FF Sanal Survivor 3.Sezon | 6.Oyun

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
ya revan istersen bütün oyunları kazanıp beni koruma altına al yine de istemem seni :D

Eger sen ya da bir baskasi benim oyuncusu oldugum takimdaysa onun icin elimden geleni yaparim

- - - Ekleme - - -

ya revan istersen bütün oyunları kazanıp beni koruma altına al yine de istemem seni :D

Eger sen ya da bir baskasi benim oyuncusu oldugum takimdaysa onun icin elimden geleni yaparim

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

- - - Ekleme - - -

Allah ını seversen benim için hiçbişey yapma sen vallahi bak eğer gerçekten takım için oynuyosan her mesajında mavi takım da mavi takım demezsin gören görür zaten

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
İşte bizde olamayan tek olay birlik. Takas her mesajıma laf atıyor. Millet takımını savunurken takas tam aksini yapıyor. Herkes benim bu oyunları kndim için oynadığımı dusunuyosa bu oyun ben yokum. Gorun bakalim eger kendim icin oynasaydim nasil olurdu. Zaten dokunulmazligim var der oynamazdim. Ama siz bunu anlamak istemiyorsunuz

Adam gelmiş bizim yaptığımızın 56 katı yapıyor sen gelip takas yüzünden alemto yüzünden oyun kaybediyoruz deyip sonra herşey mavi takımmış peh ne takımmış be;)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ne birliğinden takımdan bahsediyo hala. :D Her oyunu sadece kendisi için oynuyor. Her oyundan sonra havasını basıyor. Sonra mavi takım da mavı takım diyor. :D

Bizim takimda Vadicilerin oldugunu biliyosun ya bemen kiskirt onlari. Onlar da sana inaniyorlar. Eger kendim icin oynasaydim orta karar bir skor yapib cikardim senin gibi kendi takimimla yarismazdim. Son oyunu kazandik diye dunden beri 5. Oyun konusuna sinirli mesajlar atiyosun. Bizimkiler de bunu nasil gormuyor anlamiyorum

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059

Bizim takimda Vadicilerin oldugunu biliyosun ya bemen kiskirt onlari. Onlar da sana inaniyorlar. Eger kendim icin oynasaydim orta karar bir skor yapib cikardim senin gibi kendi takimimla yarismazdim. Son oyunu kazandik diye dunden beri 5. Oyun konusuna sinirli mesajlar atiyosun. Bizimkiler de bunu nasil gormuyor anlamiyorum
orta kara skor yapsan dokunulmaz olamazdın :D

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
@RevaN Yahu oyunu kazandığınız "an" bana sataşan sensin. :D Sen neden bahsediyosun. Bana sataşmasan ben sana hiçbir şey sözlemezdim bile.

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Yeter artık. Ben bu konu hakkımda kendimi savunmak istemiyorum bir daha. Neye inanmak istiyorsaniz inanin. Butun emekleri çöpe gidiyor zaten. Neden oturup oyuna kafa patlatayım ki. Kendim icin oynuyorsam dokunulmazligim var zaten. Eger gercekten boyle dusunuyorsa bizim takim ben bu konuda bir kez daha kendimi savunmayacagim

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
Lordly bize hırslı diyor kendisi hırslı asıl 17000 kusur puan yapmış neymiş bizim kazandığımız ilk ve son oyun olacakmış inanmıyorum ben bunun gerçekten yaptığına

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
@RevaN Yahu oyunu kazandığınız "an" bana sataşan sensin. :D Sen neden bahsediyosun. Bana sataşmasan ben sana hiçbir şey sözlemezdim bile.
Once kimin kim satasdigini Onur biliyor. Bizim takimdaki Vadiciler, sorun bakalim Onura o Lordly icin troll yaparken Lordly ne dedi? Bu troll Revana ait dedi. Ben ondan once Lordly hakkinda herhangi bir yorum yaptiysam gostersin kendisi. Sonda da Mavi takim her zaman kaybedip acı cekecek dedi bu yuzden hırs yaptım ve lafını geri aldırdım. Bu bana yeter de artardı bile. Kimin kazanip kimin kaybedecegine bu kadar emin olmqmasi icin kazandim gecen oyunu. Hirs nasil yapiliyor gorsun istedim. Kimin kazanacagini Allah bilir sen bile ezsin Lordly. Ama inan bana gecen oyunki gibi hirs yaparsan sana nefes bile aldirmam bu oyunda. Tipki gecen oyunki gibi. Bunu bil yeter. Daha gazla yoruma gerek yok

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
not: artık oynamayacağım nasıl olsa lordly hileyle kazanacak ben bunun yaptığı puanın 2 katını yapsam benim puanımın 3 katını yapar ben 100 katını yapsam ''aaaa bak bak bak bak geçmişler'' diyip 1000 katını yapacak hiç uğraşmaya gerek yok

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Lordly bize hırslı diyor kendisi hırslı asıl 17000 kusur puan yapmış neymiş bizim kazandığımız ilk ve son oyun olacakmış inanmıyorum ben bunun gerçekten yaptığına

Hacı ağzımı açtıracaklar benim 1700 filan yaptığı yok cheat engine programını kullanıyor büyük ihtimal

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Onur'la aramdaki olaya sen niye atlıyorsun ki. :D Sana kötü bir şey diyen mi oldu. Hırslı dedim sadece onu da kabul ettin zaten. Niye sinirlenip de kazandığın an bana sataşıyon. :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Beyler bu seneki survivor iptal artık .Lordly %90 hile programı kullanıyor büyük ihtimal cheat engine.Kimsenin günahını almak istemem bu yönde tahminlerim

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
Hacı ağzımı açtıracaklar benim 1700 filan yaptığı yok cheat engine programını kullanıyor büyük ihtimal
Aynen bir insan her oyunda uçuk rekorlar kırabilir mi yada her geçtiğimizde gelip anında geçebilir mi ? cheat engine kullanıyor tabi :ban:

Onur'la aramdaki olaya sen niye atlıyorsun ki. :D Sana kötü bir şey diyen mi oldu. Hırslı dedim sadece onu da kabul ettin zaten. Niye sinirlenip de kazandığın an bana sataşıyon. :D
Haklı ama AlemTo

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Siz o programı başka bir oyunda kullanın bakalım dediğiniz oluyor mu?
Somut delil lazım

Lordly

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
1,186
Puanı
284
Yahu olay yaptı revanla onur beni. tamam atın survivor'dan beni. valla şuan ciddiyim, eğlenmek için girdiğim şeyde eğlence yok.

Sayın Admin ve modlar an itibariyle Survivor'dan çekiliyorum adımı silebilirsiniz. Silmezseniz de artık oyunlarda yokum beni elesinler. Herkes istediği gibi kazansın...

Şu andan itibaren yokum survivor'da. Şuanki puanımı da silin.

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859