FF Sorgu Odası - Hafta 82 - Sorgudaki İsim: alperuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Benim de ilk başlarda sevdiğim bir diziydi ama Kadir Doğulu çıktıktan sonra izlemedim hiç. Sen izlemişsindir ama. :A En azından bir finali hak ediyordu...
Her dizi finali hak ediyor ya, izleyiciye büyük saygısızlık. Kanallar böyle yapa yapa izleyiciyi kendilerinden soğuttular. İzledim, Eda tek başına sırtlandı onsuz. Uraz ve Kadir'in yaptığı da çok ayıptı herkesten habersiz diziden ayrıldılar. Eda'yla üçü yakın arkadaştı hatta, Eda bu yüzden onların isimlerini hiç anmıyor. Küçüklük travmam resmen ya. Cimbom'la Bayrampaşalı sayesinde öğrendim ben aşkı :A

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
geveze @alperuz ne çok konuşturtmuşsun milleti :A
Bu arada seni ekim-kasım ayında sorgu odası için önermiştim. Geçte olsa girmiş olmana sevindim :Z
Haluk'un bir sohbet konusu vardı, seni orada biraz tanıma fırsatımız olmuştu ama Yasak Elma sohbetlerimizin artmasına sebep oldu :bhr:
Bir soru sorayım tekrar gelmişken:
Forum hakkında neler düşünüyorsun? :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
geveze @alperuz ne çok konuşturtmuşsun milleti :A
Bu arada seni ekim-kasım ayında sorgu odası için önermiştim. Geçte olsa girmiş olmana sevindim :Z
Haluk'un bir sohbet konusu vardı, seni orada biraz tanıma fırsatımız olmuştu ama Yasak Elma sohbetlerimizin artmasına sebep oldu :bhr:
Bir soru sorayım tekrar gelmişken:
Forum hakkında neler düşünüyorsun? :A
Sorma ya susmak bilmediler, bugünü bekliyolarmış resmen:A
Forum benim ilk tandığım halinden epey uzak malesef. Birçok eski üye ufak ufak uzaklaşmaya başlamış, bilemiyorum. Umarım dönerler, insanlar biraz fazla ön yargılı. İşte anladın sen :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Sorma ya susmak bilmediler, bugünü bekliyolarmış resmen:A
Forum benim ilk tandığım halinden epey uzak malesef. Birçok eski üye ufak ufak uzaklaşmaya başlamış, bilemiyorum. Umarım dönerler, insanlar biraz fazla ön yargılı. İşte anladın sen :A
Geçen bu kez başka bir arkadaşla senin hakkında konuştuk ama positif şeylerdi. Nekadar eğlenceli ve saf olduğundan. Sana saf diyen benim :A Şunuda ekledim: Hepimiz zamanında çok saftık ama zamanla değiştik ve birazda fena olduk :A Umarım alperuz böyle saf kalmaya devam eder ve herkesle böyle iyi olmaya devam eder dedim :A

• Güldürdün

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Geçen bu kez başka bir arkadaşla senin hakkında konuştuk ama positif şeylerdi. Nekadar eğlenceli ve saf olduğundan. Sana saf diyen benim :A Şunuda ekledim: Hepimiz zamanında çok saftık ama zamanla değiştik ve birazda fena olduk :A Umarım alperuz böyle saf kalmaya devam eder ve herkesle böyle iyi olmaya devam eder dedim :A
Ben mi safım, hiç yakıştıramadım sana. Bütün hafta milleti beraber kızıştırmak mı :A
Kim bu arkdadaş merak ettim :Z Sohbet konusu olmuşum sevdim bunu :A

• Güldürdün

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ben mi safım, hiç yakıştıramadım sana. Bütün hafta milleti beraber kızıştırmak mı :A
Kim bu arkdadaş merak ettim :Z Sohbet konusu olmuşum sevdim bunu :A
haha saf derken o manada demedim ama sende pek @serhatt gibi entrikacı havaları sezmedim :A
bu ikinci sohbet kısmı @Sherlock ile oldu yani olumlu konuşmalar. O ilk sorumun Sherlock ile alakası yok ama, o başka biriydi :A

• Güldürdün
Reactions: serhatt and alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
haha saf derken o manada demedim ama sende pek @serhatt gibi entrikacı havaları sezmedim :A
bu ikinci sohbet kısmı @Sherlock ile oldu yani olumlu konuşmalar. O ilk sorumun Sherlock ile alakası yok ama, o başka biriydi :A
Entrika yapmaya pek vaktim yok bu aralar, yoğunum malum okul entrikaya engel oluyor :A

• Güldürdün

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Hoşgeldin sorgu odasına @alperuz :D

Klasik soruyla başlayayım ben de. Benim hakkımda ne düşünüyorsun :A

• Beğendim

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Hoşgeldin sorgu odasına @alperuz :D

Klasik soruyla başlayayım ben de. Benim hakkımda ne düşünüyorsun :A
Kaan'ım uzun süre yoktun buralarda. Seninle de yeni yeni tanışıyoruz sayılır.
Öncelikle çok kibar ve ince birisin bence. İnsanlara yaklaşımın da çok güzel. Seviyorum seni, bol bol görelim seni adminimiz :Z

• Harika
Reactions: Bully

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
Hayattan tokatları üst üste yiyince mecburen entrikacı olmak zorunda kalıyorsun :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz and Dosi

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kaan'ım uzun süre yoktun buralarda. Seninle de yeni yeni tanışıyoruz sayılır.
Öncelikle çok kibar ve ince birisin bence. İnsanlara yaklaşımın da çok güzel. Seviyorum seni, bol bol görelim seni adminimiz :Z
Aynen ara verdiğim dönemde kayıt olmuşsun foruma. Geçen yaz bi uğramıştım, Haluk'un konusunda seni tanıma fırsatımız olmuştu biraz. Burada da daha yakından ve detaylıca tanırız artık, güzel olur :A

Ne güzel sözler bunlar, o senin inceliğin ve kibarlığın. :bhr: Sen de sıcakkanlılığın, cana yakınlığın ve sempatikliğinle kısa sürede sevdirmişsin zaten kendini :A Duygularımız karşılıklı, artık hep beraberiz zaten hayırlısıyla :A

• Harika

S.G.A.T.

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
yaşın kaç? foruma girmeden tanıdığın üyeler var mıydı, ve ya dikkatimi çeken?

• Beğendim

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bence çok kibar, nazik, bir o kadar da eğlenceli bir insansın. İnsanları kırmadan çok güzel yorumlar yapıyorsun. Seni ne kadar çok sevdiğimi sen de biliyorsun, anlatmama gerek yok :bhr: :love1:
Gönlümdeki yerini biliyorsun zaten, duygularımız karşılıklı. İyi ki aramıza katılmışsın, iyi ki gelmişsin. Nice nice yıllar bizimle olman dileğiyle. :bhr:

• Harika
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...