FF Sanal Survivor 3.Sezon | 6.Oyun

Oyunda tat mı kaldı ?

Her gelen yeni üyeye suçluyorsunuz bu danger diye şimdide bu başladı her oyunda bir hile konuşması hile yaptıysa yaptı hakkıyla yaptı mı hayır belki diskalifiye olacak nerden biliyorsunuz şikayetlerinizi OzaN'a iletiniz.

lodly dogru dıo revan sende vıdeo cek

Yahu Lordly kafa karistirmayi ne guzel basariyo. Herkes ona cek dedi kimsenin lafiyla cekmem diyor peki ben onun. Lafiyla cekermiyim. Hile yapsam 3cu olurmuyum? Ben saatlerce ugrasiyorum. Ne zaman girseniz oyundayim. O kafa karistirmak icin sucu bana atiyor. Emin degildim ama simdi eminim ki bile yapiyo. Ozan arastirsin. Eger ben hile yapiyorsa
Kuran beni çarpsın. Aynı yemini Lordly de etsin bakalim

Ben hile yapsam oyunu terk ederdim korkumdan Lordly gibi. Ama kendimden eminim. Arastirirsa bulunur zaten Ozan. Kendini de niye sakladigi belli oldu

Benim lafı çevirdiğim yok. Sonuçta video çekerken o kadar uğraşacam. Ben biri istedi diye boşuna bunu yapacak değilim. Revan yaparsa ben de aslanlar gibi öğrenip çekerim videomu.

Revan'dan bize ne diyemezsin çünkü onun yaptıkları imkansız. 150 tık'ı nasıl yapmış? Onun 150 tık'ına inanıyorsun 5. oyundaki 790 puanına inanıyorsun ama ona video çek diyemiyorsun neden??? O çeksin ben de çekecem bu kadar net. Hiç bir şeyi boşuna yapacak değilim...
Lordly bu mesajıyla hile yaptığını kanıtlamış oluyor

Her gelen yeni üyeye suçluyorsunuz bu danger diye şimdide bu başladı her oyunda bir hile konuşması hile yaptıysa yaptı hakkıyla yaptı mı hayır belki diskalifiye olacak nerden biliyorsunuz şikayetlerinizi OzaN'a iletiniz.
o konu bu konu farklı o konuda bugüne kadar tek yanıldığım nokta o oldu haxballda o küfür etti ve dangerden başka kimse küfür etmezdi .Sadece diyorum ki vidioyu çek bu 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil 5'de değil 6 oldu bu ! OzaN admin nereden anlıyacak :D? hile yapmadısa vidioyu çeker bizede helal olsun demekten başka birşey düşmez bu kadar basit!

o konu bu konu farklı o konuda bugüne kadar tek yanıldığım nokta o oldu haxballda o küfür etti ve dangerden başka kimse küfür etmezdi .Sadece diyorum ki vidioyu çek bu 1 değil 2 değil 3 değil 4 değil 5'de değil 6 oldu bu ! OzaN admin nereden anlıyacak :D? hile yapmadısa vidioyu çeker bizede helal olsun demekten başka birşey düşmez bu kadar basit!

Ben de diyorum ki ben çekersem Revan da çekecek bu kadar basit.. kendi ağzınla söylüyorsun revan 150 imkansız diye...

Ama revan'a video çek demiyorsun neden acaba???? Ayrıca 5. oyundaki 790 puanı da bi gösteriversin. :)

Ben de diyorum ki ben çekersem Revan da çekecek bu kadar basit.. kendi ağzınla söylüyorsun revan 150 imkansız diye...

Ama revan'a video çek demiyorsun neden acaba???? Ayrıca 5. oyundaki 790 puanı da bi gösteriversin. :)

İmkansız diyorum ama o oyundan sonra ki oyunlarda hile yaptığını düşünmüyorum çünkü sabahtan akşama kadar onu oynadı.Vidioyu çekersin bu iş burada biter bu kadar konuşacağına şimdi çekmiştin bile

Ben 160 yapib kazanmadim oyunu. Benim birinci oldugun oyunun skoruna bak istersen arada 8 puan fark var. Butun skorlar cok yakin. Ben o skoru her zaman tutturamam. Ama sen bu iyunda ve fare oyununda herkese Alperin dedigi gibi 4 kat fark attigin icin hile yapiyosun. Fare oyununu ac sadece 20 yap helal diyeyim sana. Benim skorum digerlerinin 4 kati degildi. Alper uğraşsın o da yapar. Ama seninkini kimse yapamaz