FF Sorgu Odası-Hafta 54-Sorgudaki İsim: Billy Kane

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Sorgu odasının bu haftaki konuğu @Billy Kane soruları alalım. :)

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Klasik soruyla başlayalım bhnd?

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Klasik soruyla başlayalım bhnd?

seni 2010 / 11 yılllarında pazar reyting sonuclarında tanıdım. ben o zamanlar arka sıradakilerin reytinglerine bakıyordum sende genis aileyi yorumluyordun. daha sonra foruma yeni yeni girmeye basladıgımda kendimi bir an haxball oyununda buldum sizin sayenizde. :D bu tür oyunlarda baya becerikliyimdir ilk oynayisimda kaptım oyunu hatta övmüstünüz beni. :D cok guzeldi o zamanlar ya sampiyonlar ligi falan yapıyorduk oyunda sana cok uyuz oluyodum cok güclüydün ama artık esitiz. :F birde forumda birinin resmini koyup bu benim demistin tam hakim degildim konuya ama öyle bi muhabbet döndü forumda sonucunda galiba gercekten sendin o kisi öyle kalmis aklimda? :D bir ara forumu biraktin aylar sonra döndün iyikide döndün futbol bölümünü canlandirdin.. sohbetini severim.. renktaşız. :D son olarak umarim birdaha gitmezsin diyeyim...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Teşekkürler. :) 2-3 kere resim koydum benim diye ama sonuncusu bendim şu tipim nasıl başlığındaki. :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
2. soru benden olsun.:X BHND?

nasil tanistik hic hatirlamiyorum ama cok enerjik birisisin ve asiri gevezesin. :D ortak izledigimiz "bah" vardi ordan bi muhabbetimiz olmus olmali. dizinin 16 bolumunu izledin sonra sıktıgını soyleyip birakanlardansin. immm sonra okudugun uniye bbs oyunculari gelmisti ama gitmemistin. :mad: son zamanlarda cok gevezelestin gevezelik iyidir forum ortaminda geveze olucaksin ki ortam senlensin ama cok gevezeyide civik buluyorum. :D yorumlarini begenirim ama ortami fazla kiskirtanlardansin. :confused: sevdigim uyelerdensin iyiki aramizdasin ve umarim gitmezsin. :D

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
Pek tanışmıyoruz ama yine de sorayım benim hakkımda ne düşünüyorsun? :X

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D

sende benin gibi tras olmayi sevmiyorsun. :D ff'de ilk gunlerinde tv bolumunde gorurduk seni zamanla koptun ordan yabanci dizilere ilgin artti simdilerde filmlerle aran iyi zaten o bolumde moderatorluk yapiyorsun gorevini muthis yapiyorsun tebrik ediyorum gercekten. galatasarayli oldugunu biliyorum her ne kadar futbol bolumunde pek gorunmesende futboldan anliyorsun. yorumlarini seviyeli buluyorum. immmm , he birde faceni @yatutarsa 'ya verdigimde bana kufr ettin mi dogru söyle? :F

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,166
Puanı
1,061
Hosgeldin Sorgu Odasina. :D

Benim hakkimda ne düsünüyorsun?

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
sende benin gibi tras olmayi sevmiyorsun. :D ff'de ilk gunlerinde tv bolumunde gorurduk seni zamanla koptun ordan yabanci dizilere ilgin artti simdilerde filmlerle aran iyi zaten o bolumde moderatorluk yapiyorsun gorevini muthis yapiyorsun tebrik ediyorum gercekten. galatasarayli oldugunu biliyorum her ne kadar futbol bolumunde pek gorunmesende futboldan anliyorsun. yorumlarini seviyeli buluyorum. immmm , he birde faceni @yatutarsa 'ya verdigimde bana kufr ettin mi dogru söyle? :F
Yok, etmemişimdir. :D Verilmeyecek birisi değil yatutarsa. :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sen forumda en eski tanıdığım üyelerden birisin ve daha yeni mi sorgu odasına giriyorsun? :D Hoşgeldin öncelikle, benim hakkımda ne düşünüyorsun? :X

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Pek tanışmıyoruz ama yine de sorayım benim hakkımda ne düşünüyorsun? :X
azerbaycan / bakü'de yasiyorsun. sanirim benden 2 yaş büyüksün. :D ff'de ilk zamanlarında profilinde bi cocugun resmi vardi onu sen sanmistim , sonradan ogrendim sanatciydi sanirim. :D pek kimseyle sohbet ettigini gormedim ama aktif bir uyesin. :) izledigimiz ortak dizi yok sanirimm onceden "ask ekmek hayaller" vardi ama. :D show tv'ye sempatinin oldugunu dusunuyorum. :D forumda sanirim ceza almayan nadir uyelereen birisisin. :D tartismalara girdigini gormedim bu zamana kadar. yeni moderator oldun hak ettigini dusunuyorum tebrik ederim. :) son olarak umarim uzun yillar burada olursun.

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,026
Puanı
1,060
azerbaycan / bakü'de yasiyorsun. sanirim benden 2 yaş büyüksün. :D ff'de ilk zamanlarında profilinde bi cocugun resmi vardi onu sen sanmistim , sonradan ogrendim sanatciydi sanirim. :D pek kimseyle sohbet ettigini gormedim ama aktif bir uyesin. :) izledigimiz ortak dizi yok sanirimm onceden "ask ekmek hayaller" vardi ama. :D show tv'ye sempatinin oldugunu dusunuyorum. :D forumda sanirim ceza almayan nadir uyelereen birisisin. :D tartismalara girdigini gormedim bu zamana kadar. yeni moderator oldun hak ettigini dusunuyorum tebrik ederim. :) son olarak umarim uzun yillar burada olursun.
Teşekkür ederim. :X
1996 doğumlu değilmiydin sen? Aynı yaştayız işte. :D

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Benim hakkımda ne düşünüyorsun ? :D
vay reyiz. :D sende "genis aile" fanlarindandin. nickindende anlasiliyor zaten. :D arka siradakiler'ide izliyormussun yeni ogrendim onuda. benim icin butun diziler ayri arka siradakiler ayridir. :D seninlede renktaşız. :D kizlara düşkünsün. :D yerli dizilerle aran yok daha cok yabanci diziler izliyorsun. ımmm filmlerlede aran iyi. ronaldo hayranisin. sevdigim bir uyesin. yorumlarini takip ediyorum. :D

benim hakkımda ne düşünyorsun ? :X uzun yaz braz :A
seni kendime cok benzetiyorum sakin bir yapin var cok iyi kalplisin kimseyi kirmaktan cekiniyosun. seninle deniz yildizi sayfasinda tanistik ve ordan muhabbetiniz ilerledi. simdilerde ortak izledigimiz kiraz mevsimi var ama pek yorum atmiyorsun. :D her konuya hakim birisisin tv, siyaset vs. besiktasli oldugunu biliyorum ama futbolla aranin olmadigini dusunuyorum futbol bolumunde yorumlarini gormedim bugune kadar. haa en onemli ozelligini unutuyordum az kala. :D soru sormaya pek bi meraklisin ve bu benim hosuma gidiyor acikcasi. :D ve son olarak , sevdigim birisisin umarim hep aramizda olursun. :)

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...