FF Sorgu Odası-Hafta 74-Sorgudaki İsim xemrexxx

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,799
Puanı
1,061
En sevdiğin yemek içecekler :A

Maatbanda haber uydururkan hiç zorlanmıyormusun bu hayal gücün ne zaman gelişti :A :A :A
her türlü sebze yemeğini severim ama en çok mantarı severim :X köftenin her türlüsünü severim

hayal gücüm hep genişti ilkokul 2 de bize hiakye yazdırmışlardı ben de oyuncak hayvanlarımı konuştura konuştura 6 sayfa yazmıştım sınıfta okuyunca herkes şaşırmıştı hepsi 1-1.5 sayfa yazmış çapsızlar:A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
vah zavallı göreliler:(
her türlü sebze yemeğini severim ama en çok mantarı severim :X köftenin her türlüsünü severim

hayal gücüm hep genişti ilkokul 2 de bize hiakye yazdırmışlardı ben de oyuncak hayvanlarımı konuştura konuştura 6 sayfa yazmıştım sınıfta okuyunca herkes şaşırmıştı hepsi 1-1.5 sayfa yazmış çapsızlar:A
Aaa öyle 2000 li ergenler gibi değil tabi terbiyeli enerjiğiz :A Şimdi ne terbiye kalmış en saygı :A :A :A

Hangi yabancı ülkede yaşamak isterdin o beni tanıyorsunda yazdığın tuhaf yerdemi yamyamların içinde kendine hemen yer bulmuşsun gerçi tam sana göre :A :A :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,799
Puanı
1,061
Aaa öyle 2000 li ergenler gibi değil tabi terbiyeli enerjiğiz :A Şimdi ne terbiye kalmış en saygı :A :A :A

Hangi yabancı ülkede yaşamak isterdin o beni tanıyorsunda yazdığın tuhaf yerdemi yamyamların içinde kendine hemen yer bulmuşsun gerçi tam sana göre :A :A :A
o tuhaf yer nere gııı :eek:
akdeniz kıyısnda herhangi yeşil bir yer olabilir ya da kanada -norveç falan

sen mi terbiyelisin:eek:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,799
Puanı
1,061
Sana yazılmak mı allah korusun :A

Ailenle mi yaşıyorsun

Boş zamanlarında napıyorsun İstanbul da yaşamak ayrıcalıktır,keyfini çıkarıyor musun
bizim mahallenin güneyi orman kuzeyi orman gidip temiz hava alıyorum yani sana ve çiğdeme anca katlanıyorum :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...