Flaş! TNT Sinema Kanalı Oluyor! Kurtlar Vadisi Pusu Bitiyor Mu?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Fks14
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
TRT 1 çok iyi olur aslında KVP için :)

Bu Sezonu bence TNT'de kapatilar.. Yeni Sezon da hangi kanala gececegini acikcasi cok merak ediyorum. Isallah olumlu ve hayirli bir karar alirlar ve öyle transferi yaparlar.

TNT'nin sinema kanalı olması daha iyi olmuş. Zaten Vadi dışında genellikle film yayınlıyorlar. Diğer dizilerini saymadan.

Vadi'nin yeni kanalı ise ATV olur.

dalga mı geçiyon vadi yi alıyo akasya durağını almıyo :d perşembe oynatmak zorunda doluysa boşaltır hem perşembesi boş :D

Ben ne diyorum alırsa cumartesi veya pazar için alır diğer günler zor fatmagül bitiyor ama onun yerine dizi geleceği kesin kıvanç'ın dizisi galiba...

atv'yi almak yerine TNT'deki kalitesiz can tanrıyar yapımı olan magazin programlarını kaldırıp ana haber yayınlayıp dizi yayınlamayı deneseydi. Sadece kurtlar vadisi ile reklam yaptı.

Sonuçta Star'ın sahibi değişti. Çarşamba günleri Muhteşem Yüzyıl olduğu için maçları yayınlamıyorlar. Perşembeye Vadiyi koyarlarsa maçları yayınlamazlar. KvP'nin maçtan daha çok reyting getireceğini akıl ederler heralde. Ama bence %99 Atv'ye geçecek.

Arkadaşa katılıyorum zaten 1k1e te vadi sayesinde iyi reyting alır çarşamba akşamı gibi perşembe akşamıda star liderliği kapar diye düşünüyorum star zaten maç yayın haklarını gene dsmart la ortak aldı çok isterse perşembe günleri tek maç yayınlar özetsiz vadide işimize gelir bizim sorun olmaz

atv'yi almak yerine TNT'deki kalitesiz can tanrıyar yapımı olan magazin programlarını kaldırıp ana haber yayınlayıp dizi yayınlamayı deneseydi. Sadece kurtlar vadisi ile reklam yaptı.

sinema kanalıyken daha kaliteliydi tüm kanallarda dizi dolu bir taneside sinema kanalı olsun farklı olsun...

Ben ne diyorum alırsa cumartesi veya pazar için alır diğer günler zor fatmagül bitiyor ama onun yerine dizi geleceği kesin kıvanç'ın dizisi galiba...
aga sen bu işlerden anlamıyon bu kesin :D vadi nin pazar oynaması düşünülebilir mi ya yazarken bile gülüyorum :d kanal d nin vadi den önemli bi işi olamaz ne kıvancı vadiyi alırsa perşembe oynatmak zorunda başka bi ihtimal bile yok doluysa boşaltacak