FF Oscar Takımı 2013 | En İyileri Beraber İzleyelim...

Tablo bir kez daha güncellendi.

İlk mesaj aşırı uzun olduğu için spoiler içine aldım bazı kısımları.

August: Osage County, The Lone Ranger ve The Hunger Games: Catching Fire filmlerini ekledim tabloya.

İzlemek isteyenlere fikir bildirmesi açısından IMDb puanlarını gösteren bir sütun da ekledim. :)

Tablo güncellendi. Birkaç film daha eklendi.

Artık sezonun bitmesine az kaldı. Listeye eklenecek az film kaldı. Puanlarımda biraz güncelleme yapmak istiyorum bir ara ama bakalım ne zaman. :D

Yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz. Ödüllere yaklaşık 1 hafta kaldı. Forumda da çeşitli oylamalar yapacağız muhtemelen ödüllerden 1-2 gün önce veya 1-2 gün sonra.

Tablo epey doldu, gayet iyi gözüküyor. :):)

Nebraska ve Inside Llewyn Davis eklendi. İki film de izlenebilir durumda. Çok önemli filmlerden sadece Philomena kaldı Türkçe olarak izlenemeyen.

Son düzlüğe girilirken herkese kısa kısa yazayım. :)

@berkann en iyi film adaylarından sadece Nebraska kalmış izlemediğin. Bir de Rush'ı izlersen iyi olur bence. :)

@destere iki filmde kaldın. En iyi film adaylarından 7 tanesi izlenmemiş gibi duruyor. :(

@legolas9900 destere'nin aynısı. :(

@cevaa en iyi film adaylarından Nebraska ve Dallas Buyers Club kalmış. The Best Offer'ı da izle bence Oscar'la alakası yok ama biz iki izleyen olarak çok beğendik. :):)

@gundix123 sadece Nebraska kalmış. Bir de cevaa'ya olduğu gibi The Best Offer önerebilirim. :):)

@Forumdash sen HD istiyordun herhalde izlemek için. 12 Years a Slave, Nebraska HD olarak çıktı. Diğerlerini de izlemek için az zaman kaldı. :(

@sokak sanati en iyi film adaylarından Nebraska, The Wolf of Wall Street, Dallas Buyers Club ve Captain Phillips kalmış...

farkındayım yaklaştı oscar törenleri bu hafta son hızla açığı kapatacağım @OzaN

Captian Philips hazırda duruyorda izleyesim gelmiyor şu sıralar.:(
The Wolf Of Wall Street ve Dallas Buyers Clup izlenecek en kısa zamanda.

Nabraska'yı izlemeyeceğim.:ASevmedim fragmanı.Onun yerine Rush'ı izleyeceğim.:D

Sen bilirsin ama izlemişken hepsini izle bence en iyi film adaylarının. :):)

Nebraska'yı belki yarın izlerim. Rush sonraya kaldı benim için.

Oylamaları Oscar'dan önce yapalım bence. :) @OzaN

sıraya koydum bende nebraska başta olmak üzere the wolf of street ve dallas buyers club ı izleyeceğim son hızla :)

@Forumdash sen HD istiyordun herhalde izlemek için. 12 Years a Slave, Nebraska HD olarak çıktı. Diğerlerini de izlemek için az zaman kaldı. :(
Evet 12yas'ı dün indirdim :X Nebraskayı bilmiyorum izlermiyim😕 American Hustle The Wolf of Wall Street Oscar'dan sonra düşüceklermiş:(

Edit:İnanmıyorum 10 tane izlemişim bile :oley:(12yas ile)