Zey TV FF VMYM 2021 Finali - Zey TV 🍒 ⏱ 10 Fidan Bağışı Yapıldı 🌱

Bu Sezon Var Mısın Yok Musun Yarışmasına Puanınız Nedir?

• 5 ( çok iyi )

• 4 (güzel )

• 3 (fena değil)

• 2 (eh işte)

• 1 ( kötü)

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Geçen ikilem buydu :A bir iş ararken iki iş arasında kaldım :A yani birinden birini seçme durumu :A
Ne yapalım prosedür geç işler burda. Bu ay %100 başlarım ama :A (30 Eylül'de başladı) :A

Eylül dedigin 15 gün kalmis. Kendini hazirla yavastan. Yoksa zor alisirsin. :A
Sansliymissin. Secebilmek güzeldir. Sen kesin hangisinde daha fazla uyurum diye sormussundur kendine. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Eylül dedigin 15 gün kalmis. Kendini hazirla yavastan. Yoksa zor alisirsin. :A
Sansliymissin. Secebilmek güzeldir. Sen kesin hangisinde daha fazla uyurum diye sormussundur kendine. :A
Sjsjsjjs
Ya evet tembellik yapacağımı seçeceğim tabiki :A uzun zamandır çalışmadım ve kendime bir anda yüklenmek istemiyorum. Bizde bir çok sistem var ve evet seçme durumum var. Bu da zamanında fazla çalışmanın verdiği bir rahatlık diyelim :Z
Yakın zamanda da haftalarca hastalık geçirdiğim için kendime en uygunu seçmek en mantıklısı :bhr: ben parasına değil rahatlığına bakacağım.

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Sjsjsjjs
Ya evet tembellik yapacağımı seçeceğim tabiki :A uzun zamandır çalışmadım ve kendime bir anda yüklenmek istemiyorum. Bizde bir çok sistem var ve evet seçme durumum var. Bu da zamanında fazla çalışmanın verdiği bir rahatlık diyelim :Z
Yakın zamanda da haftalarca hastalık geçirdiğim için kendime en uygunu seçmek en mantıklısı :bhr: ben parasına değil rahatlığına bakacağım.

Neyse simdi sen git dinlen. Uykuna bak, sonra "ayy yine tuttun beni buralarda" filan dersin. :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Uyku yok :F
Yarım saat sonra kahvalt hazır edeceğim. Var bol vaktim yani :A gerekirse 10 gibi denerim uyumayı :A bugünümde böyle olsun :A

Zey TV bizi hic kahvaltiya davet etmiyor. @AteşBöceği sence de bu kadar aktiflikten sonra acikmadik mi? :A
Yani bence süper mod ve kanal sahibi olarak bir dinlenme tesisi kurup bize bir seyler ismarlaman gerek. @Dosi :A :A :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Zey TV bizi hic kahvaltiya davet etmiyor. @AteşBöceği sence de bu kadar aktiflikten sonra acikmadik mi? :A
Yani bence süper mod ve kanal sahibi olarak bir dinlenme tesisi kurup bize bir seyler ismarlaman gerek. @Dosi :A :A :A
Açıktık açıktık zaten ben de gastirit var ac kalmamam gerek:A
İyi tamam sizde gelin :A acılı menemen var ama ayrıca kıymayla birşeyler hazır edeceğim :A şimdiden afiyet olsun :A @AteşBöceği
Ben acısız alayım lütfen :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Açıktık açıktık zaten ben de gastirit var ac kalmamam gerek:A

Ben acısız alayım lütfen :A
Öyle yapacağım. Bir acılı bir acısız.
Dün acukada yapmıştım taze ekmekte var. Acuka fazla acı değil :A yanına reçel yumurta falan koyarım. Aç kalmazsınız :A bu sabah bereketli maşallah :A @Yakamoz-Asi

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Offffffffffffffffff beee acili menemen mi. O kiymali sey börek olmasin sakin? :bhr::bhr::bhr::bhr::bhr:
Yok yok tavada değerlendireceğim :A
Uzun zamandır hamur işi yapmadım bak ekmek saymazsak. Hafta sonuna simit yapayım en iyisi. Yeğenim gaz veriyor hazırlardan daha iyi diyor. O öyle dedikçe yapıyorum :F

@AteşBöceği bunu birebir yapıyorum. Hep aynı kıvamda oluyor :Z (yarım küp maya yeterli oluyor)

