FF Sorgu Odası-Hafta 54-Sorgudaki İsim: Billy Kane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
forumun yeni üyelerindensin. aramıza katılman hoş oldu. :) musicsurvivor programıyla forumu hareketlendirdin. sende gözlemledigim kadarıyla pek şaka kaldırmıyorsun şakalaşmayıda sevmiyorsun. bu forum ortamında sıkıntılara yol acabilir forumdan sıkılıp bırakabilirsin mesela ama umarım bırakmazsın. :D

pekte farklı olmamış. :D benim icin digerleri ayrı sen ayrı. :D birkere cok samimisin esprilerine bitiyorum. :F gercek hayatta tanışmak istedigim birisisin seninle zamanın nasıl gectigini anlamam valla cok eglencelisin. :D foruma ilk geldiginde
seni kız sanmıştım.:F o zamanlar dizilerin vardı kücük sırlar adında baya güzeldi. :D şimdilerde ff itiraflarını yapıyorsun forumun şuan ms ile beraber en iyi etkinligi diyebilirim. doktor olma yolundasın. cocuk bölümünde doktorluk yakışır sana o güzel esprilerinle cocuklar hastalıklarını unutur.:F neyse umarım gercekten başarılı bi doktor olursun. :)

tabii ki evlenirdim. 1 ayda tüm hayallerini gercekleştirmeye calışırdım imkanım yettigi kadarıyla. :)

bu soruyu cevaplamıştım yine aynı şeyi soruyorsun. :D
Çok teşekkürler. Sen de benim için en değerli arkadaşlarımdan birisin. :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
forumun yeni üyelerindensin. aramıza katılman hoş oldu. :) musicsurvivor programıyla forumu hareketlendirdin. sende gözlemledigim kadarıyla pek şaka kaldırmıyorsun şakalaşmayıda sevmiyorsun. bu forum ortamında sıkıntılara yol acabilir forumdan sıkılıp bırakabilirsin mesela ama umarım bırakmazsın. :D

pekte farklı olmamış. :D benim icin digerleri ayrı sen ayrı. :D birkere cok samimisin esprilerine bitiyorum. :F gercek hayatta tanışmak istedigim birisisin seninle zamanın nasıl gectigini anlamam valla cok eglencelisin. :D foruma ilk geldiginde
seni kız sanmıştım.:F o zamanlar dizilerin vardı kücük sırlar adında baya güzeldi. :D şimdilerde ff itiraflarını yapıyorsun forumun şuan ms ile beraber en iyi etkinligi diyebilirim. doktor olma yolundasın. cocuk bölümünde doktorluk yakışır sana o güzel esprilerinle cocuklar hastalıklarını unutur.:F neyse umarım gercekten başarılı bi doktor olursun. :)

tabii ki evlenirdim. 1 ayda tüm hayallerini gercekleştirmeye calışırdım imkanım yettigi kadarıyla. :)

bu soruyu cevaplamıştım yine aynı şeyi soruyorsun. :D
Hayir o kankana aşık olsan ne yaparsindi :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Forumda Kiraz mevsimine yapılan eleştiriler hakkında ne düşünüyorsun ? :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Haha :D

Kaçak Gelinler dizisinin final yapmasını doğru Buluyor musun ? :)
reytinglere bakıldığında kesinlikle bitmesi doğru ama sevgililer günü haftasında bitseydi daha iyi olurdu diye düşünüyorum diziye ve izleyicisine güze bi jest olurdu çünkü daha bitmeden twitterda hayranlar baya eleştirdi kanalı. bu kitleyi kaybetmemeliydi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...