FF Futbol Ligi Transfer Duyuruları

capslock

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13
Puanı
159
Müthiş Transfer!

Holger Badstuber Gençlerbirliği Hoffenheim 40.625.000

daha gençlerbirliği takımına katılalı birkaç gün olan başarılı defans oyuncusu Holger Badstuber, Almanyanın başarılı takımlarından olan hoffenheime transfer oldu. Genç oyuncu yapılan açıklamada 'Gençlerbirliği çok iyi bir takım. Türkiyenin en iyi takımlarından birinde bulunmak gurur verici. Fakat almanların teklifini geri çeviremedim.' diye konuştu. yapılan büyük transfer ligin en büyük transferi olurken, 25 milyona alınan oyuncuyu 40 milyona satarak Gençlerbirliği 15 milyon euro kar elde etti..

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Bence ligdeki en iyi kadro sende.

Biraz maddi durum gerekiyor:) Kredi borçlarına yeticek kadar param var ama şuan dünyaca ünlü bir forveti kadroma katamıyorum o canımı sıktı:(1-2 takviye lazım ve üstüne takım rezilce oynuyor ve oyunda bence bir takım deplasman hataları var.:)

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560

Biraz maddi durum gerekiyor:) Kredi borçlarına yeticek kadar param var ama şuan dünyaca ünlü bir forveti kadroma katamıyorum o canımı sıktı:(1-2 takviye lazım ve üstüne takım rezilce oynuyor ve oyunda bence bir takım deplasman hataları var.:)
Ben de hesapsız puan kayıpları yapıyorum.Çok önemli bir Samsun maçı var ve onu da evimizde oynayacağız.Bu çok iyi oldu.

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461

Karim Benzema

Karim-Benzema_2.jpg

28.5 Milyon'a BEŞİKTAŞ'ta!

Son düzenleme:

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,699
Puanı
461
Beyler, Karim Benzema'yı takıma katmışım siz hala zarate felan diyorsunuz:D Yakında messi gelebilir:D

Forum İstatistikleri

Konular
170,491
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin