Formula 1 ve Diğer Motor Sporları - Genel Yorum & Sohbet Konusu

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,445
Puanı
409
O toparlar, bu sezon antrenman onun için. :A Gayet iyi gidiyordu ama
3 yarış üst üste düşmesi normal değil yani forma geri dönmek için yarışları bitirmesi lazım böyle sadece özgüvenini kaybeder Lorenzo gibi olur

Aha düşmeye devam ediyorlar,Espargaro kardeşler düştü

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
3 yarış üst üste düşmesi normal değil yani forma geri dönmek için yarışları bitirmesi lazım böyle sadece özgüveni kaybeder Lorenzo gibi olur
Lorenzo egolu olduğu için, 2 kez üst üste kötü sezonu kaldıramadı egosu :A Ducati'de kalsaydı şimdi şampiyonluğa oynardı
------

Quartararo 💪

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
çok riskli düşse %50 çok kötü yaralınabilirdi
Aynen çok riskli ama MotoGP'nin güvenlik pek umrunda değil, F1 çok daha ihtiyatlı o konuda.

Quartararo sonunda yenildi, her ne kadar onu tutsam da şampiyona biraz şenlensin :A
Zarco krallığını konuşturdu yine :A :Uydu Ducati'de fabrika Ducati'lerin ikisini de yendi 7 yarışın 4ünde :A
En çok Mir ve Morbidelli'nin yavaş olmasına şaşırdım.
KTM yine her yarış için tehdit olabilecek, geçen seneki formlarına döndüler artık

• Beğendim
Reactions: BARON疼痛

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,445
Puanı
409
FORZA FERRARİ umarım Charles için bu sezonun ilk podyumu gelir, FP2'de yarış temposu berbat gitmişti bu yüzden galibiyet için çok umutlu değilim.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,762
Puanı
860
Yarıştan en büyük beklentim ilk virajdan sonra güvenlik aracının girmesi.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Perez süper başladı. Bottas yine vasat. Hamilton kazansa bile Red Bull için güzel bir gün olacak gibi.

Leclerc sevincimiz ise kısa sürdü maalesef. :(

• Üzücü
Reactions: 12.Adam

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,762
Puanı
860
Hamilton cidden zeki adam. Önce Leclerc'i DRS olmadan geçti sonra da bilerek onu arkasında tutup Verstappen'i yaklaşmasına izin vermeden lastiklerini korudu. Verstappen öne geçene kadar lastikleri de ısındırmış oldu. Hata yapmadığı sürece yarışı önde bitirir.

Bu yarışta yine Sainz'i takip ediyorum ben. Arabayı daha dengeli kullanıyor. Gereksiz bir agresiflik göstermiyor.

• Beğendim
Reactions: XanTier

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hamilton cidden zeki adam. Önce Leclerc'i DRS olmadan geçti sonra da bilerek onu arkasında tutup Verstappen'i yaklaşmasına izin vermeden lastiklerini korudu. Verstappen öne geçene kadar lastikleri de ısındırmış oldu. Hata yapmadığı sürece yarışı önde bitirir.

Bu yarışta yine Sainz'i takip ediyorum ben. Arabayı daha dengeli kullanıyor. Gereksiz bir agresiflik göstermiyor.
Keşke takip etmeseydin. :A

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061

Der demez gitti Sainz :A:A