FF Sorgu Odası-Hafta 65-Sorgudaki İsim: Menes

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aaaa onların koyucağı filmler şu tuhaf diye tabir ediceğim filmlerdir onları ben listeme bile almam oyüzden bizim duygusallığımız iyidir :A :A :A
Sana göre tuhaf olabilir sana iyi gelen filmleri de gördük, şimdi açtırma benim ağzımı. :A :A Ben bir elit sinemacı olarak seni kınıyorum. :A

@MEnes Merlin'in 6. sezonu yapılır mı sence?
İzlemekten keyif aldığım hatta ilk izlediğim yabancı diziydi. Heey gidi günler be. :A Ama adamlar finalde otobüs mü ne göstermişlerdi senaryo bitmiş üstünden yüzyıllar geçmiş, o derece yani. :A 6. sezonun geleceğini sanmıyorum, keşke gelse derdim ama. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sana göre tuhaf olabilir sana iyi gelen filmleri de gördük, şimdi açtırma benim ağzımı. :A :A Ben bir elit sinemacı olarak seni kınıyorum. :A

İzlemekten keyif aldığım hatta ilk izlediğim yabancı diziydi. Heey gidi günler be. :A Ama adamlar finalde otobüs mü ne göstermişlerdi senaryo bitmiş üstünden yüzyıllar geçmiş, o derece yani. :A 6. sezonun geleceğini sanmıyorum, keşke gelse derdim ama. :)
Aaa boşa gürültü etme bee :F 3 film dısında diğerlerinde hemfikiriz yanı senide gördük
:A :A :A Aaa bu yoldan şaşma :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Aaa boşa gürültü etme bee :F 3 film dısında diğerlerinde hemfikiriz yanı senide gördük
:A :A :A Aaa bu yoldan şaşma :A
Ben bu yoldan zaten şaşmam da seni de gördük Oscar'larda veya diğer filmleri yorumlarken. :A Pek aynı olduğumuz söylenemez 2 3 filmi ortak sevdik diye. :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben bu yoldan zaten şaşmam da seni de gördük Oscar'larda veya diğer filmleri yorumlarken. :A Pek aynı olduğumuz söylenemez 2 3 filmi ortak sevdik diye. :A
Oscarda tuhaf filmleri seviyordun malesef ama genel filmlerde zebkimiz aynıymış yanı orası daha önemli :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Oscarda tuhaf filmleri seviyordun malesef ama genel filmlerde zebkimiz aynıymış yanı orası daha önemli :A :A :A
Genel filmler diye bir şey yoktur. Oscardaki filmler de o filmlerin içerisindedir. Benim tür takıntım da yoktur, senin aksiyon takıntın olduğu gibi. :A O saydığım filmleri herkes seviyor zaten, sevmeyene tuhaf bakılır. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
"Hayatın anlamı nedir?" sorusunun dışında sorulacak çok soru var aslında. Ama anlam ve önem açısından bakacak olursak kendime "Sen ne istiyorsun?" sorusu olurdu. Yani ne istersem, içimden ne gelirse onu yapmam gerektiğinin cevabını bulmuş olurdum.
Güzel cevap. Sen ne istiyorsun sorusu senin hayatının anlamından geçen bir yol oluyor aslında. Değişik sorulardan devam edeyim o zaman.

Eğer 90 yaşına gelseydin ve 30 yaşındaki bedenine veya aklına sahip olma şansın olsaydı, aklı mı seçerdin yoksa bedeni mi?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Genel filmler diye bir şey yoktur. Oscardaki filmler de o filmlerin içerisindedir. Benim tür takıntım da yoktur, senin aksiyon takıntın olduğu gibi. :A O saydığım filmleri herkes seviyor zaten, sevmeyene tuhaf bakılır. :A
Hhaha Ayy tamam Oscardakı tuhaf filmlerine toz kondurmuyorsun anladık :A Size inat Suyun Sesini 1.yaptık bu yıl ilk defa tuhaf filme ödül gitmedi :A :A :A @destere

Ama Bilboardın kazanmasını öncelik isterdim ama o kazansada yine tuhaf filme gitmiyordu bu sene bir tapuyu yıktık sanırım :A :A :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...