FF Oscar Takımı 2013 | En İyileri Beraber İzleyelim...

Tablo bir kez daha güncellendi.

İlk mesaj aşırı uzun olduğu için spoiler içine aldım bazı kısımları.

August: Osage County, The Lone Ranger ve The Hunger Games: Catching Fire filmlerini ekledim tabloya.

İzlemek isteyenlere fikir bildirmesi açısından IMDb puanlarını gösteren bir sütun da ekledim.

Ellerine sağlık.
Imdb puanlarının eklenmesi güzel olmuş.

Tablo güncellendi. Birkaç film daha eklendi.

Artık sezonun bitmesine az kaldı. Listeye eklenecek az film kaldı. Puanlarımda biraz güncelleme yapmak istiyorum bir ara ama bakalım ne zaman.

2 tablodanda birer film daha izlicem ve Oscar filmlerini bitirmiş olucam.

Yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz. Ödüllere yaklaşık 1 hafta kaldı. Forumda da çeşitli oylamalar yapacağız muhtemelen ödüllerden 1-2 gün önce veya 1-2 gün sonra.

Tablo epey doldu, gayet iyi gözüküyor.

Nebraska ve Inside Llewyn Davis eklendi. İki film de izlenebilir durumda. Çok önemli filmlerden sadece Philomena kaldı Türkçe olarak izlenemeyen.

Son düzlüğe girilirken herkese kısa kısa yazayım.

@berkann en iyi film adaylarından sadece Nebraska kalmış izlemediğin. Bir de Rush'ı izlersen iyi olur bence.

@destere iki filmde kaldın. En iyi film adaylarından 7 tanesi izlenmemiş gibi duruyor.

@legolas9900 destere'nin aynısı.

@cevaa en iyi film adaylarından Nebraska ve Dallas Buyers Club kalmış. The Best Offer'ı da izle bence Oscar'la alakası yok ama biz iki izleyen olarak çok beğendik.

@gundix123 sadece Nebraska kalmış. Bir de cevaa'ya olduğu gibi The Best Offer önerebilirim.

@Forumdash sen HD istiyordun herhalde izlemek için. 12 Years a Slave, Nebraska HD olarak çıktı. Diğerlerini de izlemek için az zaman kaldı.

@sokak sanati en iyi film adaylarından Nebraska, The Wolf of Wall Street, Dallas Buyers Club ve Captain Phillips kalmış...

farkındayım yaklaştı oscar törenleri bu hafta son hızla açığı kapatacağım @OzaN

Captian Philips hazırda duruyorda izleyesim gelmiyor şu sıralar.

The Wolf Of Wall Street ve Dallas Buyers Clup izlenecek en kısa zamanda.

Nabraska'yı izlemeyeceğim.
Sevmedim fragmanı.Onun yerine Rush'ı izleyeceğim.

Sen bilirsin ama izlemişken hepsini izle bence en iyi film adaylarının.

Nebraska'yı belki yarın izlerim. Rush sonraya kaldı benim için.

Oylamaları Oscar'dan önce yapalım bence.
@OzaN

sıraya koydum bende nebraska başta olmak üzere the wolf of street ve dallas buyers club ı izleyeceğim son hızla

sıraya koydum bende nebraska başta olmak üzere the wolf of street ve dallas buyers club ı izleyeceğim son hızla

bende yanlış olmuş ben sevmedim o siyah beyaz filmi izlemem onu.

Az kaldı benim 3 tane izlerim yavaş yavaş ama senin yolun çok.

@Forumdash sen HD istiyordun herhalde izlemek için. 12 Years a Slave, Nebraska HD olarak çıktı. Diğerlerini de izlemek için az zaman kaldı.
Evet 12yas'ı dün indirdim
Nebraskayı bilmiyorum izlermiyim😕 American Hustle The Wolf of Wall Street Oscar'dan sonra düşüceklermiş

Edit:İnanmıyorum 10 tane izlemişim bile
(12yas ile)

Evet 12yas'ı dün indirdim
Nebraskayı bilmiyorum izlermiyim😕 American Hustle The Wolf of Wall Street Oscar'dan sonra düşüceklermiş

Edit:İnanmıyorum 10 tane izlemişim bile
(12yas ile)

Nabraska konusunda +1.Çok kasvetli görünüyor film sevemedim bende.