunu sende biliyorsun zaten. :A Hatta o kadar çok arkadaşımız oldu ki şuan yine sadece ikimiz burdayız. Umarım nice senelerini kutlayacağın yılların daha çok olur, zira senin gibi kaliteli bir üyeden yoksun olmak istemeyiz. 7. yılın kutlu olsun tekrardan. :bhr:

Rachel'in profil fotoğrafı hala. :A

D90CFrFWsAAz4bB.jpg

Sıla mı desem, Eyşan mı desem, Zeynep Öğretmen mi desem, yoksa Asya mı? Sen karar ver. :bhr:

sadakatsiz-fragman_16_9_1600887465.jpg

Buda gecenin şarkısı olsun. Hala çok severek dinliyorum.

Beğenmişsindir umarım. :Z @Yiğitt
Çok teşekkür ederim canım benim, duygularımızın karşılıklı olduğunu söylememe gerek yok zaten. İyi ki buradasın, iyi ki beraberiz, iyi ki bizimlesin. Hep beraber nice sağlıklı, güzel, mutlu yıllarımız olsun inşallah. :bhr:

Hediyelerim de harika, ''Cam'' benim de çok sevdiğim bir Sıla parçası. :Z
------

Tebrikler canım nice mutlu senelere. :Z @Yiğitt

Hediyelerin:
birzamanlarcukurova-fragman_16_9_1600891972.jpg

menajerimi-ara-oyunculari-2210202016033747776c641c70.jpg
Teşekkür ederim canım, hep beraber nice güzel, sağlıklı, huzurlu yıllara inşallah. Hediyelerim de harika görünüyor. :bhr: :Z

Forumdaki 7. yılını tebrik ederim.

Zaman zaman yollarımız keşisiyor olsada keşistiğinde kaliteli yorumlar buluyorum.

Klavyene kuvvet, nice 7lerin olsun.

Tebrikler @Yiğitt
Çok teşekkür ederim, eskisi gibi aktif olmayınca fazla mesaj da yazamıyorum. Haliyle fazla da denk gelemiyoruz, yoksa buralardayım yani. Hep beraber nice güzel, sağlıklı, huzurlu yıllarımız olsun. :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ekli dosyayı görüntüle 96096
Herkese merhabalar, bugün forumdaki 7. yılım!

10 Aralık 2013 yılında üye olduğum bu platformda aktifliğim Haziran 2014 ile başladı. Nasıl mı başladı? Sevgili dostum Kaan'ın (Bully) beni Survivor yorum konusuna davet etmesiyle beraber Yiğit'in FavoriForumum macerası başladı. 7 yılda birçok üye aramızdan gelip geçti. Sanal bir ortam olmasına rağmen birbirimizin üzüntüsüne, sevincine, mutluluğuna beraber tanık olduk; çok güzel sohbetler edip çok güzel paylaşımlar yaptık. Yeri geldi tartışmalarımız da oldu ama sonrasında unutarak (en azından kendi adıma söylüyorum) burada sohbete devam ettik. Yoğun ve stresli hayatımızda buraya gülmek ve eğlenmek için geliyoruz, o nedenle tartışma odaklı olmaktan ziyade paylaşım yapabilmenin mutluluğu önemli. Bunu sen mi söylüyorsun diyecekler olabilir, haklısınız yeri geldi birçok tartışmada yer aldım ama sanırım yorulduk ya da yaşlandık...

Uzun bir süre favori üye olmak için çabaladım, ardından konu açmaya başlayarak kısa sürede editörlük görevine geldik. Ardından moderatör, süper moderatör ve co-admin derken emekli rütbesine ulaştık. Altını çiziyorum tekrardan, kendi isteğimle emekliye ayrıldım. Foruma ilk geldiğimde bu rütbe olayları çok önemli geliyordu, yokmuş bir önemi daha fazla çalışıyormuşuz. Buraya çok emek verdik, verdiğim her emek de helal olsun. Hep beraber burayı inşa ettik, hepimizin katkısı çok büyük...

Burada isim saymaya kalkarsam unutacağım olur diye korkuyorum. O nedenle hep beraber nice güzel, sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllarımız olsun diliyorum.
Yiğit'im bu forumun bana kazandırdığı güzel insanlardan birisin. Yıllardır en çok sohbet ettiğim, bir şeyler paylaştığım kalbi temiz ponçik bir şeysin la. Nice yıllara. :bhr:

• Harika

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğit'im bu forumun bana kazandırdığı güzel insanlardan birisin. Yıllardır en çok sohbet ettiğim, bir şeyler paylaştığım kalbi temiz ponçik bir şeysin la. Nice yıllara. :bhr:
Çok teşekkür ederim canım. Hep beraber nice sağlıklı, güzel yıllara inşallah. Duygularımız karşılıklı bebeğimsu. :bhr: :love1:

• Harika
Reactions: mrt-06