Forumdaki 7. Yılım! | Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1607621285205.png

Herkese merhabalar, bugün forumdaki 7. yılım!

10 Aralık 2013 yılında üye olduğum bu platformda aktifliğim Haziran 2014 ile başladı. Nasıl mı başladı? Sevgili dostum Kaan'ın (Bully) beni Survivor yorum konusuna davet etmesiyle beraber Yiğit'in FavoriForumum macerası başladı. 7 yılda birçok üye aramızdan gelip geçti. Sanal bir ortam olmasına rağmen birbirimizin üzüntüsüne, sevincine, mutluluğuna beraber tanık olduk; çok güzel sohbetler edip çok güzel paylaşımlar yaptık. Yeri geldi tartışmalarımız da oldu ama sonrasında unutarak (en azından kendi adıma söylüyorum) burada sohbete devam ettik. Yoğun ve stresli hayatımızda buraya gülmek ve eğlenmek için geliyoruz, o nedenle tartışma odaklı olmaktan ziyade paylaşım yapabilmenin mutluluğu önemli. Bunu sen mi söylüyorsun diyecekler olabilir, haklısınız yeri geldi birçok tartışmada yer aldım ama sanırım yorulduk ya da yaşlandık...

Uzun bir süre favori üye olmak için çabaladım, ardından konu açmaya başlayarak kısa sürede editörlük görevine geldik. Ardından moderatör, süper moderatör ve co-admin derken emekli rütbesine ulaştık. Altını çiziyorum tekrardan, kendi isteğimle emekliye ayrıldım. Foruma ilk geldiğimde bu rütbe olayları çok önemli geliyordu, yokmuş bir önemi daha fazla çalışıyormuşuz. Buraya çok emek verdik, verdiğim her emek de helal olsun. Hep beraber burayı inşa ettik, hepimizin katkısı çok büyük...

Burada isim saymaya kalkarsam unutacağım olur diye korkuyorum. O nedenle hep beraber nice güzel, sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllarımız olsun diliyorum.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,526
Puanı
1,060
Ekli dosyayı görüntüle 96096
Herkese merhabalar, bugün forumdaki 7. yılım!

10 Aralık 2013 yılında üye olduğum bu platformda aktifliğim Haziran 2014 ile başladı. Nasıl mı başladı? Sevgili dostum Kaan'ın (Bully) beni Survivor yorum konusuna davet etmesiyle beraber Yiğit'in FavoriForumum macerası başladı. 7 yılda birçok üye aramızdan gelip geçti. Sanal bir ortam olmasına rağmen birbirimizin üzüntüsüne, sevincine, mutluluğuna beraber tanık olduk; çok güzel sohbetler edip çok güzel paylaşımlar yaptık. Yeri geldi tartışmalarımız da oldu ama sonrasında unutarak (en azından kendi adıma söylüyorum) burada sohbete devam ettik. Yoğun ve stresli hayatımızda buraya gülmek ve eğlenmek için geliyoruz, o nedenle tartışma odaklı olmaktan ziyade paylaşım yapabilmenin mutluluğu önemli. Bunu sen mi söylüyorsun diyecekler olabilir, haklısınız yeri geldi birçok tartışmada yer aldım ama sanırım yorulduk ya da yaşlandık...

Uzun bir süre favori üye olmak için çabaladım, ardından konu açmaya başlayarak kısa sürede editörlük görevine geldik. Ardından moderatör, süper moderatör ve co-admin derken emekli rütbesine ulaştık. Altını çiziyorum tekrardan, kendi isteğimle emekliye ayrıldım. Foruma ilk geldiğimde bu rütbe olayları çok önemli geliyordu, yokmuş bir önemi daha fazla çalışıyormuşuz. Buraya çok emek verdik, verdiğim her emek de helal olsun. Hep beraber burayı inşa ettik, hepimizin katkısı çok büyük...

Burada isim saymaya kalkarsam unutacağım olur diye korkuyorum. O nedenle hep beraber nice güzel, sağlıklı, mutlu ve huzurlu yıllarımız olsun diliyorum.
Ohaaaaa özentilikte Yiğit gibi olun. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
  • Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Yiğitt

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yapar mıyım öyle bir şey sence? Beni hiç tanıyamamışsın...

Nice 7'lere canım. :bhr:
Hahaha olmamış olayını abartıyor konusunu açan bunu da yapar değil mi? :bhr:

Teşekkürler canım, hep beraber nice güzel yıllara. :Z

Avucunu yalarsın önce ben açtım sen kutlayacaksın. :A Ben değil de sen içmişsin bence, sen 9 Aralık'ta kaydolmuşsun senin dün açman gerekirdi. :A
Kanıtlarla geleceğim daha sonra, dur birazdan kutlamaya geliyorum. :A

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Canım Renktaşım @Yiğitt Forumdaki 7.yılını kutlar.Daha Nice seneler forumda birlikte olmanı canı gönülden dilerim.

• Harika
Reactions: Yiğitt

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tebrikler @Yiğitt
Hediyelerle sakin zamanda gelirim :Z

Şu kısma istemsizce güldüm :A
Yoğun ve stresli hayatımızda buraya gülmek ve eğlenmek için geliyoruz, o nedenle tartışma odaklı olmaktan ziyade paylaşım yapabilmenin mutluluğu önemli. Bunu sen mi söylüyorsun diyecekler olabilir, haklısınız

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt and xdragxx

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx