2021 Final | Ayça Ayşin Turan ⚡⚔️🔥 ⚔️⚡ Alina Boz | Foto + GIF (Bakınız)

Hangi güzel 'En Favori Güzel 2021' olsun?

• Kullanılan toplam oy
    46
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Niye Kerem Bursin'i yakışıklı bulmuyorsun diye hesap soruyormuyum ben :A
Yanlış anlamışsın ben onu sadece sevmiyorum ama yakışıklı değil diyemem diyorum :A
Çünkü ben Brad Pitt olmam lazım bunu demem için. Gerçi sen beni bir şekilde gördün belki ben de seni görmüş olsam ok Mine ve Simge'ye abartı diyor diyebilirim....

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Yanlış anlamışsın ben onu sadece sevmiyorum ama yakışıklı değil diyemem diyorum :A
Çünkü ben Brad Pitt olmam lazım bunu demem için. Gerçi sen beni bir şekilde gördün belki ben de seni görmüş olsam ok Mine ve Simge'ye abartı diyor diyebilirim....
Ahahahha
Konuyu nereye bağladın :A
Yes güzel olmadığım için Mine'yi kıskanıyorum :( nedense 100 yarışan güzelden tek onu ksıkandım.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ahahahha
Konuyu nereye bağladın :A
Yes güzel olmadığım için Mine'yi kıskanıyorum :( nedense 100 yarışan güzelden tek onu ksıkandım.
Simge'yi de kıskandın :A
Yahu nasıl güzel değilsin sonucunu çıkardın o zaman ben de Kerem'e yakışıklı değil diyemem dediğim için kendimi çok çirkin mi görüyorum lafları nereye çekiyorsun dosimosi.....
Biraz takılıyorum sadece :A Yoksa tabii kişisel zevkler bunlar seni az sinir edem diyorum...

• Olmamış
Reactions: Tolstoyevski

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Simge'yi de kıskandın :A
Yahu nasıl güzel değilsin sonucunu çıkardın o zaman ben de Kerem'e yakışıklı değil diyemem dediğim için kendimi çok çirkin mi görüyorum lafları nereye çekiyorsun dosimosi.....
Biraz takılıyorum sadece :A Yoksa tabii kişisel zevkler bunlar seni az sinir edem diyorum...
Çok alakasız bir mesaj oldu o üstteki. 'seni görsem, Mine'den güzel değilsen kıskanıyorsun, güzelsen anlarım' vs o kapıya çıkıyor. İnsanlar kendisinden her güzel olanı kıskanmaz. Güzellikte göreceli bir şeydir. 'Bu kadın bu adamda ne bulmuş' gibi söylemler bunun kanıtıdır. Bu sinir etmekten ziyade biraz farklı bir konuya dönüyor.
Nerden baksak çok garip bir mesaj :A

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Çok alakasız bir mesaj oldu o üstteki. 'seni görsem, Mine'den güzel değilsen kıskanıyorsun, güzelsen anlarım' vs o kapıya çıkıyor. İnsanlar kendisinden her güzel olanı kıskanmaz. Güzellikte göreceli bir şeydir. 'Bu kadın bu adamda ne bulmuş' gibi söylemler bunun kanıtıdır. Bu sinir etmekten ziyade biraz farklı bir konuya dönüyor.
Nerden baksak çok garip bir mesaj :A
Kıskanmayı şakasına diyorum niye kıskanasın :A
Güzellik de göreceli tabii ki ama bak bana göre birisine güzel değil demek ya da yakışıklı değil demek için ondan daha güzel ya da yakışıklı olmak lazım :A Ben kendimden örnek verdim Kerem'e yakışıklı değil diyemem çünkü benden yakışıklı diyerek. Bunu diyince kendime çirkin demiyorum ki Kerem'den yakışıklı değilim diyorum sadece....

Sen beni gördün ben seni görmedim kısmı da biraz hala o konunun sinirinin hala bende olduğunu ifade eden bir söylem oldu.....

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Kıskanmayı şakasına diyorum niye kıskanasın :A
Güzellik de göreceli tabii ki ama bak bana göre birisine güzel değil demek ya da yakışıklı değil demek için ondan daha güzel ya da yakışıklı olmak lazım :A Ben kendimden örnek verdim Kerem'e yakışıklı değil diyemem çünkü benden yakışıklı diyerek. Bunu diyince kendime çirkin demiyorum ki Kerem'den yakışıklı değilim diyorum sadece....

Sen beni gördün ben seni görmedim kısmı da biraz hala o konunun sinirinin hala bende olduğunu ifade eden bir söylem oldu.....
Kaç kere yazmam gerekiyor, güzel biri ama en güzeli değil. Bir kere bile çirkindir demedim. Kerem mesajını harbi yanlış anlamışım :A

Sinirlik bir şey yok. Denk gelen ama belirsiz birşeydi :A

• Sinir Bozucu
Reactions: xdragxx

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Kaç kere yazmam gerekiyor, güzel biri ama en güzeli değil. Bir kere bile çirkindir demedim. Kerem mesajını harbi yanlış anlamışım :A

Sinirlik bir şey yok. Denk gelen ama belirsiz birşeydi :A
Ok ok o kadar da belirsiz değildi...

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Abartıldığı kadar güzel bulmadım. @Tolstoyevski çok dillendirdi diye gıcık kaptım galiba :A
Pınar kesinlikle abartılmadı, hatta değeri bilinmeyen bir isim olarak kaldı diyebilirim :A Bu arada iyi hatırlattın, bir ara şu foto konusunu hallederim :A

• Güldürdün

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Başkası alabilir. Benden nasıl beklersin bunu 😡
Bir tek Özgür var benim gibi Pınar'cı olan bu etkinlikte ama yok o da yapmaz biliyorum, bana bırakır o konuyu bakma haberi olmasın diye değil rahatsız etmemek adına etiketlemedim adamı ben öyle bir insan mıyım aşk olsun :bhr: :A :bilmem:

• Güldürdün

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,164
Puanı
1,060
Bana hainlik yapan sen gibi geldin:A Aslı Enver'i elediniz :A

Aslı Enver zaten finale gelmesi biraz abartı olurdu... :A Bence olması gereken yere çıktı ve olması gereken yerde elendi... :A
Sıçtın, bir de sıvıyor musun? Utanmaz adam... :A
------

Aaaaaa, bunu kabul edemiyorum. :A Ah Hazal'ım belki kıymetlim diyenlerden 1 oy alsaydı şimdiye buralardaydı. :A
Bizim gösterdiğimiz kıymeti başkaları göstermeye imtina ediyor. :A @Özgür beyciğim yakışmadı sana bu.... Sap döner kasap döner gün gelir hesap döner.

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...