FF Sanal Survivor 3.Sezon | 6.Oyun

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284

Bak Lordly benyemin ettim. Program kullansaydim birinci olurdum. Lafı ceviriyosun. Subhede olan sensin. Video cekmemek icin beni ortaya atiyorsun. Herkes o oyunda kac saat ugrasdigimi gordu. Zirvedeyken bile oyunu birakmadim

Tamam arkadaşım ben de yemin ederim yemin etmede ne var. :D

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
tamam o zaman 16 tıkta imkansız .ben o oyunda program kullanmadım fareye bir kez tıkla sonra taba bas sonra tıkla ve en fazla 269 oluyordu ben o şekilde yapmıştım.Sen diyorsun ki saniye 16 tık yaptım diyorsun bende imkansız diyorum

Lordl olayi karistirmaya calisiyor besbelli. Saatlerce ugrasdigim oyunu gelip 1 dk'da yerle bir ediyor. Bu kadar da olmaz

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Lodrly vidio çekmezse zaten hile yaptığı iyice gözümde %100 haile yaptığını düşüneceğim.

Tamam aga ne düşünürsen düşün. Kimseye kendimi kanıtlama ihtiyacım yok. Alt tarafı forumda uyduruk bir yarışme ve çekildim zaten...

Ayrıca adamsan revan'ı da hileci olarak düşünürsün... :) Tabi revan'a laf edemiyorsun demi aynı takımdasınız diye? :) komiksin

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Bence ortalığı karıştıran sensin. 150 imkansız. Bence kendine bir bak da başkalarına sonra sataş... Cazibeye dizide dolandırıcı dediler diye ortalığı yıktın ama sen cazibeden daha 3 kağıtçıymışsın. :D

Vidio çekmeni bekliyoruz.RevaNdan bize ne? o kadar suçsuzum diyorsam çekersin lafı çevirmezsin

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bence ortalığı karıştıran sensin. 150 imkansız. Bence kendine bir bak da başkalarına sonra sataş... Cazibeye dizide dolandırıcı dediler diye ortalığı yıktın ama sen cazibeden daha 3 kağıtçıymışsın. :D

Konuyu yine saptiriyosun. Hile yapan sensin ama ortaliga beni de atiyorsun kafalar karişsin diye. Ben ne kadar yuksek a
Skorlar yapiyorum ki hile olsun. Ucuncu oluyorum. Benden ince ikinci olanlar var. Eger yalan soyluyorsam Kuran çarpsın

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Tamam aga ne düşünürsen düşün. Kimseye kendimi kanıtlama ihtiyacım yok. Alt tarafı forumda uyduruk bir yarışme ve çekildim zaten...

Ayrıca adamsan revan'ı da hileci olarak düşünürsün... :) Tabi revan'a laf edemiyorsun demi aynı takımdasınız diye? :) komiksin
Çünkü hile yaptın zaten.Ne olursa olsun bu forum ben senin yerinde olsam hile yapmasam dakikasında vidioyu çekerdim

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Tamam o zaman araştırsîn OzaN kim hile yapıyor kim yapmiyor diye. Oyundaki online surelerinde bile en fazla benim oldugum belli. Eger ben hile yapiyorsam survivoru yok direk forumu terkederim. Yalmadigima da eminim. Yemin ettim kac kere

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Vidio çekmeni bekliyoruz.RevaNdan bize ne? o kadar suçsuzum diyorsam çekersin lafı çevirmezsin

Benim lafı çevirdiğim yok. Sonuçta video çekerken o kadar uğraşacam. Ben biri istedi diye boşuna bunu yapacak değilim. Revan yaparsa ben de aslanlar gibi öğrenip çekerim videomu.

Revan'dan bize ne diyemezsin çünkü onun yaptıkları imkansız. 150 tık'ı nasıl yapmış? Onun 150 tık'ına inanıyorsun 5. oyundaki 790 puanına inanıyorsun ama ona video çek diyemiyorsun neden??? O çeksin ben de çekecem bu kadar net. Hiç bir şeyi boşuna yapacak değilim...

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,525
Puanı
1,061
Arkadaşlar Hax Yapacaklar Yarım Saat Sonra Konuya Gelsin Takas,ALEMTO Oynayanlar Gelsin:D

- - - Ekleme - - -

Benim lafı çevirdiğim yok. Sonuçta video çekerken o kadar uğraşacam. Ben boşuna bunu yapacak değilim. Revan yaparsa ben de aslanlar gibi öğrenip çekerim videomu.

Revan'dan bize ne diyemezsin çünkü onun yaptıkları imkansız. 150 tık'ı nasıl yapmış? Onun 150 tık'ına inanıyorsun 5. oyundaki 790 puanına inanıyorsun ama ona video çek diyemiyorsun neden??? o çeksin ben de çekecem bu kadar net. Hiç bir şeyi boşuna yapacak değilim...

Tamam Hile Yaptığın Kanıtlandı

Forum İstatistikleri

Konular
170,536
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
fratgzr