FF Haxball Ligi Çok Yakında Başlıyor!

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ben de oynamak isterim :crushed:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ön elemede elenmek yok. Zaten eleme de değil. Seçme diyelim biz ona. Seviyelere göre iki ayrı lig olacak yükselme ve çıkma olacak ligler arasında. :)

Daha önce düzenlenen iki turnuvadan birinde yarı final oynamış olmak süper lige doğrudan gitme hakkı kazandırıyor. Diğerleri için de bir seçme sistemi geliştireceğim ama bakalım. :)

- - - Ekleme - - -

Turnuvadan dolayı derken ?
kaan955'in düzenlediği ödüllü turnuvalar.
Ben de oynamak isterim :crushed:

Tamam seni de ekliyorum RevaN :)

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Ön elemede elenmek yok. Zaten eleme de değil. Seçme diyelim biz ona. Seviyelere göre iki ayrı lig olacak yükselme ve çıkma olacak ligler arasında. :)

Daha önce düzenlenen iki turnuvadan birinde yarı final oynamış olmak süper lige doğrudan gitme hakkı kazandırıyor. Diğerleri için de bir seçme sistemi geliştireceğim ama bakalım. :)

- - - Ekleme - - -

kaan955'in düzenlediği ödüllü turnuvalar.

Tamam seni de ekliyorum RevaN :)
Çok Teşekkürler :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Eee o ödüllü turnuvada bizde vardık bizde mi direk süper ligdeyiz şimdi ? :D

1.Turnuvada Yarı Final Oynayanlar:
Orcun_22, Cenation, Kaan955, Frank Woods

2.Turnuvada Yarı Final Oynayanlar:
Kaan955, xdragxx, Cenation, BesaleT

Buna göre Orcun_22, Cenation, xdragxx ve BesaleT doğrudan süper ligde olacaklar.

Geri kalan 6 ismi ise başka yollarla belirlememiz gerek. :):)

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,373
Puanı
1,060
Bu şarkı xdragxx,Besalet,Cenation,Orcun_22'ye gelsin :D

Bu da Bank Asya grubuna :D

Moderatörün son düzenlenenleri:

gLtsry

Favori Üye
Reaksiyon puanı
0
Puanı
97
Oyuna ilgim eh idare eder aslında da çok oynamışlığım yok. Ama kötü de oynayacağımı düşünmüyorum. Online süresine gelince maçlar hangi saatler arasında olur çünkü bende boş vakit çok kendimi ayarlayabilirim. Bu açıklamalarımla beraber beni de yazabilirsin yani yer varsa tabi. :) Bir de detaylı bilgi var mı yoksa açıklamanda ki gibi mi sadece?

Cenation

Favori Üye
Reaksiyon puanı
248
Puanı
454
1.Turnuvada Yarı Final Oynayanlar:
Orcun_22, Cenation, Kaan955, Frank Woods

2.Turnuvada Yarı Final Oynayanlar:
Kaan955, xdragxx, Cenation, BesaleT

Buna göre Orcun_22, Cenation, xdragxx ve BesaleT doğrudan süper ligde olacaklar.

Geri kalan 6 ismi ise başka yollarla belirlememiz gerek. :):)

Cenation Kalite Demektir! :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Oyuna ilgim eh idare eder aslında da çok oynamışlığım yok. Ama kötü de oynayacağımı düşünmüyorum. Online süresine gelince maçlar hangi saatler arasında olur çünkü bende boş vakit çok kendimi ayarlayabilirim. Bu açıklamalarımla beraber beni de yazabilirsin yani yer varsa tabi. :) Bir de detaylı bilgi var mı yoksa açıklamanda ki gibi mi sadece?

Maçlar rakiple anlaşmanıza bağlı günün herhangi bir saati olabilir fakat genellikle akşam saatlerinde maçlar oynanır diye tahmin ediyorum. Son 2 kişi almayı düşünüyorum ve 20 takımla başlayabiliriz. Oyunda iyi olup olmaman çok önemli değil zaten fakat maçları oynama garantisi vermen önemli. Kesin olarak ben bu turnuvayı tamamlarım maçları gününde oynarım diyorsan yazıyorum hemen. :)

Detaylı bilgiler gelecek ama senin beklediğin bilgi nedir ? :)

Son düzenleme:

Onur_35

Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
Hangi 3 hafta internet olmayacak ?

Lig hemen başlasa bile 2 haftayı bulabilir tamamlanması.
Temmuz'un birinden itibaren olmayacak iyice şıkıştığımız için evi sattık başka çare yoktu eğer ödeyebilirsek kirayı internet geri gelebilir ama pek online olmayabilirim sınırlı bağlatabiliriz yinede belli değil

- - - Ekleme - - -

Bende 2 gündür aralıksız oynuyom baya bi geliştim foruma girmeye vakit bulamıyom bu oyunu oynamaktan :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,822
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Temmuz'un birinden itibaren olmayacak iyice şıkıştığımız için evi sattık başka çare yoktu eğer ödeyebilirsek kirayı internet geri gelebilir ama pek online olmayabilirim sınırlı bağlatabiliriz yinede belli değil

Tamam bugün seçme turu başlayacak zaten büyük ihtimal. Eğer kötü bir durum olursa son 1-2 maçını öne alırız ve o şekilde tamamlarsın turnuvayı. :)