FF Sorgu Odası-Hafta 40- Sorgudaki İsim: yatutarsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Artık şikayet edemezsin.:ASordum bir sürü soru.:F

Sorgu odasındaö her soru cevaplanmıyor mu kural hatası yapmış oldun göz rengi sorusunda hadi cevapla.:A
sonuçta cevapladım başka birinin sorusunda :A

sonuçta cevapladım başka birinin sorusunda :A

Ama sorgu odası kuralları gereği cevaplamalısın.:A

Gülşen ile Ozan Çolakoğlu ilişkisi hakkında ne düşünüyorsun.:D
Sence evlenirler mi.
Evlenirlerse kaç çocukları olur.
Çocukalarının kaçı erkek kaçı kız olur.
İsimlerini ne koyardın.
Gülşen müziği bıraksa en çok seveceğin sanatçı kim olurdu.
Gülşen İllüminatiyim dese sende İllü'ye destek verirmiydin.:A
Gülşen ile kimin düetini isterdin.
Gülşen ile kimin sevgili olmasını isterdin.:F

Yoruldum.
Göz rengin ne.:F

Gülşen'in eski ilişkilerine bakınca Çolakoğlu Kıvanç Tatlıtuğ gibi duruyor. :D Dış görünüş olarak bakılınca gülşenciğime benden başkası yakışmaz :bhr: ama çolakoğlunda değişik bir karizma var son zamanlarda kilo da verdi kurtarıyor durumu. :D müzikal birlikteliklerine ise diyecek söz yok müzik dünyasına birbirinden hit birçok şarkı kazandırdılar inşallah kazandırmaya devam da ederler :) evlenirler tabii bir tane de çocukları olur :D erkek olur adı da emre olur :D ağzından yel alsın, gülşen müziği bırakırsa ben de şarkı dinlemeyi bırakırım doğal olarak sevdiğim biri kalmaz :D illu derin konu burada konuşmakla olmaz :D hande yener ve sıla ile düet yapmasını çok isterdim :) benimle sevgili olmasını isterdim tabisi :D

ara bul :A :A

@sokak sanati

Gülşen'in eski ilişkilerine bakınca Çolakoğlu Kıvanç Tatlıtuğ gibi duruyor. :D Dış görünüş olarak bakılınca gülşenciğime benden başkası yakışmaz :bhr: ama çolakoğlunda değişik bir karizma var son zamanlarda kilo da verdi kurtarıyor durumu. :D müzikal birlikteliklerine ise diyecek söz yok müzik dünyasına birbirinden hit birçok şarkı kazandırdılar inşallah kazandırmaya devam da ederler :) evlenirler tabii bir tane de çocukları olur :D erkek olur adı da emre olur :D ağzından yel alsın, gülşen müziği bırakırsa ben de şarkı dinlemeyi bırakırım doğal olarak sevdiğim biri kalmaz :D illu derin konu burada konuşmakla olmaz :D hande yener ve sıla ile düet yapmasını çok isterdim :) benimle sevgili olmasını isterdim tabisi :D

ara bul :A :A

@sokak sanati

Hep kaçamak olmuş.
İllu ile ilgili 2. soru cevaplanmamış.:Dİllu olduğunu açıkladığında Gülşen nerde ben orda dermiydin.Yani beni sevenler benimledir derse ne yapardın.:A
Göz rengin Kahverengi mi.:A

Evli mutlu çocuklu üçlemesi doğru mu sence?

Hep kaçamak olmuş.
İllu ile ilgili 2. soru cevaplanmamış.:Dİllu olduğunu açıkladığında Gülşen nerde ben orda dermiydin.Yani beni sevenler benimledir derse ne yapardın.:A
Göz rengin Kahverengi mi.:A
kaçamak değil :D gülşen illu olduğunu falan açıklamaz dolayısıyla olmayan bir şey hakkında konuşulmaz :A değil :A
Evli mutlu çocuklu üçlemesi doğru mu sence?
değil bence tek takılmak her zaman daha iyidir :))

Verdiğim spoiler sonrası benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D
bilmeden verdiğin bir spoiler dı sonuçta büyütülecek bir şey yok eskiden nasılsak öyle devam :D

kaçamak değil :D gülşen illu olduğunu falan açıklamaz dolayısıyla olmayan bir şey hakkında konuşulmaz :A değil :A

değil bence tek takılmak her zaman daha iyidir :))

bilmeden verdiğin bir spoiler dı sonuçta büyütülecek bir şey yok eskiden nasılsak öyle devam :D

Daha 6 gün var biraz durayım.:DDevam ederiz.:D

Eskiden benden nefret ettiğin doğru mu? :A

hayatın dram yanı mı yoksa komedi yanı mı seni daha çok ilgilendiriyor ?

küçükken, varoluşun cinsel bir süreçten geçtiğini öğrenince tepkin ne oldu ? :d

Bugün Fenerin Gençbirliği ile maçı var. Kim yener? :D

Oha emre boyun 1.85 mi cuss

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oha baya sırık missin sen :D

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...