2017 FF Sanal Survivor 7. Sezon 2. Oyun

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,127
Puanı
1,060
Cidden zorluyorlar. :D

Son 50 dakika kaldı, ne değişecek bakalım. :D
bence şuan iyi skor yapmislardir her an belirebilir puan :A teknik olarak ben survivorda ünlüleri yani kirmizilari tutarim hep ama burda her iki taraftada en iyi arkadaslarim var :D iyi olan kazansin :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
bence şuan iyi skor yapmislardir her an belirebilir puan :A teknik olarak ben survivorda ünlüleri yani kirmizilari tutarim hep ama burda her iki taraftada en iyi arkadaslarim var :D iyi olan kazansin :A
Ben iki sezondur kurada mavi takıma denk geldim. :D

Aynen iyi olan kazansın. Birleşme partisini göreyim de şimdilik. :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,127
Puanı
1,060
Ben iki sezondur kurada mavi takıma denk geldim. :D

Aynen iyi olan kazansın. Birleşme partisini göreyim de şimdilik. :F
sizindemi birleşme partiniz var :F
Türkiye'deyken foruma girmeyecem ama wifi olan evlere gidince akrabalara çaktirmadan ziyaretci olarak bakarim yarismada kim kalmis kim elenmis diye :A internet paketi ayarlarim mobilede bir girersem çenemde düşük yetmez paketim :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
sizindemi birleşme partiniz var :F
Türkiye'deyken foruma girmeyecem ama wifi olan evlere gidince akrabalara çaktirmadan ziyaretci olarak bakarim yarismada kim kalmis kim elenmis diye :A internet paketi ayarlarim mobilede bir girersem çenemde düşük yetmez paketim :A
Çok ünlü isimleri çağıracağım birleşme partisine, bomba olacak. :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ama kirmizi takim bu haftada yenilirse ozaman bukez o hüsrani onlar yasayacak gibi fakat baya zorluyoar. Eminim şuan @Polat Şaşmaz ve @Bully full konsantre oynuyorlardir :F
Yok ben oynamadım bugün hiç, tüm vaktimi bu oyuna harcayacak değilim :A Zaten dün yapabileceğimin maximumunu yapmıştım :D

Karşı takıma verdiğimiz gözdağı yeter, bizim de kazanma sıramız gelir elbet, yani inşallah :F