FF Sorgu Odası - Hafta 82 - Sorgudaki İsim: alperuz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :bhr:
Forumda az gördüğüm üyelerden birisin, bence eğlenceli bir tarafın var. Ama çok muhabbetim olmadığı için kesin bir yorum yapamayacağım, daha çok görelim seni.

• Güldürdün
Reactions: Ahmed

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Şaşırdım. 😱 Hemcinslerimize yaptığın yorumlardan yola çıkarak cevabını zıttını bekliyordum. :A

Eda Ece dışında fanı olduğun celebrityler var mı? Yasak Elma dışında izlediğin dizi var mı? :A Haftada kaç doz Yasak Elma alıyorsun? :A
Ben insan seviyorum o yüzden öyle anlaşılabiliyor. :A
Serenay Sarıkaya, Aslı Enver, Beren Saat, Onur Saylak, Büşra Develi gibi var birçok kişi aslında, ben bizim oyuncularını genel olarak seviyorum.
Doğduğun Ev Kaderindir'i düzenli takip ediyorum, olay örgüsü çok güzel. Babil'i yine aynı şekilde. Bu aralar yoğunum biraz çok takip edemiyorum ya.
Valla Yasak Elma güzel, gününde takip ettiğim tek dizi :A

• Beğendim
Reactions: blacklion

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D
Atacan'cığım seni çok seviyorum. Dışardan misafir olarak takıldığımda da en çok sevdiğim yorumları genelde senden görüyordum. Tam ben üye oldum, sen gittin oldu mu hiç :A Çok kibar ve nazik bir insan olduğunu düşünüyorum. Bu kadar, daha çok görelim seni buralarda :bhr::Z

• Harika
Reactions: mrt-06

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
İnsan seviyorsun ama ne bileyim yine de insan sevgisi ötesine geçebilecek kelimelerle kurulmuş cümlelerdi. :A

Onur Saylak çok klas adamdır, Aslı'yı da çok severim. ❤
İşte ben böyle deli dolu biriyim sevdim mi çok severim öve öve bitiremem. Güzele güzel demeyelim yani sen de hiç olacak şey mi :A :A

• Güldürdün

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Niye olmasın. :A Dur bakalım, belki zamanla açılırsın. 19 yaş erken denebilir daha kendini keşfetmek ve tanımak anlamında. :A
Daha ne kadar açılacağım, çenem susmak bilmiyor zaten. Mümkünse biraz kapansın :A He öte türlü diyorsan da yok olmaz yani erkek sevmiyorum diyim de anla sen :A

• Güldürdün

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Atacan'cığım seni çok seviyorum. Dışardan misafir olarak takıldığımda da en çok sevdiğim yorumları genelde senden görüyordum. Tam ben üye oldum, sen gittin oldu mu hiç :A Çok kibar ve nazik bir insan olduğunu düşünüyorum. Bu kadar, daha çok görelim seni buralarda :bhr::Z
Çok teşekkür ederim Alpercim mutlu ettin yorumunla beni. :bhr: Duygularımız karşılıklı, inşallah yazın birlikteyiz. :Z

• Harika
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Bir de uzun uzun yaz demiş ya :A
Ya ne diyebilirim ki, enerjin mükemmel. Neşe saçıyorsun, açık sözlüsün, dobra bir kişiliğin var. Sözünü esirgemiyorsun, kalbin temiz (aklın fesat :A) mükemmel bir insansın. Sevdiğim bütün özelliklere sahip birisin. Bazıları belki cinsel yönelimine laf ediyordur, benim hiç umrumda değil. Günahsa senin günahındır, değilse de değildir zaten :A Ben de sırf toplumun erkek kalıplarına uymadığım için (futbol sevmek, sert olmak, mafya dizileri izlemek vs.) çok yargılandım zamanında. Ama hiçbiri umrumda olmadı olamaz. Senin de bu huyunu seviyorum.

• Harika
Reactions: serhatt

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,960
Puanı
1,060
Bir de uzun uzun yaz demiş ya :A
Ya ne diyebilirim ki, enerjin mükemmel. Neşe saçıyorsun, açık sözlüsün, dobra bir kişiliğin var. Sözünü esirgemiyorsun, kalbin temiz (aklın fesat :A) mükemmel bir insansın. Sevdiğim bütün özelliklere sahip birisin. Bazıları belki cinsel yönelimine laf ediyordur, benim hiç umrumda değil. Günahsa senin günahındır, değilse de değildir zaten :A Ben de sırf toplumun erkek kalıplarına uymadığım için (futbol sevmek, sert olmak, mafya dizileri izlemek vs.) çok yargılandım zamanında. Ama hiçbiri umrumda olmadı olamaz. Senin de bu huyunu seviyorum.
Aklım fesat :A Gerçekten öyle :A

Beni iyi çözmüşsün hepsi doğru :bhr: Thanks a lot :bhr:

• Harika
Reactions: alperuz

alperuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,351
Puanı
700
Pis Yedili'yi kafanda nasıl bitirdin, senin için Pis Yedili ne anlam ifade ediyor? :A @alperuz
Ya dediğim gibi yeri ben de çok farklı, yayından kaldırıldı zaten. Çocukluğumda yediğim en büyük darbe :A Yani tam olarak bitiremedim, yarım kaldı dizim ulan gece gece derde soktun beni ya git başımdan :A:A

• Güldürdün
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...