FF Haxball Ligi Çok Yakında Başlıyor!

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben de katılmak isterim. En azından ben olmadan sonuncu olanı sonunculuktan kurtarırım :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Evet giremiyorum ama port ayarlarını yaparsan girebiliyorsun sadece net çok yavaşlıyor .O aklındaki düşünceyi anladım bilip bilmeden gönderme yapma!
Aklımı mı okuyorsun cidden gönderme falan yapmadım yemin bile ederim sana ne bu şiddet bu celal :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,520
Puanı
1,061
Bende varım

- - - Ekleme - - -

Bende varım

- - - Ekleme - - -

Yaz beni beni bilen bilir altın kesin gibi altın olmazsa gümüşü alırım her türlü :D
Adminim sana bir tavsiyem var maçlarda beraberlik de olsun biliyorsun haxball'da maçlar berabere bitince maçlar uzuyor onlar sayılmasın

Görücez bakalım altını kim alıyo:D3 AYDIR OYNAMIYOR AMA YİNE BAŞLIYIM BARİ OYNAMAYA ESKİ GÜNLERİME DÖNÜYİM

- - - Ekleme - - -

Yaz beni beni bilen bilir altın kesin gibi altın olmazsa gümüşü alırım her türlü :D
Adminim sana bir tavsiyem var maçlarda beraberlik de olsun biliyorsun haxball'da maçlar berabere bitince maçlar uzuyor onlar sayılmasın

Görücez bakalım altını kim alıyo:D3 AYDIR OYNAMIYOR AMA YİNE BAŞLIYIM BARİ OYNAMAYA ESKİ GÜNLERİME DÖNÜYİM

legolas9900

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,819
Puanı
710
Katılınabiliyor fakat oyun hakkında bilgi durumun nedir ve online süren nasıl ? Maçları zamanında düzenli olarak oynayacağından emin olmalıyız. :)[/QUOTE]

bosver aga suan vaktik yok bi dahakine

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Listede adı geçen 17 kişi dışındaki sonradan başvuran arkadaşlar için soruyorum.

Oyun hakkındaki bilginiz ve ilginiz nedir ? Her gün maçları aksatmadan oynayacağınıza emin misiniz ? Online süreleriniz nasıl ?

Son başvuruları da aldıktan sonra 18 veya 20 kişiyle ligler başlayacak hemen. (Önce ön elemeler tabii seviye belirlemek için) :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,834
Puanı
1,061
Listede adı geçen 17 kişi dışındaki sonradan başvuran arkadaşlar için soruyorum.

Oyun hakkındaki bilginiz ve ilginiz nedir ? Her gün maçları aksatmadan oynayacağınıza emin misiniz ? Online süreleriniz nasıl ?

Son başvuruları da aldıktan sonra 18 veya 20 kişiyle ligler başlayacak hemen. (Önce ön elemeler tabii seviye belirlemek için) :)
takas yetisicek mi turnuvaya hala banlıda??