Formula 1 ve Diğer Motor Sporları - Genel Yorum & Sohbet Konusu

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Sıralama turları üzdü.

Red Bull Tsunada'yı kullanarak çakallık yapmak istedi ama ellerine yüzlerine bulaştırlardılar. :A

Yine de en azından P3-P4 tamamen kötü bir sonuç değil. Perez ilk dördün içinde kalabilirse taktiksel olarak elini güçlendirir Red Bull'un. Kendi evinde başarılı olmasını istiyorum, inşallah podyum görür Perez...

Bottas, Mercedes'ten atıldığından beri goat olma yolunda ilerliyor. :A Russell ise yine alt sıralara demir attı. Fakat Williams'ta genel olarak bir düşüş var son yarışlarda. Bu sezonu saldılar belli ki iyice...

Leclerc çok iyi gidiyordu ancak Q3'te Gasly, Sainz ve Ricciardo'nun gerisinde
Eski yarışlardan pasajlar sunuyor. Ben yeni yarış sandım. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Dün gece elektrikler kesikti izleyemedim ancak şarjım bitene kadar online sıralamayı takip edebildim. :A

Bottas'ın batırması Red Bull'a rahat bir yarış geçirtmiş diye anladım ama Bottas'a ne olduğunu izleme şansım olmadı henüz. :A

Perez'in istediğim gibi ilk üçe kalması güzel oldu. :Z Keşke Hamilton'ı geçebilseymiş de olmamış...

Raikkonen 8. olmayı başarmış. Vettel - Raikkonen - Alonso enteresan P7-P8-P9 olmuşlar. Raikkonen'in kariyerinin son yarışlarında vites arttırması sevindirici. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
Verstappen işi bitirdi gibi artık, peşindeki adam Hamilton gibi bir kurt olmasa %100 şampiyonluğu garantiledi bile diyebilirdik ancak şimdilik kesin konuşmamakta fayda var...

Onun dışında asıl şaşırtıcı olan nokta takımlar klasmanında da Red Bull'un, Mercedes'in iyice yakasına yapışmış olması. Bunda da Bottas'ın katkısı büyük oldu. :A

Sezon nasıl sona erecek çok merak ediyorum, son yılların heyecanlı sezonu...

• Harika
Reactions: 12.Adam and bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Verstappen işi bitirdi gibi artık, peşindeki adam Hamilton gibi bir kurt olmasa %100 şampiyonluğu garantiledi bile diyebilirdik ancak şimdilik kesin konuşmamakta fayda var...

Onun dışında asıl şaşırtıcı olan nokta takımlar klasmanında da Red Bull'un, Mercedes'in iyice yakasına yapışmış olması. Bunda da Bottas'ın katkısı büyük oldu. :A

Sezon nasıl sona erecek çok merak ediyorum, son yılların heyecanlı sezonu...
Büyük konuşmak için çok erken, tek kazaya bakar maalesef. Son yarışa inşallah 26+ farkla girmeyi başarır Verstappen...

Red Bull'un Mercedes'e yaklaşması süper oldu gerçekten. :Z Perez'in son haftalarda kendine gelmesi ve Bottas'ın her 3 yarışta 1 motor değiştirmesi de bunda etken. :A

• Beğendim
Reactions: 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
@Sherlock @bazinga @BARON男爵 @batuhankaralar @XanTier @mesmeso

IMG_1797.jpg

IMG_1798.jpg

• Beğendim
Reactions: bazinga and baron

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Kötü. Fark açılınca heyecan azalıyor :T:
Heyecanlanacak bir sürü konu var. Hamilton'ın 322322. kez şampiyon olma ihtimalinden kurtulalım da Ferrari - McLaren rekabetine odaklanalım. Raikkonen'in kariyerinin son yarışında neler yapacağına odaklanalım. :Z

Her şeyi geçtim Mercedes - Red Bull markalar şampiyonluğu rekabetinin sezonun son yarışına kadar süreceği kesin gibi. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
  • Beğendim
Reactions: XanTier

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,717
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Tamam Hamilton 89. kez şampiyon olsun istemiyoruz ama bu kadar da erken bitmeseydi bu iş, heyecanlı bir rekabet izliyorduk ne güzel. :A
Yahu sezon bitmiş zaten. Bu yarış sonrası 3 yarış kalıyor. Duyan da 43 yarış önceden şampiyon belli oldu sanacak. :A