Flaş! TNT Sinema Kanalı Oluyor! Kurtlar Vadisi Pusu Bitiyor Mu?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Kanal d almaz alsa anca pazar yada cumartesi yapar hafta içi boş günü yok

dalga mı geçiyon vadi yi alıyo akasya durağını almıyo
perşembe oynatmak zorunda doluysa boşaltır hem perşembesi boş

destere eğer star bir kamyon para verecek olursa tabikide Vadiye verecek

star ab gubuna hitap edecek dizileri alır sanmıyorum vadiye bir kamyon para versin..

vay arkadaş ne alaka vadi ab de sanki 3 reyting alıyo
vadi büyük kanallardan birine geçsin ab de 13-14 alır rahatlıkla ne diyon sen

ben bu habere pek inanmiyorum öyle birsey olsa bile Vadi devam edecektir.

Bu Sezonu bence TNT'de kapatilar.. Yeni Sezon da hangi kanala gececegini acikcasi cok merak ediyorum. Isallah olumlu ve hayirli bir karar alirlar ve öyle transferi yaparlar.

TNT'nin sinema kanalı olması daha iyi olmuş. Zaten Vadi dışında genellikle film yayınlıyorlar. Diğer dizilerini saymadan.

Vadi'nin yeni kanalı ise ATV olur.

dalga mı geçiyon vadi yi alıyo akasya durağını almıyo
perşembe oynatmak zorunda doluysa boşaltır hem perşembesi boş

Ben ne diyorum alırsa cumartesi veya pazar için alır diğer günler zor fatmagül bitiyor ama onun yerine dizi geleceği kesin kıvanç'ın dizisi galiba...

atv'yi almak yerine TNT'deki kalitesiz can tanrıyar yapımı olan magazin programlarını kaldırıp ana haber yayınlayıp dizi yayınlamayı deneseydi. Sadece kurtlar vadisi ile reklam yaptı.

Arkadaşa katılıyorum zaten 1k1e te vadi sayesinde iyi reyting alır çarşamba akşamı gibi perşembe akşamıda star liderliği kapar diye düşünüyorum star zaten maç yayın haklarını gene dsmart la ortak aldı çok isterse perşembe günleri tek maç yayınlar özetsiz vadide işimize gelir bizim sorun olmaz

atv'yi almak yerine TNT'deki kalitesiz can tanrıyar yapımı olan magazin programlarını kaldırıp ana haber yayınlayıp dizi yayınlamayı deneseydi. Sadece kurtlar vadisi ile reklam yaptı.

sinema kanalıyken daha kaliteliydi tüm kanallarda dizi dolu bir taneside sinema kanalı olsun farklı olsun...

Ben ne diyorum alırsa cumartesi veya pazar için alır diğer günler zor fatmagül bitiyor ama onun yerine dizi geleceği kesin kıvanç'ın dizisi galiba...
aga sen bu işlerden anlamıyon bu kesin
vadi nin pazar oynaması düşünülebilir mi ya yazarken bile gülüyorum
kanal d nin vadi den önemli bi işi olamaz ne kıvancı vadiyi alırsa perşembe oynatmak zorunda başka bi ihtimal bile yok doluysa boşaltacak

sinema kanalıyken daha kaliteliydi tüm kanallarda dizi dolu bir taneside sinema kanalı olsun farklı olsun...
Bencede sinema ve yabancı dizi yayınlarken güzeldi ben büyük kanal olmak istedikleri için dedim.

Eğer bu yöneticiler ilgilenecekse atv'nin durumu çok kötüye gider