eTV Fikir Cambazı - 6.Bölüm | Yarı Final 2

Sefil değiliz çok şükür neyse dizi başlıyor içeri geçeyim ama siz yazın ben diğer araçtan cevap vercem :D

O kadar çok yedin ki beni midene oturacam :F

:kiki::kiki::kiki:kuş kadarsın sen oturmazsın mideme

ne dizisi izlicen sen

Eline sağlık güzel bölüm yine. Ama sürekli aynı üyelerin konuşması bir yere kadar fayda sağlıyor çekebildiğin kadar insan çek. :A @denizz19

Yazının ortalarına kadar Keloğlan'ı seçecektim sonlara doğru Bıcırık da mantıklı önermelerle gelmiş. Ama genel olarak bakarsam Keloğlan bir adım daha önde olduğu için oyumu ondan yana kullanıyorum. :)

Eline sağlık güzel bölüm yine. Ama sürekli aynı üyelerin konuşması bir yere kadar fayda sağlıyor çekebildiğin kadar insan çek. :A @denizz19

Yazının ortalarına kadar Keloğlan'ı seçecektim sonlara doğru Bıcırık da mantıklı önermelerle gelmiş. Ama genel olarak bakarsam Keloğlan bir adım daha önde olduğu için oyumu ondan yana kullanıyorum. :)
Herkesi etiket yaptım ne yapayım zorla mı yapışayım insanlara :A Gelen geliyor zaten :D

sohbetimize niye limon sıkıyon be :(
Tüm günün yorgunluğunu stressini bu konudan atıyorum. Geçen hafta çok keyif aldım.

Uzunum tabi boyuma posuma kurban :A

Kendi yapımlarında böyle gerçek seyirciler yok ya ondan kıskanıyor :A

@Tolstoyevski gel de rakibini kendin belirle :F

:F:Fresimlerde niye kısa görünüyordun gözüme bee

@Aserat sen benim terliğimden nasibin almadın herhalde hee:bağır:

bu konudayken diğer konulara sadece bildirim geliyorsa bakıyorum. Baya keyifle burdayım yani :Z

Bende valla ben boşuna demiyorum @denizz19 askere gidince ne yapacam diyee:T

:F:Fresimlerde niye kısa görünüyordun gözüme bee

@Aserat sen benim terliğimden nasibin almadın herhalde hee:bağır:

Bende valla ben boşuna demiyorum @denizz19 askere gidince ne yapacam diyee:T
Resimlerde kısa görünüyor olabilirim ama boyum uzun yani :D çok heybetli biri değilim ama iyiyimdir yine de :A

demekki @Aserat istemiyor bizi konusunda. Bir yorum yapinca işim bitti deyip sepetlemek istiyor :A
@Tolstoyevski gibi oda soğukmuş demekki :A
Ama sen misafirperversin :A
Aynen ben misafirlerimi kolay bırakmam önce onları sömürene kadar mesajlarını alırım sonra yeni seyircilerden tek mesaj alsam da yeter :F

Resimlerde kısa görünüyor olabilirim ama boyum uzun yani :D çok heybetli biri değilim ama iyiyimdir yine de :A

:D:DUzun tabii 1 80 boy çok az kişide oluyor ben cüce sayılırım 1 50 boyum :F:F

demekki @Aserat istemiyor bizi konusunda. Bir yorum yapinca işim bitti deyip sepetlemek istiyor :A
@Tolstoyevski gibi oda soğukmuş demekki :A
Ama sen misafirperversin :A

Kız protesto edelim konusunu yazmayalım yorum bizde :F