Zey TV FF Var Mısın Yok Musun- 5.Hafta Sona Erdi 🍒

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Ya tamam Allah belamı versin ya yeter. Böyle durumlarda kararsız kalıp strese giren biri olarak belki de hiç yarışmamam gerekirdi ama temkinli olmak için batırdım. Neyse sağlık olsun ve herkesin emeğine sağlık.
Sana durum kötüye giderken tüyo veriyorum derken bile kutun mavi demek istedim.
Yinede 12.500 aldın ama 22.000i alsaydın daha iyi olurdu. Beni dinlemedin.
Yarışma için teşekkürler 🤗

• Üzücü
Reactions: Aserat

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Düşüneyim düşüneyim diyorum sürekli karar ver diye baskı geliyor ben de daha fazla bekletmemek için her şeyi saldım artık yeter.
Zaten her teklifte 10 dakikadan fazla düşündün gerçek yarışmada bile bu kadar düşünülmesine müsade edilmiyor ki :A

• Beğendim
Reactions: Dosi

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
Ya tamam Allah belamı versin ya yeter. Böyle durumlarda kararsız kalıp strese giren biri olarak belki de hiç yarışmamam gerekirdi ama temkinli olmak için batırdım. Neyse sağlık olsun ve herkesin emeğine sağlık.
Gayet iyi yarıştın, sadece sonlarda çok kararsız kaldın. Biz izlerken çok eğlendik, sen de iyi vakit geçirdiysen gerisini düşünme bile. :Z

• Beğendim
Reactions: Aserat

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060

Neredeyse 4 saat süren bir yarışmayı geride bıraktık :A Konuda bulunan ve yorum yazan herkese teşekkürler 4 saat boyunca bizi terk etmediğiniz için.
Aserat başlangıçta ben şanssızım dedi ve yarışma sonu da pek iyi bitmedi maalesef. Yine de 12.500 TL fena para değil güzel bir hafta sonu kaçamağı yaparak tatil yapabilirsin :A
Yarın da @denizz19'un yarışmasıyla sizlerle brikte olacağız...

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,934
Puanı
1,060
@Doğan 'ın kutusu 40 bin.
Sana sarılarda büyük açar mavi yok dedim.
@serhatt git Doğan'ı seç dedi ve ben sana @serhatt seni iyi yönlendirdi derken yine onu dinle dedim. Sonra sana kutunda düşük hisettin hep derken kutu değiş diye bir tüyo daha verdim. Üstelik sana defalarca sana tüyo veriyorum diye üstüne basa basa dedim beni dinlemen için @Aserat
@Aserat a en başından beri yardımcı oldum yaranamadım, en kritik noktada Doğan'ın kutusunu al dedim dinlemedi, e ben daha ne yapayım. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi

Cervantes

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
@Tolstoyevski söyledim anında kaldırttım. :A
Ben bu bölümde elimden geldiğinde yardımcı olmaya çalıştım. :A Kendi kutumda mavi var dedim ve mavi çıktı. @EmreCan ' da düşük vardır dedim, mavi çıktı. @Özgür'ün kutusunda sarı vardır dedim, mavi çıktı. Sen kutumda kırmızı var dedin ama ben @Aserat 'a onun dediklerinin genelde tam tersi çıkıyor onu açtırabilirsin dedim, senin kutudan da mavi çıktı. :A Bir tek @Burak97' de yanıldım, onda 100.000 çıktı. :A Bir de bana 500.000 açtın diyorsun. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Öncelikle başta @Dosi, @xdragxx, @serhatt, @Cervantes, @Özgür ve @EmreCan olmak üzere 4 saat boyunca benimle birlikte bu konuda olan ve bana yardım eden herkese teşekkürler. Zaten bugüne kadar kararsızlığımın ve kötümserliğimin hayatta bana bir şeyler kaybettirmesinden fazlasıyla muzdaribim ve buraya yansımasına da şaşırmadım. Ama 22 bini kabul etmek isterken devam et diyenleri dinleyip teklifi düşürünce yine devam etsem daha da kötü olacak diye düşünüp daha fazla diretmek istemedim. Evet bayağı da tüyo verildi ama işin sonu gelmeyince kangren olan kolu kesip atmak istedim. Tabii sonuç daha iyi olabilirdi ama yapacak bir şey yok maalesef risk alamıyorum işte. Sağlık olsun deyip önümüze bakalım.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Benim yarattığım heyecan >> Senin boş goygoyun :A
------

İpucu verin kutumdaki rakam neyin kaç katı. :A @Dosi @xdragxx
Heyrcan mi sen mi :A
------

Artık her yarışma bir kişiyi alacağız. Yarın @denizz19 Merve'nin şarkılarını paylaşır :A
Bu hafta elenirsem paylaşamam:A
------

Neredeyse 4 saat süren bir yarışmayı geride bıraktık :A Konuda bulunan ve yorum yazan herkese teşekkürler 4 saat boyunca bizi terk etmediğiniz için.
Aserat başlangıçta ben şanssızım dedi ve yarışma sonu da pek iyi bitmedi maalesef. Yine de 12.500 TL fena para değil güzel bir hafta sonu kaçamağı yaparak tatil yapabilirsin :A
Yarın da @denizz19'un yarışmasıyla sizlerle brikte olacağız...
Çok sönük açıklamışsın beni :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xdragxx