FF Sorgu Odası - Hafta 82 - Sorgudaki İsim: alperuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Emre Ozansoy

Moderatör
Reaksiyon puanı
57,022
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Eda Ece hayranlığın Yasak Elma'da mı başladı, yoksa daha öncesinde var mı? Merak ettim. :F

• Beğendim
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
y
Eda Ece hayranlığın Yasak Elma'da mı başladı, yoksa daha öncesinde var mı? Merak ettim. :F
Benim ilk baştan sona izlediğim dizi Pis Yedili. Yaşım gereği gençlik dizisi olarak onu izlemeyi tercih etmiştim doğal olarak :A Neyse işte Eda'nın oradaki karakteri "Cimbom"a bayıldım ben. Atarlı giderli falan, öyle sevdim. Daha sonra kendisini araştırdıkça Eda'yı da sevmeye başladım. Kendisini 9 yıldır takip ediyorum yani, ben de yeri çok ayrı :bhr:

• Harika
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,902
Puanı
1,060
Aşkım hoşgeldin odaya :bhr: @alperuz

Nerede yaşıyorsun? Nerde, ne okuyorsun? Kaç yaşındasın? Parlak mısın? bunlarla başlayalım :A

• Güldürdün
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Aşkım hoşgeldin odaya :bhr: @alperuz

Nerede yaşıyorsun? Nerde, ne okuyorsun? Kaç yaşındasın? Parlak mısın? bunlarla başlayalım :A
Hoşbuldum aşkom :love1:İstanbul'da ailemle yaşıyorum. 19 yaşındayım, Haliç Üniversitesi'nde burslu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı okuyorum. Parlak falan değilim, göbeğim var :A Spora başlayacağım inşallah.

• Güldürdün
Reactions: serhatt

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Neden Eda Ece diyecektim ama cevaplamışsın zaten. :A @alperuz bari kendinden bahset biraz ne okuyorsun nerde yaşıyorsun, kaç yaşındasın vs.
İstanbul'da ailemle yaşıyorum. 19 yaşındayım, Haliç Üniversitesi'nde burslu Amerikan Kültürü ve Edebiyatı okuyorum. 2.sınıf öğrencisiyim. Öyle yani :A

• Beğendim
Reactions: blacklion

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,925
Puanı
1,060
@alperuz Bhnd? Alıştım bu soruyu sormaya :A
Sana sormak istediğim başka bir soru var ama az çekiniyorum :A Bir ara bizim mekanda soracağım. @serhatt 'a duyabilir o soruyu sorun değil :A

• Harika
  • Güldürdün
Reactions: serhatt and alperuz
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...