ff gençlik 1.bölüm

Onur_35

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
72
Puanı
184
arkadaşlar ben oyuncu arıyorum diye bir konu açmıştım bu dizi için ama az istek oldu bende bazı üyeleri koydum oynamak istemiyorsanız mesajınızda belirtebilirsiniz yada rolünüzü sevmediyseniz oynamak istediğiniz rolü söyleyebilirsiniz belki değiştiririm
karakterler
Fks14: 23 yaşındadır işletme okumaktadır en sevdikleri futbol , bilgisayar gibi şeylerdir çalışkandır
Orcun_22: Fks14ile özellikleri nerdeyse aynıdır ruh ikizidir fks14'le 22 yaşındadır ve çok iyi dosttur bunlar aynı bölümde aynı sınıfta okumaktadırlar ama tembeldir yakışıklıdır
Ulvi Ç.: sosyoloji bölümünde okuyan Orcun_22'ye ilk görüşte aşık olan Ocun_22'inde aşık olduğu zengin ama ailesinin vermek istemediği 20 yaşındaki şirin bir kız
.com.tr.: ingiliz dili ve edebiyatı okumaktadır Fks14'den hoşlanmıyordur ama Fks14 sırılsıklam aşıktır .com.tr.'e
Danger UA !: başka bir öğrenci 26 yaşındadır ama bir türlü üniversiteyi bitirememiştir arkeolog okumaktadır son sınıftadır OzaN ile düşmandır tabi dizi icabı öyle yoksa hepimiz kardeşimiz gibi severiz ozan admini :D
OzaN: başka bir öğrenci 24 yaşındadır son sınıftadır allahın izniyle meteoroloji uzmanı olacaktır arkeolog okumaktadır çok çalışkandır
cevaa: kızlar hep onun peşindedir o kadar yakışıklıdır ki kızlar onun yanından ayrılamıyordur bile bütün kızlar aşıktır çok cesur delikanlı gençtir 19 yaşındadır işletme ilk sınıftadır
Arslan Bey: Ulvi ç.'ün erkek kardeşidir Orcun_22 ile evlenmesini çok istemektedir başını bu yüzden hep belaya sokmaktadır hatta kardeşini şanslı görmektedir böyle bir çocukla beraber olduğu için
Duygusuz: holdingte çalışan Ulvi Ç.'ün babası
Cenation: Ulvi Ç.'ün annesi
destere: Ulvi Ç.'ün annesinin komşusu
1.bölüm
okulda artık 5 genç tatilden okullarına başlamıstır zor bir dönem daha beklemektedir onları cevaa ise yeni başlamıstır ve yakışıklılıyla okulu sallayacaktır
ozanın sınıfında öğretmen sınav yapmaktadır kapı çalar
öğretmen: geell
Danger UA ! gelir
öğretmen: nerdesin sen sabahtan beri yoksun tembel şirin
Danger UA !: tembel şirinmi ? o ne yaa
öğretmen: ağzımdan çıktı ne bileyim kafam olmuş zaten oyulmuş göz senlemi uğraşıcam ? sınavını yap
cevaa'nın sınıfında öğretmen daha gelmemiştir cevaa gelir ve yakışıklılıyla bütün kızların ilgisini çeker
Fks14 Orcun_22 ile konuşmaktadır
Fks14: hşştştt bu çocuğu alsakmı bizim eve çok yakışıklı baksana
Orcun_22: farkındaysan bir kere turist gelmişti kokudan duramamıştı 4 kişiyiz dahada doldurmayalım evi yada biz bi bununla sohbete falan girelim uygunmu diye bakalım öyle alırız zaten ev ev değil ney ney yaa kelime aklıma gelmiyor
Fks14: neymi ? ev neymi ? klarnet deseydin bari
Orcun_22: o anlamda değil
öğlen olur
teneffüs olmuştur cevaa 2 kızla sohbet etmektedir Fks14 ve Orcun_22 gelir
Fks14: selam
Orcun_22: kızlar siz şimdi gidin sonra gelirsiniz özel bi şeyler konuşacağız
cevaa: kimsiniz siz yaa ? şu sınıfta sizleri gördüm o değilmisiniz ?
Fks14: evet oyuz ama ilk defa görüyoruz seni
cevaa: öğretmen gelmemiş benimde haberim yoktu ben 1.sınıfa gidiyorum bir tek ben gelmişim o yüzden sizin sınıfa geldim bi kere çıkmayı denedim ama
1 buçuk saat önce
cevaa kadın kılığına girmiştir çıkmak isterken görevli engeller
görevli: hayırdır ?
cevaa: ayy ne hayırı evet evet ayow ben burdan çıkmak istiyorum şekerim izin verirsen şu kapıdan çıkıp evime gideyim
görevli: ağzındaki ne senin ?
cevaa sakız çiğnemektedir hatta üzerine kadın giysisi giymiştir
cevaa: ayy ne münasibet sakız o sakız aha yutuyorum (2 saniye sonra) yuttum şekerim ben veliyim çocuğumun sırasını temizlemeye geldim mümkünse yolu açın çıkayım
görevli: olmaz öyle şey
cevaa: olur olur ayow tatlım benim yemedi deme ?
görevli evet anlamında başını sallar
cevaa peruğu falan çıkartır
cevaa: zaten ben hep aşkta kazanıyorum kumarda kaybediyorum yakışıklı olmasam şimdi çoktan çıkmıştım bile kapıdan
şimdi
Fks14: ne yapıyon sen yaa ? basbaya kendini rezil etmişsin evin varmı ?
cevaa: var ama çok yalnızım kazada annemi babamı kaybettim sonra akrabalarım ölmeye başladı ve böylece çok yalnız kaldım o zamanlar zengindim altımda son model 4 çarpı 4 jip vardı ama şimdi küçüçük sobalı bir evde yaşıyorum ama kardeşim hayatta ve o zengin onun sayesinde bu okul benim masraflarım karşılanıyor o olmasa halim harap
Orcun_22: (fısıltıyla Fks14'e) alalım (normal bir şekilde) üzüldüm geçmiş olsun seni çok mutlu çevrende çok popüler olduğun cesur bir adam yapacağız seni öğrenci evimize alacağız hem büyük bir ev o harabe evinide satarsın kardeşinin ödemesine gerek kalmaz hatta biz ona söyleriz haftada bir sana para verir güzel bir iş buluruz sana sabah okuldayken akşam işte olursun
cevaa: gerçektenmi ? yemin edin
Fks14: yemin ederim
cevaa: eğer böyle bir şey olmazsa tırın altında kalayım diyin
fks: oda olsun
Orcun_22: kurana el basayım ki doğru
cevaa: bundan sonra siz benim en kral arkadaşımsınız
1.bölüm sonu
cevaa eski hayatından daha mutlu olabilecekmi ? eve kabul edilecekmi ? bu soruların hepsinin cevabı perşembe günü ff'de yeni bölümde ff gençlik 2.bölümüyle perşembe günü ff'de !

Fks14

Emekli
Reaksiyon puanı
2,346
Puanı
809
Benim rolüm baya çokmus dizide, takipçisiyim dizinin.

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Şirin bir kız bana aşık ovv yess :D Bu arda beni çok iyi övmüşsün Onur adamın dibisin :D

Son düzenleme:

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,685
Puanı
1,061
yazarken biraz daha özen göstersen daha çok hit ve yorum alırsın.... mesela OzaN konuşacaksa kırmızı ile yaz cevaa konuşacaksa mavi ile yaz gibi böylece görsellik daha güzel olur ;)