FF Sorgu Odası-Hafta 40- Sorgudaki İsim: yatutarsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sMt45

Aktif Üye
28 Ocak 2014
1,618
457
164
Soma
Gözluk veya dis teli kullaniyor musun ?

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
79,923
46,839
1,061
Konun hayırlı olsun.Klasiği ilk ben sorayım.:D

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?[DOUBLEPOST=1393611115][/DOUBLEPOST]Geç kaldım.:T:

sMt45

Aktif Üye
28 Ocak 2014
1,618
457
164
Soma
Ve benim hakkimda ne dusunuyorsun ?

yatutarsa

Favori Üye
8 Ekim 2012
24,097
15,794
1,060
Gözluk veya dis teli kullaniyor musun ?

Gözlük kullanıyorum. :)
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D
totalsin işte ne düşüncem :F şaka bir yana forumda sevdiğim, değer verdiğim üyelerden birisin hem my izlemen hem de mahidevrancı olman ayrı bir güzel :) onun dışında iyi bir editörsün yakın zamanda yönetime de gireceğini düşünüyorum. :) :)
Konun hayırlı olsun.Klasiği ilk ben sorayım.:D

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?[DOUBLEPOST=1393611115][/DOUBLEPOST]Geç kaldım.:T:
Başlarda biraz tatsızlıklar yaşadık daha doğrusu ben küçük bir şeyi büyütüp kocaman yaptım ama sonradan tatlıya bağladık iyi de öyle oldu. :) Sana haksızlık ettiğimi farkettim. Sen de sevdiğim üyelerden birisin bir de hürremci olamasan :A

Ve benim hakkimda ne dusunuyorsun ?

Foruma kısa zaman önce dahil oldun ama iyi ilerliyorsun, uzun süredir buradaymış gibisin sohbetin de güzel. :)

Kolay gelsin. :F Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D
sağol :F Futbol konusunda oldukça aktifsin, reyting konularında da genelde forumdakilerin çoğunluğu ya reyting ya da futbol konularında takılır ama sen iki konuda da takılıyorsun. :D Editörlüğün de iyi gidiyor. MY yi bırakmayaydın eyiydi. :D
Benim hakkında ne düşünüyorsunuz?
Senle çok konuşamadım o yüzden tam olarak bir şeyler yazamam ama dışarıdan gördüğüm kadarıyla iyi bir forumcusun. :)
Tuttuğun veya desteklediğin takım var mı?
Çok koyu olmasam da Fenerbahçeli'yim.

Forumda rahatsiz oldugun birsey var mi? Nedir?
Üyelerin birbirine karşı hoşgörüsüzlüğünden rahatsız oluyorum..[DOUBLEPOST=1393611871][/DOUBLEPOST]
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)
seni atlamışım. :D Sen de en sevdiğim üyelerden birisin forumdaki, süper modluğa çok yakışacağını düşünüyorum bir dahaki seiçmlerde yükselme ihtimalin yüksek. :D Müzik zevkin de çok iyi. :) :)

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
79,923
46,839
1,061
Gözlük kullanıyorum. :)

totalsin işte ne düşüncem :F şaka bir yana forumda sevdiğim, değer verdiğim üyelerden birisin hem my izlemen hem de mahidevrancı olman ayrı bir güzel :) onun dışında iyi bir editörsün yakın zamanda yönetime de gireceğini düşünüyorum. :) :)

Başlarda biraz tatsızlıklar yaşadık daha doğrusu ben küçük bir şeyi büyütüp kocaman yaptım ama sonradan tatlıya bağladık iyi de öyle oldu. :) Sana haksızlık ettiğimi farkettim. Sen de sevdiğim üyelerden birisin bir de hürremci olamasan :A

Foruma kısa zaman önce dahil oldun ama iyi ilerliyorsun, uzun süredir buradaymış gibisin sohbetin de güzel. :)

sağol :F Futbol konusunda oldukça aktifsin, reyting konularında da genelde forumdakilerin çoğunluğu ya reyting ya da futbol konularında takılır ama sen iki konuda da takılıyorsun. :D Editörlüğün de iyi gidiyor. MY yi bırakmayaydın eyiydi. :D

Senle çok konuşamadım o yüzden tam olarak bir şeyler yazamam ama dışarıdan gördüğüm kadarıyla iyi bir forumcusun. :)

Çok koyu olmasam da Fenerbahçeli'yim.

Üyelerin birbirine karşı hoşgörüsüzlüğünden rahatsız oluyorum..[DOUBLEPOST=1393611871][/DOUBLEPOST]
seni atlamışım. :D Sen de en sevdiğim üyelerden birisin forumdaki, süper modluğa çok yakışacağını düşünüyorum bir dahaki seiçmlerde yükselme ihtimalin yüksek. :D Müzik zevkin de çok iyi. :) :)
Artık Beyazıt tarafındayım.:DHürrem'de o tarafta ama yapacak bir şey yok kopamıyoruz.:D
O tatsızlığın gitmeside süper oldu.:DForumda hiç sıkıntım yok artık.:D

sokak sanati

Emekli
23 Şubat 2013
79,923
46,839
1,061
:D Önceden olsaydı "en azından beyazıtçı" derdim ama artık beyazıtı da sevmiyorum katilleri korudu :/
Selim'i sev o zaman.Zaten başından beri Beyazıt yandaşıydım tatsız olduğum için farketmedin muhtemelen.Aras geldikten sonra dahada belli ettim ama.İşte Game Of Thrones.:F
Mustafa'yı Mehemt yüzünden sevmiyordum.Eğer göz dolduran bir oyuncu seçilseydi süper olurdu.Beni karakterden soğuttu.:(

yatutarsa

Favori Üye
8 Ekim 2012
24,097
15,794
1,060
Selim'i sev o zaman.Zaten başından beri Beyazıt yandaşıydım tatsız olduğum için farketmedin muhtemelen.Aras geldikten sonra dahada belli ettim ama.İşte Game Of Thrones.:F
Mustafa'yı Mehemt yüzünden sevmiyordum.Eğer göz dolduran bir oyuncu seçilseydi süper olurdu.Beni karakterden soğuttu.:(
selim de hürremin oğlu sevmemem için gayet yeterli bir neden. :D

@Yakamoz-Asi Kısa zamanda çok ilerledin, hala da iyi gidiyorsun bu da önceki engin yönetici tecrübelerinden kaynaklanıyor herhalde. :D Süper-mod hatta co-admin olmak için çok iyi bir aday olduğunu düşünüyorum. :)

@cevaa senin yerin ayrı bende. :D hem ilk konuştuğum üyesin hem geniş aile hem de gülşen gibi ortak noktalarımız var sevdiğim bir üyesin. :) Dizi zevkin de gayet iyi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...