FF Sorgu Odası-Hafta 40- Sorgudaki İsim: yatutarsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Soruları alalım.

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Yatutarsa lakabı seçmenin nedeni veya özel sebebi var mı?

sMt45

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
342
Puanı
164
Gözluk veya dis teli kullaniyor musun ?

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Konun hayırlı olsun.Klasiği ilk ben sorayım.:D

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Geç kaldım.:T:

sMt45

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
342
Puanı
164
Ve benim hakkimda ne dusunuyorsun ?

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kolay gelsin. :F Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
Benim hakkında ne düşünüyorsunuz?

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Gözluk veya dis teli kullaniyor musun ?

Gözlük kullanıyorum. :)
Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D
totalsin işte ne düşüncem :F şaka bir yana forumda sevdiğim, değer verdiğim üyelerden birisin hem my izlemen hem de mahidevrancı olman ayrı bir güzel :) onun dışında iyi bir editörsün yakın zamanda yönetime de gireceğini düşünüyorum. :) :)
Konun hayırlı olsun.Klasiği ilk ben sorayım.:D

Benim hakkımda ne düşünüyorsun?

Geç kaldım.:T:
Başlarda biraz tatsızlıklar yaşadık daha doğrusu ben küçük bir şeyi büyütüp kocaman yaptım ama sonradan tatlıya bağladık iyi de öyle oldu. :) Sana haksızlık ettiğimi farkettim. Sen de sevdiğim üyelerden birisin bir de hürremci olamasan :A

Ve benim hakkimda ne dusunuyorsun ?

Foruma kısa zaman önce dahil oldun ama iyi ilerliyorsun, uzun süredir buradaymış gibisin sohbetin de güzel. :)

Kolay gelsin. :F Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :D
sağol :F Futbol konusunda oldukça aktifsin, reyting konularında da genelde forumdakilerin çoğunluğu ya reyting ya da futbol konularında takılır ama sen iki konuda da takılıyorsun. :D Editörlüğün de iyi gidiyor. MY yi bırakmayaydın eyiydi. :D
Benim hakkında ne düşünüyorsunuz?
Senle çok konuşamadım o yüzden tam olarak bir şeyler yazamam ama dışarıdan gördüğüm kadarıyla iyi bir forumcusun. :)
Tuttuğun veya desteklediğin takım var mı?
Çok koyu olmasam da Fenerbahçeli'yim.

Forumda rahatsiz oldugun birsey var mi? Nedir?
Üyelerin birbirine karşı hoşgörüsüzlüğünden rahatsız oluyorum..

Benim hakkımda ne düşünüyorsun? :)
seni atlamışım. :D Sen de en sevdiğim üyelerden birisin forumdaki, süper modluğa çok yakışacağını düşünüyorum bir dahaki seiçmlerde yükselme ihtimalin yüksek. :D Müzik zevkin de çok iyi. :) :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Gözlük kullanıyorum. :)

totalsin işte ne düşüncem :F şaka bir yana forumda sevdiğim, değer verdiğim üyelerden birisin hem my izlemen hem de mahidevrancı olman ayrı bir güzel :) onun dışında iyi bir editörsün yakın zamanda yönetime de gireceğini düşünüyorum. :) :)

Başlarda biraz tatsızlıklar yaşadık daha doğrusu ben küçük bir şeyi büyütüp kocaman yaptım ama sonradan tatlıya bağladık iyi de öyle oldu. :) Sana haksızlık ettiğimi farkettim. Sen de sevdiğim üyelerden birisin bir de hürremci olamasan :A

Foruma kısa zaman önce dahil oldun ama iyi ilerliyorsun, uzun süredir buradaymış gibisin sohbetin de güzel. :)

sağol :F Futbol konusunda oldukça aktifsin, reyting konularında da genelde forumdakilerin çoğunluğu ya reyting ya da futbol konularında takılır ama sen iki konuda da takılıyorsun. :D Editörlüğün de iyi gidiyor. MY yi bırakmayaydın eyiydi. :D

Senle çok konuşamadım o yüzden tam olarak bir şeyler yazamam ama dışarıdan gördüğüm kadarıyla iyi bir forumcusun. :)

Çok koyu olmasam da Fenerbahçeli'yim.

Üyelerin birbirine karşı hoşgörüsüzlüğünden rahatsız oluyorum..

seni atlamışım. :D Sen de en sevdiğim üyelerden birisin forumdaki, süper modluğa çok yakışacağını düşünüyorum bir dahaki seiçmlerde yükselme ihtimalin yüksek. :D Müzik zevkin de çok iyi. :) :)

Artık Beyazıt tarafındayım.:DHürrem'de o tarafta ama yapacak bir şey yok kopamıyoruz.:D
O tatsızlığın gitmeside süper oldu.:DForumda hiç sıkıntım yok artık.:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
:D Önceden olsaydı "en azından beyazıtçı" derdim ama artık beyazıtı da sevmiyorum katilleri korudu :/

Selim'i sev o zaman.Zaten başından beri Beyazıt yandaşıydım tatsız olduğum için farketmedin muhtemelen.Aras geldikten sonra dahada belli ettim ama.İşte Game Of Thrones.:F
Mustafa'yı Mehemt yüzünden sevmiyordum.Eğer göz dolduran bir oyuncu seçilseydi süper olurdu.Beni karakterden soğuttu.:(

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Selim'i sev o zaman.Zaten başından beri Beyazıt yandaşıydım tatsız olduğum için farketmedin muhtemelen.Aras geldikten sonra dahada belli ettim ama.İşte Game Of Thrones.:F
Mustafa'yı Mehemt yüzünden sevmiyordum.Eğer göz dolduran bir oyuncu seçilseydi süper olurdu.Beni karakterden soğuttu.:(
selim de hürremin oğlu sevmemem için gayet yeterli bir neden. :D

@Yakamoz-Asi Kısa zamanda çok ilerledin, hala da iyi gidiyorsun bu da önceki engin yönetici tecrübelerinden kaynaklanıyor herhalde. :D Süper-mod hatta co-admin olmak için çok iyi bir aday olduğunu düşünüyorum. :)

@cevaa senin yerin ayrı bende. :D hem ilk konuştuğum üyesin hem geniş aile hem de gülşen gibi ortak noktalarımız var sevdiğim bir üyesin. :) Dizi zevkin de gayet iyi.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ilk geldiğinde forum ortamı nasıldı? Şimdiye kıyasla daha mı iyidi?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...