FF Toplu Yabancı Dizi İzleme Etkinliği | 1. Grup Dizi Oylaması

1. Gruptaki Dizilerden Hangisini Toplu İzleyelim?

• 24

Oy: 3 16.7%
  • Firefly

Oy: 5 27.8%
  • Battlestar Galactica

Oy: 1 5.6%
  • The X Files

• Freaks and Geeks

• Twin Peaks

Oy: 4 22.2%
  • 1. Gruptan Dizi İzlemeyelim

Oy: 2 11.1%

• Kullanılan toplam oy
    18

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
https://fav10.net/forum/threads/ff-toplu-yabancı-dizi-İzleme-etkinliği.200550/ konusunda dizi etkinliğini duyurmuştuk ve yeterli ilgi olması sonucu iki farklı grupta dizi belirlenmesine karar verdim. Yani iki tane dizi belirlenecek isteyen ikisini de izleyecek isteyen iki gruptaki belirlenen dizilerden birini seçip onu izleyecek.

1. grup diziler her yaştan kitleye hitap edebilecek, yayınlandıkları dönemde çok ses getirmiş ve bir şekilde kültleşmiş diziler. Daha sonra konusunu açacağım 2. grup diziler ise daha çok +18 izleyici grubuna hitap edecek yine kült diziler olacak...

Oylama sonucu 2 dizi final oylamasına kalacak. (Eğer oylar eşit veya 1 farkla olursa bu sayı 3 veya 4 de olabilir.)

Dizilerin kısa kısa tanıtımı: (Fazla dizi olduğundan biraz geç bekliyor biraz beklemeniz gerekebilir.)

24 (8 sezon, 195 bölüm)

Firefly (1 sezon, 14 bölüm)

Battlestar Galactica (4 sezon, 73 bölüm)

The X Files (9 sezon, 201 bölüm)

Freaks and Geeks (1 sezon, 18 bölüm)

Twin Peaks (2 sezon, 30 bölüm)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Konularına göre en çok Twin Peaks dikkatimi çekti. O yüzden oyum bu diziye. :)
Freaks and Geeks de diğerlerinden daha iyi gibi.
+18'leri merak ettim. :J

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Freaks and Geeks dedim. Diğer konular sıkıcı ve karmaşık geldi. Farklı bir gençlik dizisi izlemek iyidir. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Daha bakmadım ama 24'ü çok sevmiyorum. Bilim Kurgu'da olsa süper olurdu aslında. :X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
X Files en çok izlemek istdiklerim arasında geliyor ama böyle sezon başlamişken bu etkinlikte (birer bölüm izlyerek) zevkini çıkaramam:( Onu ayrıdan özel olarak kendim izlerim:) Bence Firefly bu etkinlik için biçilmiş kaftan.Bölüm sayısı ve süresi bakımından. Diğer bölüm sayısı az olan dizilerde Firefly gibi iptali görmüş mü(b) @OzaN yoksa bi yere bağlanıyor mu hikayeler?

24 dizisini hem izlemek hem izlememk istiyorum:confused: Kiefer Sutherland sayesinde:bağır: Adamın sonraki projesi Touch'ı izledim adam sadece nefesiyle oynuyor. 24'de de aynı performansı sergiliyorsa nasıl çekimişler onca sene:eek: Nefes sesi adama bildiğin dublaj yapıyor :eek:

Twin Peaks yerine The Killing'i önerebilirim @OzaN imbd puanı daha az olsada bence o diziden daha iyidir.Bi araştir derim:)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,764
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
X Files en çok izlemek istdiklerim arasında geliyor ama böyle sezon başlamişken bu etkinlikte (birer bölüm izlyerek) zevkini çıkaramam:( Onu ayrıdan özel olarak kendim izlerim:) Bence Firefly bu etkinlik için biçilmiş kaftan.Bölüm sayısı ve süresi bakımından. Diğer bölüm sayısı az olan dizilerde Firefly gibi iptali görmüş mü(b) @OzaN yoksa bi yere bağlanıyor mu hikayeler?

24 dizisini hem izlemek hem izlememk istiyorum:confused: Kiefer Sutherland sayesinde:bağır: Adamın sonraki projesi Touch'ı izledim adam sadece nefesiyle oynuyor. 24'de de aynı performansı sergiliyorsa nasıl çekimişler onca sene:eek: Nefes sesi adama bildiğin dublaj yapıyor :eek:

Twin Peaks yerine The Killing'i önerebilirim @OzaN imbd puanı daha az olsada bence o diziden daha iyidir.Bi araştir derim:)
İyi bir sonla bitmese 9'lara varan puanlarda olmazlar. :):)

The Killing daha yeni sayılabilecek bir dizi ve pek bir başarısı da yok. The Killing'i alırsak o ayarda onlarca dizi var seçim yapmak çok zor olur. :)

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,698
Puanı
1,061
Firefly bilim kurgu olduğu için oy verdim. X Faktör ve Savaş Yıldızı Galaktika'ya da İMDB puanları 8.8 olduğu için oyumu kullandım.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
+18 Dizilere katilirim.Bana +18 diziler daha ilgi cekici oldu.