FF Sanal Survivor 2.Sezon | Şampiyon Orcun_22

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
AlemTo vadi izlemese işi olmaz zaten.

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
itiraz ediyorum şampiyon alemto şampiyon alemto olmalı ben Polat Alemdar'ım çocuk o kadar bizi savunuyor siz nasış onu şampiyon yapmazsınız yahu:(
şaka bir yana ilk oyunda gelsin geçerim alemtoyu üçüncü oyun alemto'ya göre bir oyun değil 2.oyunda da birşey yapamazdı yani alemto sıfır çekerdi rahat olun!

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
itiraz ediyorum şampiyon alemto şampiyon alemto olmalı ben Polat Alemdar'ım çocuk o kadar bizi savunuyor siz nasış onu şampiyon yapmazsınız yahu:(
şaka bir yana ilk oyunda gelsin geçerim alemtoyu üçüncü oyun alemto'ya göre bir oyun değil 2.oyunda da birşey yapamazdı yani alemto sıfır çekerdi rahat olun!
ya arkadaş bunca oyun oynandı adam oynadığı oyunlarda hep 1.oluyodu eminim ki bunlarda da 1.olurdu

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
olamazdı!
zaten ikinci oyunda en fazla o kadar puan yapılabilirdi ve diğer oyunlarda da pek şansı yoktu zaten halk oylamasında da sonuncuydu!
ve ayriyeten ilk etapta da şampiyon ben oldum yani alemto şansına küssün ban yemeseydi ne yapalım

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
kusura bakma bir de alemto'yu temsilen yarışayım demişsin çok yanlış:)
ilk turda ben kazandım biriniz bile tebrik etmediniz hepiniz haksızlık var dediniz sizin dediğiniz oldu ama bu sefer de alemto yarışsaydı diyorsunuz bu istekler çocukca bence:)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ilk turda ben kazandım biriniz bile tebrik etmediniz hepiniz haksızlık var dediniz sizin dediğiniz oldu ama bu sefer de alemto yarışsaydı diyorsunuz bu istekler çocukca bence:)

tmm ya. alemto nun gücü belli bunu oyunlarda gösterdi daha da diyecek bişey yok

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Orda da kendine pay çıkarıyor aklınca :D.

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Orçun panpam bileğinin hakkıyla kazandı.Aykut abinin de Orçun'dan aşağı kalan yanı yoktu.