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Uzun zamandır hamur işi yapmadım bak ekmek saymazsak. Hafta sonuna simit yapayım en iyisi. Yeğenim gaz veriyor hazırlardan daha iyi diyor. O öyle dedikçe yapıyorum :F

@AteşBöceği bunu birebir yapıyorum. Hep aynı kıvamda oluyor :Z (yarım küp maya yeterli oluyor)

Sabah sabah cok fena aciktim simdi. Ben "senin otele" tatile gelsem, bir haftada baya kilo alirim anlasildi. :A kiymalar, börekler, simitler, Acuka... oooofff offffff. :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Kahvalti da Acuka dedin mi akan sular durur bende. :A
Berekli tarafina denk geldik @Dosi 'nin. Yasadik. :Z
Öyle evet :Z

Harikasın Canım:Z

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Kahvalti da Acuka dedin mi akan sular durur bende. :A
Berekli tarafina denk geldik @Dosi 'nin. Yasadik. :Z
Çemen, acuka en sevdiklerimden :A onun hatırına taze ekmeği eksik etmiyorum :A geçen yaz bir kaç yeni ekmek çeşidi öğrendim ve o ara kilo aldık :A en son hasta olunca olanıda gitti :F şimdi bol bol yeme lüksüm var :A

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,163
Puanı
1,061
Çemen, acuka en sevdiklerimden :A onun hatırına taze ekmeği eksik etmiyorum :A geçen yaz bir kaç yeni ekmek çeşidi öğrendim ve o ara kilo aldık :A en son hasta olunca olanıda gitti :F şimdi bol bol yeme lüksüm var :A

Ben tatilden döndügümden beri zayiflaya bakiyorum, hatta 2-3 haftada 2-3 kilo verdim. Ama böyle seylere dayanamiyorum, yani Cemen, acuka. Nasil canim cekti simdi be. :A sabah sabah is yerinde yapilir mi bu bana. :A
Ekmekten uzak duruyorum. :D

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Ben de cok yapıyordum ekmek ,çörek ,pasta ,börek aldık kiloları sonra:)
ben de size milföy böreği yapayım yeriz kahvaltı da:Z

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ben tatilden döndügümden beri zayiflaya bakiyorum, hatta 2-3 haftada 2-3 kilo verdim. Ama böyle seylere dayanamiyorum, yani Cemen, acuka. Nasil canim cekti simdi be. :A sabah sabah is yerinde yapilir mi bu bana. :A
Ekmekten uzak duruyorum. :D
Sen zorladın ama :bilmem: ben de menüyü dedim :A

Ekmek cidden iyi etki ediyor yani çıkardığın an zayıflama kolay. Ben normal standart kiloma ulaşınca dikkat ederim. Daha kilo alma lüksüm var yani. Gerçi çalışınca kilo alma durmum olmaz. Senelerdir hep aynıyım geçen seneyi saymazsak :A
------

Ben de cok yapıyordum ekmek ,çörek ,pasta ,börek aldık kiloları sonra:)
ben de size milföy böreği yapayım yeriz kahvaltı da:Z
@Yakamoz-Asi yandı :A
Her sabah beklemeyin ama böyle kahvaltı :A

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
@Yakamoz-Asi yandı :A
Her sabah beklemeyin ama böyle kahvaltı
Yandı ki ne yandı bugünlük kaçamak yapıyoruz arkadaşlar hep diyet hep diyet nereye kadar
Ben de bir ara ekmeği ağzıma sürmedim ama tatlı falan ,hamur işi yediğimden aldım kiloları ideal kiloma ulaşamadım ama yesem de fazla yemiyorum artık:)

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Yandı ki ne yandı bugünlük kaçamak yapıyoruz arkadaşlar hep diyet hep diyet nereye kadar
Ben de bir ara ekmeği ağzıma sürmedim ama tatlı falan ,hamur işi yediğimden aldım kiloları ideal kiloma ulaşamadım ama yesem de fazla yemiyorum artık:)
Şu suya limon maydanoz koyup bekletip içmek işe yarıyor (ben tek limon denedim) Denedin mi bilmem. Sonra yoğurta baharat koyma kürüde var :A dışarda gezemesende evde bol bol hareket et. Ben hayatımda bir kere böyle denedim ve etkili oldu :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi