FF Oscar Takımı 2013 | En İyileri Beraber İzleyelim...

Evet indiriyorsun temp dosyalarında saklıyor ve izledikten sonra siliniyor. :) Ya sana öyle geliyordur ya da kalitesiz düşük boyutlu sürüm yükleniyordur. :):)

Nası ya 720p de izliyorum evde izlediklerimi hiç takılma donma filan olmuyor hemen doluyor video :D

Tamam onlar da çakmadır işte. Zaten indirirken de 20 dakikalık diziler çok hızlı iner ama biraz da onlar küçültmüşse kaliteden kısıp daha da çabuk iner (dolar) :)

Ya ne çakması dizimag'de filanda öyle izliyordum bildiğin cam gibiydi diziler :D

HD'le çakma arasındaki farkıda anlamayacak kadar düşmedik daha :D

Tablo güncellendi. The Wolf of Wall Street eklendi. Bazı filmleri alt gruba kaydırdım. Üç kişiye ulaşan The Butler'ı üst gruba aldım.

Henüz hiç film izlemeyen @BesaleT ve @Arslan Bey'i şimdilik tablodan çıkardım. Filmleri puanlamaya başladığınızda yeniden eklerim. :)

Sen de az sayılmazsın. :D

Bütün önemli filmleri izlemeye çalışıyorum. Animasyonlar dışında birkaç tane kaldı izlemediğim. Eksikleri de tamamlayacağım inşallah. :D

2. grupta pek film izlememişim ben. Açıkçası 2. grubu bitirmem gibi. Sadece bazı filmleri izleyebilirim. :D

Animasyonlar kısa kısa, izlenir hemen. :D

2. ya da 1. tabloya The Lone Ranger'da eklenebilir. 2 Oscar adaylığı (?) var sonuçta. :D 7 vermişimdir büyük ihtimal. :)

2. grupta pek film izlememişim ben. Açıkçası 2. grubu bitirmem gibi. Sadece bazı filmleri izleyebilirim. :D

Animasyonlar kısa kısa, izlenir hemen. :D

2. ya da 1. tabloya The Lone Ranger'da eklenebilir. 2 Oscar adaylığı (?) var sonuçta. :D 7 vermişimdir büyük ihtimal. :)
Ekleyeceğim Lone Ranger'ı. Iron Man 3 falan birkaç film daha var eklenecek ama zor geliyor. :D

Birinci tabloyu bitirmek üzeresin zaten. 1 aydan fazla zaman var bence 2. tablodan da baya izleyebilirsin. Çok iyi filmler var orada da. :):)

Ekleyeceğim Lone Ranger'ı. Iron Man 3 falan birkaç film daha var eklenecek ama zor geliyor. :D

Birinci tabloyu bitirmek üzeresin zaten. 1 aydan fazla zaman var bence 2. tablodan da baya izleyebilirsin. Çok iyi filmler var orada da. :):)

Senin puanlamana göre tercih ederim. :D

Tablo güncellendi. İyice dolmaya başladı ilk tablo. :):)

Sizi bilmem ama bu organizasyon benim çok hoşuma gitti. Filmleri izledikten sonra diğer arkadaşların da filmle ilgili yorumlarını okumak, zaman zaman filmler hakkında tartışmak keyifli oluyor.

Eğer sizler de aynı görüşteyseniz Mart ayında Oscarlar bittikten sonra da bu tip organizasyonları sürdürelim diyorum. Mesela iki ayda bir konsept belirleyelim o konseptteki izlemek istediği filmleri yazsın herkes 20 film civarında listeler oluşturalım. Herkes o filmlerden istediğini izlesin yine ve şimdi olduğu gibi konuları açılsın, tablosu olsun? Konsept dediğim mesela bir dönem usta yönetmenler dönemi olur. Spielberg, Scorsese, David Fincher ya da şimdilerde filmlerini izlediğimiz Alfonso Cuaron, Steve McQueen, David O. Russell gibi kişilerin birer ya da ikişer eski, başarılı filmleri olabilir. Bir dönem usta oyuncular dönemi olur Al Pacino, Robert De Niro, Jack Nicholson, Brad Pitt, DiCaprio, Meryl Streep, Morgan Freeman gibi isimlerin filmleri... Bir dönem yakın dönem Oscar dönemi olabilir. 2005-2010 arası en iyi film adaylığı kazanan filmler mesela? Bir dönem kült filmler olabilir Charlie Chaplin'den, Hitchcock'a Top 250'deki eski filmler olabilir. Ya da hepsini karıştırıp azar azar yapabiliriz. Siz izlemek istediğiniz filmleri yazarsınız uygun kategoriye ekleriz, listeleri birleştirmiş gibi bir şey oluruz yani. Sonra her dönem sonunda da kendi ödüllerimizi veririz en iyi erkek oyuncudan senaryoya kadar. :):) Yani eğer sizler de düşünürsünüz bu tip bir şeyler yapabiliriz. Tabii şu an daha çok erken ama aklıma gelmişken söyleyim dedim. :D @berkann @gundix123 @cevaa @sokak sanati ve diğer filmlerle ilgili arkadaşlar. :):)

Konu konu ayırmak daha mantıklı gibi dursa da, çoğunlukla eski filmleri izlemek katılımcıları sıkabilir. Ancak karışık yapsak da garip bir şey olmuş olur. :D

Bir de diğer aylarda bu kadar çok film izleyebileceğimi düşünmüyorum. 4-6 arası filan olur en fazla. :D

Ama deneyelim derim ben. Eğlenceli olur. :)

Şu ana kadar en yüksek ortalamaya sahip film The Hunt gibi duruyor. En iyilerdendi gerçekten.

Son düzenleme: