FF Sorgu Odası-Hafta 40- Sorgudaki İsim: yatutarsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Selena mı Sihirli Annem mi?

Eski şarkıları dinler misin? ( Zeki Müren tarzı. :bhr: )

Aleyküm Selam. :D Tanışdığıma sevindiğim üyeler birisin, seninle de uzun zamandır konuşuyoruz, en sevdiğim üyelerden birisin. Forumumuza o muteşem esprilerinle renk katıyorsun. :D Biraz da atarlı olduğunu düşünüyorum. :D

Mobildeyken üşeniyordum 😛

Emre. Ayyy diyorum :D İlk geldiğin zamanlarda o çooook smile'ların ve her mesajından eksik olmayan "ayyy" ile forumun gündemine oturmuştun açıkçası ben ilk zamanlar dış mihrakların etkisiyle sana göndermeler yapmıştım :X Ondan sonra daha normale döndü mesajların, forumda iyi ilerliyorsun :))
Atarlı mı? :O
Ben mi? :D Ne alakaysa? :T:

Hayatında duyduğun en ilginç isim, soyad ne?

@mrt-06 hakkındaki görüşlerin nelerdir ? :D Kendisi biraz alıngan ve trip konusunda çok iyi, sen neler düşünüyorsun ? :F

@Fks14 nerdesin, gel sen önceden güzel sorular soruyordun herkese Emrecan arkadaşımıza yardım :D

@mrt-06 hakkındaki görüşlerin nelerdir ? :D Kendisi biraz alıngan ve trip konusunda çok iyi, sen neler düşünüyorsun ? :F

@Fks14 nerdesin, gel sen önceden güzel sorular soruyordun herkese Emrecan arkadaşımıza yardım :D
Adam düşüncelerini söylemiş daha ne soruyorsun? :F

Sadece şaka kakaya dönünce biraz sinir yaparım, alıngan değilim. :D

mrt-06 hakkındaki görüşlerin nelerdir ? :D Kendisi biraz alıngan ve trip konusunda çok iyi, sen neler düşünüyorsun ? :F

Fks14 nerdesin, gel sen önceden güzel sorular soruyordun herkese Emrecan arkadaşımıza yardım :D
kendisini severim. göndermelere meraklıdır :D trip konusunu bilemem hiç trip atmadi bana :F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...