eTV Fikir Cambazı Şampiyonu: S.G.A.T.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
IMG_0070.GIF

eTV ekranlarında yayınlamaya başladığım ve hem hazırlayıp hem de sunarken oldukça keyif aldığım Fikir Cambazı'nın sonuna geldik. Kanal sahibimiz @Aserat öncelikle kendisine teşekkür ediyorum projenin temsilen fikir babası kendisidir.

Yarışmamıza katılıp her türlü desteği veren tüm arkadaşlarıma, değerli oylarıyla her hafta bizleri yalnız bırakmayan halk jürimize öncelikle teşekkürlerimi bir borç olarak görüyorum.

Yarışmamızın finali bazı sebeplerden kaynaklı olarak geç yayınlansa da iyi kötü mutlu sona kavuştuk ve haftalar sonra zirve yarışında @S.G.A.T. ve @Tolstoyevski arkadaşlarımızı ağırladık. Ancak bu maçın tek Galibi var ki şimdi verilen oylarla kazananı açıklıyorum.

Yecüc (S.G.A.T.) - @Çiğdem- @Yakamoz-Asi @Yiğitt @gözlemci @Ahmed @YıldırıM @GAY1i @turkuazz @xBUGRAx @Dosi (Toplam 10 OY)

Mecüc (Tolstoyevski) - @MEnes @Maskeli Fedai @ozmoturk @DarkLegenD @vadikızı @HachiKo @Aserat (Toplam 7 OY)

Veee haftalar süren yarışın galibi sevgili Serhan olurken sevgili Erkin ise çok iyi bir yarış çıkararak başarısını kanıtladı. TEBRİKLER... :A

Son düzenleme:

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Tebrik ediyorum @S.G.A.T. Gerçekten güzel savundu adam, başta kısa tartışma olur diyordum ama konuya upuzun girince ben de karşılık vermek zorunda kaldım, sonuç olarak güzel bir tartışma finali oldu. :D

Finaldeki oylamalarda ise konuda da belirttiğim gibi her iki tarafa da tartışmadan ziyade konu başlığına yönelik anket oyları geldi genel olarak. Aslında sinemanın avantajı fazla gibi gözükse de durum öyle değil, romantik komedi ve Recep ivedilik tarzı filmler sayesinde sinemanın prestiji tiyatroya göre daha az toplum için. Gördük ki toplum tiyatroyu daha prestijli görüyor. Ancak ben yine de hangisi toplumu daha fazla geliştirir sorusuna sinema diyorum, nedenlerini açıkladım zaten. :D

@Dosi doğru tahmin etmiş misin? :D

@Çiğdem- başarılı tahminin için ayrıca tebrik ediyoruz seni :A

@denizz19 ismimi ifşa etmeyeydin iyiydi :A

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Tebrik ediyorum @S.G.A.T. Gerçekten güzel savundu adam, başta kısa tartışma olur diyordum ama konuya upuzun girince ben de karşılık vermek zorunda kaldım, sonuç olarak güzel bir tartışma finali oldu. :D

Finaldeki oylamalarda ise konuda da belirttiğim gibi her iki tarafa da tartışmadan ziyade konu başlığına yönelik anket oyları geldi genel olarak. Aslında sinemanın avantajı fazla gibi gözükse de durum öyle değil, romantik komedi ve Recep ivedilik tarzı filmler sayesinde sinemanın prestiji tiyatroya göre daha az toplum için. Gördük ki toplum tiyatroyu daha prestijli görüyor. Ancak ben yine de hangisi toplumu daha fazla geliştirir sorusuna sinema diyorum, nedenlerini açıkladım zaten. :D

Birbirinize nasıl benziyorsanız kimse tutturamadı :F bana teşekkür Yok mu Neşetçim :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

hhahaha Konuyu farklı yere çekme yorumu yapmıştı Mecüc :F ozaman Yecüc @Tolstoyevski diye düşündüm çünkü senle genelde tartışanlar hep bu cümleyi sana kuruyor şaşırtmaca yapmışsın :A

@S.G.A.T. Şampiyona gitmiş oyum en azından :A @denizz19

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Tebrikler @S.G.A.T. iyi bir yarışma olmuş:D @Tolstoyevski sanada Tebrikler oldukça başarılıydın:) @denizz19 sanada Tebrikler iyi bir yarışma oldu bazı haftalar oylama yapmak kolay olmadı çekişmeli haftalar oldu,emeğine sağlık oldukça başarılıydın:)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Öncelikle @S.G.A.T. tebrik ederim.
Bana sormuştun yarışma sence nasıl olur diye, bende @Tolstoyevski güçlü biri ama seninde ikna kabiliyetin güçlü demiştim. Yanılmamışım, sinemaya daha yakın olmama rağmen senin ikna kabiliyetin tiyatroya oy vermemi sağladı ve yarışma boyunca hep oylarımı kaptın :D

@Tolstoyevski her nekadar Mecüc'ün uzun yazısı buram buram sen koksanda senle bir ara tiyatro hakkında sohbetimiz olduğu için senin Yecüc olacağını sandım, o konuda yanıldım ama birincileri bilip oy verme konusunda fire vermedim :A
Atatürk hakkında yazdığın yazıda oyumu sana vermemiştim ama kazanan sen olacaksın demiştim :D

@denizz19 emeğine eline sağlık. Bu yarışma için çok emek verdin ve finalistlerin hem seni oyaladı hemde uzun yazılar yazarak işini zorlaştırdı :D Buna rağmen bir sürü kişiden oy toplayabildin :) Kimiside okudu ama karar veremedi.

Çok keyif aldım. Teşekkürler :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Tahmin ettiğim gibi sinemayı @Tolstoyevski savunmuş. Gerçekten de hakkıyla savundun, tam benim istediğm şekilde tezler sundun. Zaten anladım okurken yazım şeklinden sen olduğunu. Oyumu da kaptın bu sayede. Ama herkes sinemaya bu ölçüde bakmıyor tabi. :D

@S.G.A.T. da önceden dediğim gibi konusu bana göre dezavantajlı olmasına rağmen elinden geleni yaptı ve halk da bunu görmüş ki tercihini bu yönde kullanmış. İkinize de tebrikler dostlar. :D

@denizz19 senin de ellerine sağlık. Zor ve uğraştırıcı bir yarışmayı biraz geç de olsa layığıyla bitirdin. :D