FF Sorgu Odası-Hafta 54-Sorgudaki İsim: Billy Kane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
Konuyu yeni gördüm :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
@Billy Kane benim hakkımda ne düşünüyorsun? :X
ilk geldigin zamanlarda kanal d fanlıgınla öne cıktın. :D gelir gelmez herkesle iyi anlastın eglenceli yapın var. galiba ilk geldiginde baskasının resmini koyup kekledin. :A sakasına mı yaptın bilmiyorum konuyu bilmiyordum itiraflarda gördüydüm. :D

ilker kaleli fanısın sanırım. dizisi tuttu onun coskusunu yasıyorsun. :D iste öylee , aramıza katılmana sevindim umarım kalıcı olursun diyeyim ve diger sorularını bekliyorum.. :D

Kiraz mevsiminin gidişatı nasıl olur sence bundan sonra ? :D

öykü ayaz ileride evlenirler bence. mete öykü'nün peşinde dolanır. şeyma'yı bir türlü kullanamadılar sürekli değişti kız. mesela; gökhan horzum'un yazdıgı bölümlerde şeyma iyi biriydi hatta öykü'den özür diledi sonra engin elgün geldi kız yine şeytana büründü. şimdide intikam alıyor bir türlü amacını anlamadım bu kızın kullanamıyorlar yani.. burcu emre artık sıradan karakter oldu onlarda gelgitler yaşar. mete'nin babası öykü'nün annesine asık olur.

GunesinOglu

Favori Üye
Reaksiyon puanı
22,464
Puanı
860
Ben de sorayım benim hakkımda ne düşünüyorsun :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben farklı bir soru sormak istiyorum.

Benimle ilgili ne düşünüyorsun? Ne olacak bu işler? :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Konuyu yeni gördüm :)

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
forumun eski üyelerindensin. forumda emegin büyük. cok basarili ekinlikler yaptın. bir ara sözcük oyunu vardı baya zevkliydi katılmayı istemistim ama bitti hemen. :D forumda sevilen bir üyesin. hemen hemen herkesle iyi anlasan birisisin. star'a sempatin var. :D hadise fanısın. sanırım sende bu sene üniye baslayanlardansın kazanmıstın diye biliyorum tebrik ederim umarım iyi yerlere gelirsin. :)

Hayatta en sevmediğin şey nedir? :)
cok var ama insanları kücük görmek tahammül edemedigim seydir.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sevdiğin bir kızla evlenmeyi düşünüyorsun Allah korusun kız hastalanırsa doktorlar kesin 1 aya ölecek dese yine de evlenir miydin? :)

Reaksiyon puanı
8,677
Puanı
860
forumun eski üyelerindensin. forumda emegin büyük. cok basarili ekinlikler yaptın. bir ara sözcük oyunu vardı baya zevkliydi katılmayı istemistim ama bitti hemen. :D forumda sevilen bir üyesin. hemen hemen herkesle iyi anlasan birisisin. star'a sempatin var. :D hadise fanısın. sanırım sende bu sene üniye baslayanlardansın kazanmıstın diye biliyorum tebrik ederim umarım iyi yerlere gelirsin. :)

cok var ama insanları kücük görmek tahammül edemedigim seydir.
Teşekkürler :) İnşallah gelirim iyi yerlere :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Ben de sorayım benim hakkımda ne düşünüyorsun :D
forumun yeni üyelerindensin. aramıza katılman hoş oldu. :) musicsurvivor programıyla forumu hareketlendirdin. sende gözlemledigim kadarıyla pek şaka kaldırmıyorsun şakalaşmayıda sevmiyorsun. bu forum ortamında sıkıntılara yol acabilir forumdan sıkılıp bırakabilirsin mesela ama umarım bırakmazsın. :D

Ben farklı bir soru sormak istiyorum.

Benimle ilgili ne düşünüyorsun? Ne olacak bu işler? :D
pekte farklı olmamış. :D benim icin digerleri ayrı sen ayrı. :D birkere cok samimisin esprilerine bitiyorum. :F gercek hayatta tanışmak istedigim birisisin seninle zamanın nasıl gectigini anlamam valla cok eglencelisin. :D foruma ilk geldiginde
seni kız sanmıştım.:F o zamanlar dizilerin vardı kücük sırlar adında baya güzeldi. :D şimdilerde ff itiraflarını yapıyorsun forumun şuan ms ile beraber en iyi etkinligi diyebilirim. doktor olma yolundasın. cocuk bölümünde doktorluk yakışır sana o güzel esprilerinle cocuklar hastalıklarını unutur.:F neyse umarım gercekten başarılı bi doktor olursun. :)

Sevdiğin bir kızla evlenmeyi düşünüyorsun Allah korusun kız hastalanırsa doktorlar kesin 1 aya ölecek dese yine de evlenir miydin? :)
tabii ki evlenirdim. 1 ayda tüm hayallerini gercekleştirmeye calışırdım imkanım yettigi kadarıyla. :)

Sevgilin seni kankanla aldatsa ne yaparsin @Billy Kane
bu soruyu cevaplamıştım yine aynı şeyi soruyorsun. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...