FF Sanal Survivor 3.Sezon | 6.Oyun

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
Agalarr bekleyin birazdan lordly'yi en iyi anlatan troll karikatürü geliyor ben bu süreç içerisinde maalesef ilgili kişilere gereken ayarı veremeyeceğim çünkü benim bilgisayar arada çok ısınıp kapanıyor bunlara cevap yazarken zaman geçer ve ısınıp kapanır 10 - 15 dakika sonra bu konuya atıcam hem cevap yazıp hem troll'ü yapmakla uğraşamam :)

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Tamam bu kesin son mesajım. :D

İlk söyleyeceğim şey fare oyunu. Fare oyunu gerçekten çok çok kolay bir oyun. Taktiğini capslock'a söyledim. İlk olarak en sağ tarafı kapatacaksınız. Ama çok az bir boşluk bırakacaksınız çünkü tamamen kapatınca bozuluyor. Sonra da sol tarafta büyük tuzaklar kurup tuzakta fareleri topluca öldüreceksiniz gayet basit bir olay. Ayrıca kaan 14 yaptı ben 27 yapınca mı hileci oluyorum?

İkincisi 5. oyunca Revan beni geçiyor 1. oluyor. Ama o yapabilir ben beceriksizim tabi ben hileyle yapıyorum? Hileyle yapıyorum ama ben salağım 1. olmuyorum.

Tıklama oyununda herkes otomatik program kullandı zaten ozan serbest bırakmıştı.

Basket oyununda dragx 108 yapıyor ama ben 80 yapıyorum hileci oluyorum.

Bu oyunda da ben ayrı salağım çünkü herkesin 10 katı puan alıyorum kimsenin beni hileyle suçlanacağını düşünmüyorum.

Yahu bunu sizin aklınız alıyor mu? Ben hile kullansam niye 17000 yapayım? 6-7000 yaparım kimse de bir şey çakmaz...

Yemin ederim beni çok üzdünüz varya hayatımda hiç bu kadar aşağılanmamıştım.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,528
Puanı
1,061
Agalarr bekleyin birazdan lordly'yi en iyi anlatan troll karikatürü geliyor ben süreç içerisinde maalesef ilgili kişilere gereken ayarı veremeyeceğim çünkü benim bilgisayar arada çok ısınıp kapanıyor bunlara cevap yazarken zaman geçer ve ısınıp kapanır 10 - 15 dakika sonra bu konuya atıcam :)

Aga yapma ceza yiyebilirsin

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,528
Puanı
1,061

İlk söyleyeceğim şey fare oyunu. Fare oyunu gerçekten çok çok kolay bir oyun. Taktiğini capslock'a söyledim. İlk olarak en sağ tarafı kapatacaksınız. Ama çok az bir boşluk bırakacaksınız çünkü tamamen kapatınca bozuluyor. Sonra da sol tarafta büyük tuzaklar kurup tuzakta fareleri topluca öldüreceksiniz gayet basit bir olay. Ayrıca kaan 14 yaptı ben 27 yapınca mı hileci oluyorum?

İkincisi 5. oyunca Revan beni geçiyor 1. oluyor. Ama o yapabilir ben beceriksizim tabi ben hileyle yapıyorum? Hileyle yapıyorum ama ben salağım 1. olmuyorum.

Tıklama oyununda herkes otomatik program kullandı zaten ozan serbest bırakmıştı.

Bu oyunda da ben ayrı salağım çünkü herkesin 10 katı puan alıyorum kimsenin beni hileyle suçlanacağını düşünmüyorum.

Yahu bunu sizin aklınız alıyor mu? Ben hile kullansam niye 17000 yapayım? 6-7000 yaparım kimse de bir şey çakmaz...

Tıklama Oyununda Biz Program Kurmadık Sen Kurdun

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859

O zaman tekrardan yapta vidio çek at foruma hani topluca öldürdüm dedin ya).Niyese pek samimi gelmedi mesajların

- - - Ekleme - - -

Tıklama Oyununda Biz Program Kurmadık Sen Kurdun

Aynen .

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Sadece ben mi kurdum? Revan naptı? Diğerleri naptı? Ben ilk 121 yapmıştım kendi emeğimle. Sonra ozan her şeyi serbest bırakınca isteyenler programla yaptı. Ve yine tek hilece benim ha? Yuh diyorum artık.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
Sadece ben mi kurdum? Revan naptı? Diğerleri naptı? Ben ilk 121 yapmıştım kendi emeğimle. Sonra ozan her şeyi serbest bırakınca isteyenler programla yaptı. Ve yine tek hilece benim ha? Yuh diyorum artık.
O zaman diyorum ki sana hile yapmadısan tekrardan yap vidio çek koy foruma

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Neyse sürekli son mesajım yazdım ama uzattıkça uzatıyorum. :D Bir forumda bir oyun için bu kadar saçma şeylere maruz kalacak değilim. Çekildim zaten. Ben çıkıyorum herkese iyi başarılı oyunlar. :)

- - - Ekleme - - -

Gerçekten çok merak ediyorum o yüzden soruyorum senin yaş kaç ?

Yaşım 19 seninkinin 2 katı arkadaşım. :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@Lordly ben seni geciyorum da ne oluyor. Forumda olmuyorsun ama 1 dk icinde gelip birinci olup gidiyosun. Bu da hile oldugunu ispatlar
Basket Oyununda kendin soyledigin gibi ilgi cekmemek icin yapmis olabilirsin
Fare oyununu az once soyledim zaten acik kapi birakirsan hepsi gider. Sen zekisen biz de zekiyiz. Merak etme

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
Neyse sürekli son mesajım yazdım ama uzattıkça uzatıyorum. :D Bir forumda bir oyun için bu kadar saçma şeylere maruz kalacak değilim. Çekildim zaten. Ben çıkıyorum herkese iyi başarılı oyunlar. :)

- - - Ekleme - - -

Yaşım 19 seninkinin 2 katı arkadaşım. :)
Hadi ya 19 mu gerçekten :eek: :eek: valla inanmam başındaki 1'i yanlışlıkla koydun demi ? 2 katı olsa 28 yaşında olman lazım 2 katıymış :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,184
Puanı
859
@Lordly ben seni geciyorum da ne oluyor. Forumda olmuyorsun ama 1 dk icinde gelip birinci olup gidiyosun. Bu da hile oldugunu ispatlar
Basket Oyununda kendin soyledigin gibi ilgi cekmemek icin yapmis olabilirsin
Fare oyununu az once soyledim zaten acik kapi birakirsan hepsi gider. Sen zekisen biz de zekiyiz. Merak etme

Doğru söylüyorsun basket oyununda zaten xdragxx yapmış zirvede neden yapsın ki? sen 5.oyunda rekoru kırdın ya o gün gelsedi dakika demeden yine geçerdi .Bak bunda haklısın gelir gelmez tak diye geçiyor

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ayrica Lordlynin oyundan cekilme sebei diskalifiye olamamak. Eger kendi ayrilirsa hic kimse numara yapti demez. Ama eger diskalifiye olsa herkes anlar